Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Iskreno, ne mogu da gledam parove unapred, smara me to :D Veceras ili ujutru cu razmotriti nesto, napisacu ako naleti neki bas dobar par kao ovo danas ili onaj Novikov. Inace, opet sam odigrao tiket jutros i srusili me jebeni olos Brands i neki Hocevar za 112 hiljada, na ulog 50. Dzabe pogodih 14 komada ali nema veze, docekacu ih kad tad. Trenutno imam aktivno samo Kirgiosa mec, a vec sam uzeo na njemu pare u prvom setu pa nije frka i da ne ispostuje do kraja, mada osecam da hoce.

Link to comment

Uzeo sam cash out da ne propadne kvota na Kyrgiosa.. Ovo uplatio na 5:5 u 3. setu, i negde 60-om minutu fudbala..

 

gymabuhy.jpg

 

Edit: ipak sam dobro uradio :)

Edited by zoki
Link to comment

Igram sitno GG3+ @ 2.75, mrzi me i da trazim ima li veca kvota.

Mislio prvo 2 min nadoknadu u prvom poluvremenu jer je do sad bilo 1, 2, 2, 3 ali je kvota jadnih @ 2.20 pa necu to.

Link to comment

Raonić @1,80

 

Za Nadala razmišljam OVER ili da Kyrgios uzima set @2,40. Isto važi za Kvitova-Zahlalova.

+0,80

 

Wimbledon +1,01

 

Kyrgios došao, Zahlavova nije, ali nisam odigrao ništa od toga. Takođe sam planirao Dundalk @1,90, ali me ubi posao danas tako da nisam stigao ni da se ulogujem da proverim rezultate, a kamoli da odigram nešto.

Link to comment

Retko igram ovoliko uplata odjednom, ali izgleda da je danas takva ponuda.

 

Bouchard @1,75

 

Bouchard OVER 21,5 @1,75

 

Dimitrov uzima set @1,62

 

Dabl @1,96 

Halep

Raonić

 

Dabl @1,89

Murray 10+ prvi set

Raonić 10+ prvi set

Link to comment

Tenis 2/2, fudbal 0/2, MLB 1/2. Tenis taman kako treba. Fudbal nije mogao gluplje. Cak i LS/LE kvalifikacije krenule retardirano. MLB dobro, prodje nekako jedan tiket.

 

 

Tenis

 

Halep fix

Djokovic fix

Murray fix

 

Federer >41.5

Raonic 10+ 1. set

 

Prvi tiket za jaci ulog. Federera sam prvo hteo u fiksu, no posto ce verovatno biti ravnopravniji mec nego ranije, odigrah gemove. Kvote 1.81, 2.41.

 

 

MLB

 

LA Dodgers-Cleveland 1 (Ryu-Bauer)

San Diego-Cincinnati 2 (Ross-Cueto)

 

Washington-Colorado 1 (Fister-Matzek)

Atlanta-NY Mets <8.5 (Teheran-Jacob deGrom)

Detroit-Oakland >7.5 (Verlander-Chavez)

 

Ryu nastavio niz dobrih nastupa. Forma, Ryu(2-1, 2.37 ERA), Bauer(1-1, 4.66 ERA). Skor u seriji 1-1, trebali bi domaci do odlucujuce pobede doci veceras.

Ross bez prave podrske, i bez pobede u junu. Aktuelni trend, Ross(0-3, 4.12 ERA), Cueto(2-0, 2.01 ERA). Padresi su vec dobili seriju(2-0 je u pobedama), te bi uz solidnog Cueta, Redsi mogli do utesne pobede.

Washington je dobio prva dva duela, no probacu ih i veceras. Fister stabilan, rotacija u celini sve bolja, cak i napad daje dosta poena. Gosti imaju neugodan lineup, ali to nisu pokazali na terenu.

Duel dva ne preterano efikasna tima. I ovde je serija resena( u korist Bravesa). Teheran baca vrhunski. U sezoni, 7-5, 2.34 ERA. Pogled unazad, Teheran(1-1, 2.05 ERA), Jacob deGrom(1-1, 4.00 ERA).

Verlander vezao dva dobra starta, no ne bih se smeo zakleti u njega i dalje. Chavez ima nesto losiju podrsku, par meceva unazad(1-0, 2.50). Ima losu tradiciju protiv Tigersa, 0-2, 10.20 ERA. Ako Oakland dodje do bullpena Detroita ranije, moze biti neprijatno za domaci tim.

Kvote, 2.72, 2.46.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...