Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

 

 

Tsurenko @2,10 [emoji106]

 

 

Vasselin @1,50 [emoji107]

 

Kamke @1,65 [emoji107]

 

 

Dabl @1,95 [emoji107]

Federer

Cedevita

1/4 =-1,90

 

Kraj dobre serije. Cedevita je bar mogla da me dovede na pozitivnu nulu, ali [emoji90]

Link to comment

sta mi napravi cedevita... odigram kao neki rekreativni za relativno sitne pare keca na sampu, lion 1-1 i prepisao sabadelj 3+ od nekog pogadjaca na BA i rekoh aj u pet i ovu cedevitu, da li dvojku ili minus, nek bude cista dvojka i ono eto

Link to comment

Mami me veceras Vasington protiv Atlante u gostima, kvota 2.62. Posle Cikaga su mi drugi favorit na istoku ove godine. Atlanta u odlicnoj formi ali mislim da Vizardsi mogu da im prekinu seriju i da su malo potcenjeni. I jedni i drugi bi trebalo da su kompletni veceras.

Au sunce ti kako gazi Atlanta. Moracu da revidiram ovu listu favorita na istoku.

Link to comment

Ja gledao u hali Mega - Zvezda i u povratku svratio pa igrao singl h2 +13.5 kad su gubili mnogo, ali samo za hiljadu, a na tiket ubacio +6.5 jer su se brzo vratili, dok sam sastavljao :D Meni je tu Vasington nekako jaci, mislim da je vreme da neko prizemlji Atlantu malo. Cenim da dolazi dvojka do kraja.

Link to comment

Mene ispostovale rutinski Safarova i Stosur za vise gemova ali Petkovic jako visi o koncu.. 1:6 pukla prvi i vodi 5:4 u drugom, uz servis.. za pocetak bi bilo dobro da uzme drugi pa u trecem drama u najavi. Ajde Andreice, ljubim ti kurac!

Link to comment

Fudbal 1/2, NHL 1/1, NBA 0/1, NFL 0/1. Na fudbalu se ponovila stvar od subote, jaci tiket pada, slabiji prolazi. NHL je prosao nekompletno, no Anaheim je jedva i oterao mec u OT. Clippersi retardi, ne mogu vezati pobede kod kuce. Dvoumio se izmedju njih i Portlanda, i uzeo ih jer ne putuju, a obe ekipe igrase back-to-back. Green Bay je jedva dobio, ali zato Peyton nije uspeo, pfff. Man Utd i Denver su bili neizbezni padovi, NBA sam omogao odigrati bolje, no ja gotovo uvek, kada sam u dilemi, biram pogresno. Uzasan vikend. Petak je bio dobar, subota i nedelja nisu mogli mnogo gore proci. 

 

 

Fudbal

 

Rayo Vallecano-Cordoba 3+

 

Kvota 2.02. Pratim Rayo, 2+ ili 3+, redovno. Protivnik nije atraktivan, no vidim da postoji trend efikasnosti u medjusobnim mecevima, a i odbrana Cordobe, nije sigurna na gostovanjima. Nisam se zaletao sa ulogom ovde.

 

 

NHL

 

Philadelphia-Tampa 5+

Washington-Colorado w1

 

Kvota 2.05. Flyersi u blagom padu sa golovima, no tu je "eksplozivna" ekipa Tampe, te ocekujem da bar ovih 5, padne bez problema. Capitalsi igraju sve bolje. Imaju samo jedan poraz, u regularnom toku, na poslednjih 10 meceva. Colorado je vezao 3 pobede, i ima jedan poraz, tokom osnovnih 60 minuta, 6 meceva unazad. Washington ima odlican niz nastupa na svom ledu, pa se nadam nastavku tog trenda.

 

 

NBA

 

Brooklyn-Houston H2(-3.5)

 

Toronto-Detroit P>103.5

 

Kvote, 1.65, 1.85. Ne mogu igrati poluvreme over, kada igraju ovi kilavi Netsi, te probah smanjeni hendikep. Detroit igra kao preporodjen, pa necu cackati fiks, no mislim da bi moglo biti poena. Toronto je jedan od boljih over timova, na nivou sezone.

Link to comment

Izmenili su pravila u meridianu nema više x-a u košarci. Samo moram da proverim kakve su kvote, da li su kao u sokeru ili su kao za vinere,što je verovatnije pošto je i označeno ko viner 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...