Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Hokej i fudbal prosli, tenis i MLB pali. Na bejzbolu oba meca pala u 9. iningu na 2 auta. :isuse:Odigrah celovecernji tiket sa 15 parova(w, 2+, 3+) i docekao me Los Angeles na kraju balade, odmah 1-0 i corak 3+.FudbalPSV-Ludogorec 2+Salzburg-Elfsborg w1Lazio-Legia w1Tottenham-Tromso 2+Dinamo Kiev-Genk w1Apollon-Trabzon X2Valencia-Swansea w1Standard-Esbjerg 2+Maribor-Rubin w2Betis-Lyon 2+HokejIlves-Lukko 0-6Leksands-Modo 0-6Lulea-Vaxjo 0-6MLBPittsburgh-San Diego 1Cleveland-Houston 1Washington-Miami 1Pittsburgh u situaciji imperativa pobede veceras. Jimenez za Indianse, protiv nejakih Astrosa. Cleveland u tesnoj wild card trci. Gio Gonzalez za Washington, koji i dalje ima teoretske sanse. Malo je verovatno da ce uspeti, no moji se trude da im pomognu.

Link to comment

Kako ginem juce i danas, naopako :DVadio sam se malo sad na ovog Thiema, igrao 5 000 po 1.90 uzivo u prvom setu, a posle nisam imao muda da pojacam kad je puko prvi i kad je bilo 2.90 pa je drugi uzeo 6:0... i zbog toga sto sam sisa mlitava, sad ce puci treci set nesto ruzno, opet u tajbrejku. Dakle, igrajte na Melcera i uzmite pare.

Link to comment

Bautista Agut – Donskoj 2 Ovde tipujem dvojku – prvi i glavni razlog je da je Tipsarević juče izgubio na neverovatan način meč – napravio je brejk u prvom setu, a zatim ga lagano izgubio, u tajbrejku prvog seta vodio sa 4-1 i servirao, da bi ga izgubio na kraju sa 7-4. U drugom setu u drugom i četvrtom gemu je imao 0-40 i zatim joše nekoliko brejk lopti posle đusa, ali sve je propustio, i to uglavnom svojim greškama. Posle tih prilika usledio je potpuni raspad sistema, a Španac je samo koristio poklone srpskog tenisera.Sa druge strane, Donskoj je domaći teniser, koji je dosta napredovao ove sezone, i ovakvi dvoranski uslovi mu odgovaraju vise od Aguta.Smatram da kvota 2,23 u Pinnacle svakako predstavlja value.Romboli – Silva 2Meč se igra u Kampinasu, na šljaci. Ovo su dva slična tenisera, Brazilci, stari 24 i 25 godina, koji su odigrali do sada već 9 puta jedan protiv drugog, i Silva vodi sa 7-2. Na listi ih deli svega par poena, obojica su plasirani oko 500. pozicije. U mečevima ovakvih tenisera međusobni skor mnogo znači. Kvota na Silvu je veća jer je nešto slabije plasiran i ima nešto slabiji uspeh na turnirima ove sezone (26-8 na šljaci naspram 23-16), ali smatram da to u ovakvim mečevima kada se teniseri dobro poznaju ne znači mnogo, i da će Silva i danas slaviti. Kolšrajber – Berlok H1Meč se igra u Mecu, u dvorani. Kolšrajber vodi sa 4-2 u međusobnim duelima, a obe pobede Berlok je zaradio na šljaci. Posebno je zanimljiva pobeda Berloka iz ove sezone u Davis Cupu, kada je Kolšrajber zbog povrede u petom setu odlučujućeg meča, i to pri vođstvu 5-4 u gemovima, morao da preda meč. Burna proslava Berloka kasnije je naišla na neodobravanje nemačkog kolege, a da nije to zaboravio pokazao mu je par nedelja kasnije, kada ga je u Haleu, na travi, savladao sa 6-3, 6-1. Očekujem sličan ishod i danas, a i inače, da nije bilo tog slučaja, 4-0 na brzim podlogama, uz i inače kvalitetniju igru Kolšrajbera na tim podlogama, je dovoljan razlog da se ovde odigra na maksimalnu pobedu Nemca. Kvota 1,741 u Pinnacle

Link to comment

Pacos Ferreira je jedna uzasna ekipa sa losim trenerom i u seriji ocajnih rezultata.Fiorentina ce vjerovatno odigrati nezainteresovano pa ne treba ocekivati neki masakr al mislim da je realna pobjeda bez primljenog gola.Standard Liege igra fenomenalno i ocekujem da dobiju Esbjerg koji je prosjecna ekipa iz slabije lige.Makabi Tel Aviv igra protiv APOEL-a za koji se svi Grci i Kiprani slazu da je u losoj formi. U prvenstvu imaju 1-0-1, AEL ih je dobio za vikend.Izraelci su poceli prvenstvo sa 2 pobjede bez primljenog gola. Solidni su bili protiv Bazela koji smo mogli da vidimo sinoc. I ovde ocekujem keca.Igrao sam sve tri zajedno: Fiorentina, Standard, Makabi @ 3.4 ukupno

Edited by Feindouno
Link to comment

Cernomorec tesko daje al' tesko i prima golove. Dinamo ne moze da se pohvali nekom sjajnom realizacijom takodje tako da mi je ovde under najbolja opcija, Marathonbet daje finih @ 1.75.Rijeka je otputovala u Portugal sa dosta nepoznanica kad je sastav tima u pitanju. Imaju dosta povrijedjenih i rovitih igraca uz jednog suspendovanog. Ocekujem da odigraju zatvorenije i probaju da izvuku bod, under i tu @ 1.90Dinamo 0-2, Guimaraes 0-2 @ 3.32 dubl

Link to comment

Makabi je jos od juce public bet, to ne volem nikako da cackam. A Standard sam i ja hteo da zabacim..ali sam cuo, iz nekih doduse neproverenih izvora, da ce trener domacih malo promesati sastav..te mi se nije rizikovalo.My two cents :Salcburg + PSV + Kuban ne gubi + Cernomorec daje gol

Link to comment

Izraelci masili penal u 95', Standard izgubio, Dinamo za 3 min primio 2 gola :isuse:Pogodio sam samo Ajntraht -1 AH @ 2.2edit:za pracenje jedan:Thun overRijeka underSevilja

Edited by Feindouno
Link to comment

Kakav uzas od rezultata. Sreca da sam u zadnjem trenutku odustao od singliranja Zultea.A juce sam naravno prihvatio onaj poklon u vidu kvote na Arsenal i pojacao ga cistim kecom na Barsu posto nisam imao muda za HPB

Link to comment

Opet kontra ritam ovih dana, oko 200e minusa zadnja 2-3 dana. Danas je bila jedna sjajna situacija, cekam Rufina keca protiv Hrvata Veica po kvoti 1.27 (da pojaca ukupnu kvotu), uzeo prvi set 6:4 pa se kao nesto povredio i onda na 4:6 u drugom i 0:1 u trecem opusteno predao. A volej koji je promasio u desetom gemu za vracanje na 5:5 je za anale, to samo moze da se desi kad meni treba. Ode 10 200, to bi me u tom momentu vratilo na nulu ali karina.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...