Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

A za danas veze nemam sta bih igrao. Argentina mi je prekilava za hendikep a u Belgija-USA bukvalno sve moze da bude.

Edited by pavllle
Link to comment

Fudbal 1/3, Tenis 1/2, MLB 1/2. Svabe smorise. Neverovatno je da mec protiv onoliko slabijeg protivnika, ode u OT. Wimbledon jedini donosi plus, iz dana u dan. Na Baltimore-Texas, 4 ininga nije pao poen. Drugi dabl prodje nekompletan, no bolje i to nego nista. Krenuce valjda i dobra serija uskoro.

 

 

Fudbal

 

Argentina-Switzerland 1

 

Sliema-Ferencvaros 2

Santa Coloma-Banants bk2

La Fiorita-Levadia 2

Belgium-USA w1

 

Kada juce nisu prosle obe tekme, vise nista nije sigurno. Odigrao Argentinu, dosta je bilo iznenadjenja. Pocinju kvalifikacije za CL i EL, te povezah i to sa drugim parom sa SP. Sutra ima dosta meceva EL, mozda tu bude bolji ucinak. Vaduz igra protiv ekipe iz Gibraltara, nadam se goleadi.

Kvote, 1.58, 2.90.

 

 

Tenis

 

Halep fix

Federer H1(-2.5)

 

Bryan/Bryan fix

Lisicki fix

Raonic 10+ 1. set

Kvitova fix

 

Najuspesniji Wimbledon, godinama unazad. Izbor je vec dosta suzen, no da probam nesto. Potonji tiket opreznije. Kvote, 1.60, 2.21.

 

 

MLB

 

Pittsburgh-Arizona 1 (Locke-Miley)

Washington-Colorado 1 (Strasburg-Friedrich)

 

LA Dodgers-Cleveland 1 (Beckett-Masterson)

San Francisco-St.Louis 1 (Lincecum-Marco Gonzales)

 

Domaci starter u boljoj formi, Locke(1-0, 2.95 ERA), Miley(0-0, 5.94 ERA), te probah na Piratese, mada udaraci ne ulivaju poverenje.

Strasburg ne baca sjajno(0-2, 7.27 ERA), no ni Fridrich nije ubedljiv, nakon ulaska u rotaciju, 0-2, 8.10 ERA. Strasburg je mnogo bolji kod kuce.

Beckett u dosta boljoj formi(1-1, 1.29 ERA), u odnosu na Mastersona(0-1, 7.62 ERA). Dodgersi konacno lice na tim, koji konkurise za vrh.

Lincecum je podigao nivo forme(1-1, 2.57 ERA). Ima odlican niz nastupa protiv Cardinalsa, 5-1, 2.89 ERA. Gonzales ce imati drugi MLB start. Giantsi ne igraju dobro. Pagan fali u ofanzivi. Imaju dobar matchup startera veceras, nadam se da ce nekako izboriti pobedu.

Kvote, 2.38, 2.97.

Link to comment

Ja sam juce rekao da ce Svabe doci ili -1.5 ili ce namestiti i proci tek na produzetke, sto se i desilo. Velika je sreca sto je kvota na hendikep kod ovih mojih bila 1.88 a nisam hteo da igram ispod 2. U suprotnom bi otislo 50ak evra, to je realno bio zicer.

 

Nego, ima jedan jako lep teniski mec danas. Safarova - Makarova, nerealno velika kvota na Safarovu cak i nakon sto je smanjena sa 2.30 na 2.05. Mislim da su se ovi sto prave kvote vodili time sto je Makarova dobila Radvansku ubedljivo, a to nema nikakve veze jer ona nije nikakav faktor na travi i tu njena defanzivna i kilava smaracka igra najmanje donosi rezultate, dok Safarova igra muski, ima jak servis i generalno pegla kao iz topa. Prilicno sam siguran da ce dobiti tako da necu ni da gledam H2H jer se vodim trenutnom formom i filingom. Odigrao sam je i u singlu a i vezivao u raznim dubl kombinacijama, negde igrao i hendikep gemove na nju, negde 2:0 u setovima, sve moguce kombinacije. Mislim da ce da padne jedno klasicno razbijanje, nesto tipa 6:3 6:2. Zakasnio sam da pisem za Zebaljosa protiv Rajstera, poveo je vec 1:0 u gemovima ali to moze isto da se odigra za neki srednji ulog jer je kvota oko 2.10. Od ostalih parova mi je samo prevelika kvota na Brandsa protiv Svarcmana, bez obzira sto nije igrao neko vreme, ipak je generalno bolji igrac cak i na sljaci a igra na svom terenu...

