Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja bio na bazenu do malopre i zateg'o sad drugi set na onog Novikova od sinoc po kvoti 3.7, gubi ubedljivo u prvom i oni na osnovu toga prave kvote i za drugi a to je uglavnom pogresno. Hiljadarka otisla, prvi ce servirati, videcemo kakav mi je filing. Za 290 odigrah i mec po 8.80, toliko sam imao sice u dzepu :D

Link to comment

Pojebao covek drugi set rutinski, mada je iskoristio tek petu set loptu ili tako nesto, a u trecem je gubio 0:3 i 1:4 uz dva brejka zaostatka, a onda uzeo pet vezanih gemova i cao zdravo dovidjenja. 

 

Cestitke ne prihvatam, samo kesh na racun se priznaje. Saljem broj u privatnoj poruci, dosta je bilo zajebancije.

Link to comment

Da se pohvalim sa najvecom pogodjenom kvotom :)

 

Holland v Mexico – Giovani Dos Santos, Holland to win @ 51.00

 

Ulog je bio citavih 1 evro na WH.

Bile su 4 ovakve ponude za Holland to win sa meksickim igracima da prvi daju gol @51.00 i 4 ponude Mexico to win sa holandjanima da daju prvi gol @101.00 pa reko da probam za sicu. Utakmicu zbog obaveza nisam ni gledao.

Link to comment

Fudbal 1/2, MLB 2/4. Prosao glavni fudbalski, uz dosta srece. MLB solidno, no mogao je proci jos jedan fiks.

 

 

Fudbal

 

France-Nigeria 1

 

Germany-Algeria H1(-1.5)

 

France-Nigeria1X&2+

Germany-Algeria 1X&2+

 

Ne volim hendikepe, no cist fix na Germany je bio premali. Probao ovu 1X i 2+ kombinaciju u Meridianu, cisto da ispratim drugarov predlog.

Kvote, 1.52, 1.87, 1.86.

 

 

Tenis

 

Dimitrov fix

Kvitova fix

Murray H1(-1.5)

Djokovic fix

 

Isner 10+ 1. set

Wawrinka 10+ 1.set

Llodra/Mahut fix

Bopanna/Qureshi fix

Cilic fix

Bryan/Bryan fix

A. Radwanska fix

 

Izmudrovah samo jedan ozbiljan tiket. Drugi je vec zajebancija, sa ovolikim brojem parova. Kvote, 1.56, 5.06.

 

 

MLB

 

Washington-Colorado 1 (Zimmermann-Flande)

Chicago White Sox-LA Angels 2 (Noesi-Richards)

 

Baltimore-Texas >8.5 (Jimenez-Saunders)

San Diego-Cincinnati <7.5 (Hahn-Latos)

 

Sjajni Zimmermann za Nationalse. Protiv Colorada je, 4-0, 1.42 ERA. Nadam se da imati dovoljnu podrsku.

Noesi, 0-1, 7.65 ERA, protiv Angelsa. Sezona, 2-4, 4.18 ERA. Richards, 0-0, 7.50 ERA, protiv White Soxa. Do sada, 8-2, 2.76 ERA. Trenutna forma, Noesi(0-1, 4.08 ERA), Richards(2-0, 1.40 ERA). Angelsi igraju dobro. White Soxi dobili seriju u Torontu, no pitanje je, koliko ce moci protiv Richardsa.

Jimenez i dalje bez pobede kod kuce, 0-6, 6.28 ERA. Saunders ima savrsen skor, protiv Oriolesa, 7-0, 3.98 ERA. Jimenez nepouzdan, Saunders u losoj formi(ERA preko 7), mislim da vredi probati over.

Latos je bivsi clan Padresa. Protiv njih je, 0-0, 1.38 ERA. Forma startera, Hahn(3-0, 0.95 ERA), Latos(1-0, 2.89 ERA).

Kvote, 2.48, 1.69. Izbezobrazili se ovi u Meridianu. Danas sam dobio bas male kvote za poene.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...