Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Pozdravio vas Jaja, Plzenovci.Trebalo je za sve pare igrati City, ovoliku kvotu vise necemo vidjeti ove sezone.No™ jos se sjecam Ajaxa i brutalnog pada pa nisam ni pipnuo.
Kad u revansu budu digli kvotu na 7.20 na dvojku i mi pogodimo, setrices se sta si pricao.
Link to comment

I ja sam pao na Juventus na jednom tiketu od 7 parova, u usta ih jebem zabarska. Sad me jebe zenski tenis, sjajna Timea Babos je uspela da izgubi prednost od 5:0 u prvom setu od uvek augodne Zi Zeng i upravo ce puci 7:5. Zenski sport treba ukinuti, nema smisla gledati ih kako se raspadaju.

Link to comment

Fudbal 23, jedan od dva najsigurnija meča zveknuo. Hokej 12, MLB 23.FudbalNapoli-Dortmund 2+Austria-Porto w2Barcelona-Ajax 1Schalke-Steaua 2+Chelsea-Basel 2+Milan-Celtic w1HokejMagnitogorsk w1Salavat 5+TenisYouzhny fixTsonga fixDa probam oprezno, naplašili me teniseri.MLBPittsburgh-San Diego 1Detroit-Seattle <7.5Morton za Pittsburgh. Solidan do sada. Ross za Padrese, u padu forme. Pobeda je skoro imperativ za Piratese večeras. Ne bi trebalo da puknu celu seriju, protiv tima koji nije u playoff trci. Verlander-Iwakuma u Detroitu. Vrhunski pičeri i mrtvi napad Marinersa, liči na under.Parovi su sumnjivi, te sam polovio uplatu.

Link to comment

Sta mi radi Barako, treci put za redom. Aj onda kad sam cekao za 74 hiljade, pukli su 25 razlike i nije bilo sanse... ali prosli put +9 pred kraj i raspad, danas +8 i raspad na kraju, pa jos promasili sut za pobedu tako sto je covek bio sam kao duh i kurac. Jebem im mater vise.Odigrao posle ove druge Filipince po 1.65 uzivo, sad vode vec 18 razlike i to ce doci, i nase dvojku protiv cigana po 3.25. Ulog 3 000, dobitak 16.I za minut je razlika pala sa 18 na 12, jebo mi pas malter kakav sam baksuz :lolol:

Edited by Zli Gli
Link to comment
Fei, ovo gore sam se malo zezao, naravno, al zaboravih odgovarajuci smajli. Steta sto nisi odigrao i naplatio.Ja juce ni sam pogodio ni vazduh. Al danas su gotovi! :D
Ma opusteno, u kontra ritmu sam nekom pa sve igram sto ne treba a ovako dobre stvari preskacem. Nevjerovatno mi je sad da nisam nijedan Mancester ni pipnuo u singlu, uzas.Danas 2 singla, pasce oba.Bazel ne daje gol @ 2.14Napoli - Dortmund over 3 @ 2.30
Link to comment

Ovo over 3 je zapravo 4+, ali ti se vraca lova ako bude tacno 3?

Jesi igrao basket večeras?
Jesam, vezao sa ovim drugim Filipincima koji trenutno vode samo 8 razlike nakon sto su imali 18. Ako padne, zamasticu jaci singl na nase pa sta nam Bog da.
Link to comment

Ok, u proslom zivotu sam definitivno bio neki serijski ubica ili pedofil, posto ne znam kako drugacije da objasnim seriju 0:17 na pocetku cetvrte kojom su moji dosli na -6. Do sad je bila opustencija ali danas se bas nerviram.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Južni – Garsija Lopez 2Potencijalno iznenađenje, koje možete probati na nekom tiketu sa velikim kvotama, ili za malu uplatu u singlu. Meč se igra u Sankt Peterburgu, u dvorani. Prvi razlog zbog kojeg očekujem iznenađenje je forma igra Južnog u prvom kolu – izgubio je set od Karatseva, tenisera koji je dobio specijalnu pozivnicu za ovaj turnir, i trenutno je 336. Pre ovog turnira je vezao dva poraza na fjučersima, koji su najniži rang takmičenja na ATP turu. Garsija Lopez je, sa druge strane, lako savladao svog protivnika sličnog kvaliteta, prepustivši mu samo 5 gemova. Drugi razlog zbog kojeg mislim da je moguće iznenađenje je 5-1 u međusobnim duelima za Španca. Jedini meč Južni je dobio upravo ovde, prošle godine u četvrtfinalu, ali je i tada izgubio set. Igrali su još jednom na betonu i tada je ubedljivo, sa 2-0, slavio Lopez. Smatram da su kvote ovakve jer Južni igra kod kuće, na turniru na kojem uvek stigne bar do polufinala, i to svakako ne treba zanemariti, ali ovakva kvota po mom mišljenju se mora probati – 3,9 u Pinnacle

Link to comment

Nista ne mogu da pogodim ovih dana, ni ono sto inace najnormalnije prolazi sad ne ide nikako. Npr sinoc u CONCACAF LS neki idioti koji su gubili svaki mec u gostima daju slucajan gol i izvuku bod.Danas Napoli U19 ima 2 igraca vise na pocetku drugog poluvremena i jedino sto su uspjeli da urade je da dobiju i oni 2 crvena kartona :isuse:Nakon toga Rapid Bukurest 2 crvena, jos kao ispadnem pametan pa ne odigram nista odmah (5 min nakon drugog crvenog im svira penal za 0-1) vec nakon gola uzmem 1x na domacina. Naravno ovi sa 2 igraca vise nisu sutnuli 20 minuta, horor.Prematch isto katastrofe, od lika koji prati prepisem snuker -1.5, kreten gubi 2-4 i okrene na 5-4 naravno a mene i hendikep ko jebe..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...