Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ako mislis na Cacica, dobio je 2:1 u setovima. Onaj drugi, Lestienne, je prekinut zbog kise kod 3:3 u prvom setu i valjda ce nastaviti sutra, trebalo bi...

lestienne me zanima, fali mi jos on na tiketu za 500 evrica. javi kad krene, da branim

Edited by aram
Link to comment

Ako mislis na Cacica, dobio je 2:1 u setovima. Onaj drugi, Lestienne, je prekinut zbog kise kod 3:3 u prvom setu i valjda ce nastaviti sutra, trebalo bi...

 

Ja odigrao i Cacica i Pospisla i pogodio Nestora i Zimonjica ali :frust: posto igram rekreativno dodao par utakmica Lige Evrope (4+, 5+) i kao i obicno tropa. 

Link to comment

lestienne me zanima, fali mi jos on na tiketu za 500 evrica. javi kad krene, da branim

 

Krenuo jutros i opet kisa, na 4:4 i djus na njegov servis. Napeto ali mislim da ce dobiti, samo se ne zna kad ce poceti opet.

Link to comment

Prodjose 2 tiketa na fudbalu(NG i 3+), no ono najbitnije(Vaduz), nije doslo. Od tenisa nisam mnogo ocekivao, mada je Halep mogla bolje. MLB lose povezah. Bah, jos jedan glup dan.

 

 

Fudbal

 

France-Germany w2

Brazil-Colombia w1

 

France-Germany >26.5 (sutevi)

Brazil-Colombia >26.5 (sutevi)

 

Nisam forsirao sa uplatom danas. Ovo SP se nakon prve faze i nije pokazalo preterano korisnim. Povezao suteve, odnosno fix(vinere, kada su vec kvote solidne), pa sta mu bude. Kvote, 2.59, 3.24.

 

 

Tenis

 

Djokovic fix

Federer fix

 

Ovde sve zavisi od Djokovica i Federera. Ako Djokovic odigra na svom nivou, ne bi trebao da ima vecih problema. Federer se vratio protiv Wawrinke, koji je za klasu bolji igrac od Raonica, te mu dajem prednost danas. Kvota, 1.65.

 

 

MLB

 

NY Mets-Texas 2 (Niese-Darvish)

Colorado-LA Dodgers 2 (Jurrjens-Kershaw)

 

Protiv Minnesote, Darvish bacao 8 ininga, bez pustenog runa. U sezoni, 8-4, 2.41 ERA. Texas ne igra na ocekivanom nivou, sto zbog povreda, sto zbog lose forme picera. Darvish je izuzetak, skoro uvek daje timu realnu sansu za pobedu.

Jurrjens ce debitovati u dresu Rockiesa, nekadasnji All-Star igrac. Kershaw, 12-5, 3.33 ERA, protiv Colorada. Do sada, 9-2, 2.04 ERA. Izvanredna forma, 3-0, 0.00 ERA. Nije primio poen 28 ininga unazad. Podrska moze biti upitna, no sinoc je Greinke bio dovoljno dobar, ne ocekujem manje ni od Kershawa.

Kvota, 2.64.

Edited by Miljenko
Link to comment

Mislim da i Dimitrov i Raonić mogu danas bar do jednog seta, ali su kvote prilično male da bi se to odigralo u singlu. Na kraju dana očekujem da favoriti ipak pobede, bez obzira koliko problema imali. Veću šansu za iznenađenje ima Raonić, ukoliko bude servirao kao protiv Kyrgiosa, verovatno će se setovi odlučivati u taj brejku.

 

Dabl @1,70

Đoković

Federer

 

Dabl @1,97

Federer 10+ prvi set

Mannarino

Link to comment

Krenuo jutros i opet kisa, na 4:4 i djus na njegov servis. Napeto ali mislim da ce dobiti, samo se ne zna kad ce poceti opet.

dobi malisa :)

 

dodjem ti pivo

Link to comment

Brazil prolaz  :naughty:

Pittsburgh - Philadelphia (mlb) 1  :naughty:

Kopavogs - Tindastoll 1  :naughty:

 

@2,92

 

Prošlo, dobro je.

Danas:

 

Argentina - Belgija 1X

Bryan/Bryan - Pospisil/Sock 1

Kvitova - Bouchard 1

 

@2,95

 

Holandija prolaz

BATE - Dinamo Brest 1

Domžale - Rijeka 2

Pittsburgh - Philadelphia 1

 

@3,34

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...