Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Bayern – CSKA, tip GGBavarci su nakon osvajanja Super Kupa Evrope, proteklog vikenda ostvarili pobedu od 2:0 protiv Hanovera. Sa druge strane CSKA od početka sezone ima odnos 6 pobeda, 2 nerešena, i smatram da ima kvalitet da postigne gol. bet365 daje odličnu kvotu od 2.2 za ovaj tip, što bi valjalo iskoristiti.Benfica – Anderlecht, tip GGDueli ovih rivala u prošlosti su obilovali golovima, verujem da će se ta tradicija i večeras nastaviti. Odbrana Benfike je na svakom meču šampionata Portugala makar jednom vadila loptu iz mreže, a dok je Anderleht svaki meč u prvenstvu Belgije završen sa makar tri postignuta gola na meču. Jasno je da se igra GG ovde prosto nameće, a za one koji bi jaču kvotu, predlog u singlu gg3+

Link to comment
Fei ti si i prosle sezone dobrano pushio na City? Oni ni sa prvim timom ne mogu da dobiju Cardif ;)
Jednom ih spasavao protiv Ajaxa.Plzen je uzasan jebote, Zeljeznicar im dao 3 gola u gostima, Zeljo eeeeeej :isuse:
Link to comment
@ zokiSad sam izronjao stats Plzena: pre 2 sezone su kuci izgubili samo od Barse (4:0) ali su igrali nereseno sa Milanom (2:2) i BATE-om (1:1) i vecina igraca su i dalje su tu.
Našao sam srednje rešenje, igraću GG :D
Link to comment
Došlo je do zasićenja™, moram da iskuliram neko vreme.Uplaćujem na Haneskua pri rezultatu 6:7 i 4:5 + protivnikov servis. Kvota u tom trenutku 10. Protivnik neki sedamnaestogodišnji Rus (Čečen?) koji je dobio wild card. Hanesku pravi brejk 40-30, zatim dobija na svoj servis 40-15 i onda u gemu za pobedu vodi 0:40 i naravno izduva + izgubi TB i pored vođstva 3:1. Kapiram da bi u trećem setu malac osvojio maks. 2 gema.
Igrao ja isto taj mec i lepo prosao. Prvo sam na 6:7 i 4:5, kod servisa malca (Karen Khachanov, '96 godiste a ima ga, delovalo da je skoro dvometras :huh: ) odigrao brejk na Haneskua jer je bilo biti il' ne biti, kvota 4 i proslo. Onda sam udario kontru, set na Malisu jer je mec na Haneskua bio bezobrazno mali, i doslo i to uz mnogo turbulencija.Inace, u zadnje vreme mi se redovno desava da prvih x singlova promasim i zabodem se u minus a onda me usere nesto sa jakim kvotama i izvadim se, a cesto budem i u plusu. Evo jutros usao bezveze 4 hiljade, promasio 6x500 i jedan od hiljadu, a onda opizdio mec na Istomina po 3.7 kad je kasnio brejk u trecem setu + mec na Tiema 1.90 kad je puko prvi set od nekog augodnog Spanca, Samper Montane. Na hiljadu zabo 7 i malo jace, i sad hocu da zveknem 3-4 na Siti dvojku i jos jedan par, samo ne znam koji. Svaka cast Plzenu na dosadasnjim rezultatima, nisu se ni prosle godine izblamirali cak, ali mislim da na ovu kvotu to mora da se odigra, bez obzira koliko Siti bio prevarantski tim.
Link to comment
Inace, u zadnje vreme mi se redovno desava da prvih x singlova promasim i zabodem se u minus a onda me usere nesto sa jakim kvotama i izvadim se, a cesto budem i u plusu.
Isti sam a znam i zasto. Ujutru i rano popodne nema apsolutno nista pametno da se igra u 90% slucajeva pa onda od dosade uzmem da jedem govna.Doduse i desavaju mi se nevidjeni maleri... npr sad, U19 liga sampiona, Kopenhagen - Juve... bilo 1-1 oko 50' i odigram dvojku + Juve do 7 kornera @ 3 ukupno. Daju gol, dodju do 8 kornera ali onda na scenu stupa sudija sa crvenim u 78' i penalom za Kopenhagen u 94' za konacnih 2-2 :puke:
Link to comment

Ladno u MaxBet-u nisu hteli da mi prime tiket na kome je Juve za 5000. Može do 1000 dinži ili da izbacim Juventus, jedino u ta dva slučaja joj prima komp opkladu, to je bilo obrazloženje. Pređem preko ulice i uplatim bez problema u Meridijanu, čak po neznatno većoj kvoti.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...