Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Izlupetao popodne neki ocajnicki tiket, pao samo Granadu X, sudija me pokrao :mad:NFL ce mi puci lep tiket na smrdljivom Baltimoru, najmanja kvota po obicaju... Lep dan

Edited by ducca
Link to comment

Kako je poceo vikend, dobro se sve zavrsilo. U subotu me pokrio Cile. Juce fudbal odlicno. NFL na poene nisam mogao da pogodim, fix perfektan. NBA mi jos uvek ne ide od ruke. Ajde Minnesota, ali Oklahoma, neverovatno. Lakersi taman poen preko granice. Par hiljada u plusu i nije tako lose, mada su nocni mecevi mogli da dodju bolje.NFLNew Orleans >51.5Protiv Denvera je napad zakazao. Veceras to ne bi trebalo da se desi.NBAMemphis 1Miami dop>195.5San Antonio 1Sacramento dop>196.5Fudbal, eventualno tiket.

Edited by Miljenko
Link to comment

Obama 1.25 Romni 3.6 ima i glasanje po drzavama :) (ali na bet-at-home).Sinoc umesto da samo singliram Romu1-1&3+ na to dodam Sporting GG i Bordo X (koji je dao u 87min za 1:0 :isuse:)edit: Miljenko, u petak uzmem 2 hokeja + Porto i Zenit i ne poslusam te do kraja nego stavim Boston 1.35 prski ko picke :(

Edited by John Coltrane
Link to comment

Uplacujem opklade za CL i EL posto danas nema nista a kvote ce svakako padati...Udinese + PSG @ 2,03Inter @ 1.83Tottenham + Lazio @ 1.88Twente @ 1.8Man City -1.5 @ 2.26Za danas odigrao Portland u glavu @ 3 i APOEL daje 4+ @ 2.75 bijednih

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...