 

Zicer bi trebalo da bude Raonic - Nisikori vise od 3.5 seta ali je kvota 1.50, mozda je bolje vise gemova. Isto vazi i za Nadal - Kirgios, ovaj mali je jako jeben na travi a granica je relativno niska.

Link to comment

A za danas veze nemam sta bih igrao. Argentina mi je prekilava za hendikep a u Belgija-USA bukvalno sve moze da bude.

Belgiju mislio GG al nisam siguran sad.

Link to comment

Imate u Balkan betu 2.20 na Safarovu, a 2:0 u setovima 4.30  :o Ja odigrao 2 hiljade na mec i 500 na 2:0, jednostavno mislim da su totalno pogresno postavili kvote i morao sam da ispratim i jedno i drugo. Mada mi je sad mnogo lakse jer mi je Martin Alund to sve pokrio na lajvu, majstorcina :Hail: A jos ako i Zebaljos ispostuje, ih...

Edited by Zli Gli
Link to comment

Ja sam juce rekao da ce Svabe doci ili -1.5 ili ce namestiti i proci tek na produzetke, sto se i desilo. Velika je sreca sto je kvota na hendikep kod ovih mojih bila 1.88 a nisam hteo da igram ispod 2. U suprotnom bi otislo 50ak evra, to je realno bio zicer.

 

Nego, ima jedan jako lep teniski mec danas. Safarova - Makarova, nerealno velika kvota na Safarovu cak i nakon sto je smanjena sa 2.30 na 2.05. Mislim da su se ovi sto prave kvote vodili time sto je Makarova dobila Radvansku ubedljivo, a to nema nikakve veze jer ona nije nikakav faktor na travi i tu njena defanzivna i kilava smaracka igra najmanje donosi rezultate, dok Safarova igra muski, ima jak servis i generalno pegla kao iz topa. Prilicno sam siguran da ce dobiti tako da necu ni da gledam H2H jer se vodim trenutnom formom i filingom. Odigrao sam je i u singlu a i vezivao u raznim dubl kombinacijama, negde igrao i hendikep gemove na nju, negde 2:0 u setovima, sve moguce kombinacije. Mislim da ce da padne jedno klasicno razbijanje, nesto tipa 6:3 6:2. Zakasnio sam da pisem za Zebaljosa protiv Rajstera, poveo je vec 1:0 u gemovima ali to moze isto da se odigra za neki srednji ulog jer je kvota oko 2.10. Od ostalih parova mi je samo prevelika kvota na Brandsa protiv Svarcmana, bez obzira sto nije igrao neko vreme, ipak je generalno bolji igrac cak i na sljaci a igra na svom terenu...

 

Zicer bi trebalo da bude Raonic - Nisikori vise od 3.5 seta ali je kvota 1.50, mozda je bolje vise gemova. Isto vazi i za Nadal - Kirgios, ovaj mali je jako jeben na travi a granica je relativno niska.

:Hail:

 

prepisao, a kad sam video kako bije odigrao i manje gemova

Link to comment

Jebote, navijao sam da pogodim i tacan rezultat u gemovima u oba seta i onda bih komotno mogao da okacim ovu sliku:

 

1888522_459082937526302_1553268733_n.jpg

 

...ali je drolja na 6:3 i 5:1 morala da uzme jos jedan brejk, majku joj jebem. Sad dzabe sto mi je i sve ostalo doslo, smorio sam se  :cry:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...