Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Igrali proslu LS a i prosli kvalifikacije sa 6 pobeda. Treba proveriti i u kom sastavu putuju tamo.EDIT: A i igraju sa Unitedom sledece kolo.

Edited by pavllle
Link to comment
City je teski krs u Evropi zadnje 2 sezone, tako da ja ne bih rizikovao.
Između ostalog, baš to je meni razlog da idu jako™ ove sezone u Evropi.. Ne znam, razmišljam još.. Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Link to comment

Ja razmisljam da odigram single na Juve hendikep i/ili CS dvojku.Kopenhagen se raspada pa kontam da vredi pokusati. A i nece valjda Juve dva puta zaredom da zasere u LS u Danskoj.

Link to comment

MLB 1/3, fudbal 2/2, hokej 0/1. Moglo je i bolje.FudbalBayern-CSKA 1Galatasaray-Real Madrid 2+Man Utd-Leverkusen 2+FC Copenhagen-Juventus 2Benfica-Anderlecht w1Olympiakos-PSG w2Plzen-Man City w2HokejPelicans-Jokerit 0-6Saipa-Blues 0-6Frolunda-Lulea 0-6Davos-Ambri 5+Fribourg-Zug 5+MLBHouston-Cincinnati 2Arizona-LA Dodgers <8.5Detroit-Seattle 1Leake za Redse, koji su iskoristili poraze Cardinalsa i Piratesa, da ostanu u trci za vrh divizije. Lyles za Houston. Imao je dobrih startova protiv vecerasnjeg protivnika, no pitanje je kakvu ce podrsku imati. Corbin-Greinke na Chase Fieldu. Corbin losiji u drugom delu sezone. Protiv Dodgersa, 3-0, 1.93 ERA. Greinke fenomenalan, 6-0, 1.58 ERA, na poslednjih 9 startova. Gosti imaju problema sa povredama, te i to ukazuje na minus.Anibal Sanchez za Tigerse, protiv nemustog napada Marinersa.

Link to comment

@ ZokiOstavi se City-ja, najtoplije ti preporucujem.S druge strane i meni je Juve prilicno jak fix, ali kvota na Bajern je bezobrazno mala pogotovu sto je CSKA ubedljiv u Rusiji i vec je odigrao skoro 10tak kola, hocu reci uigrani su za razliku od Gvardioline momcadi gde novi trener namece svoj stil igre igracima koji se znaju u dusu i igraju zajedno vec sezonama.

Link to comment

Za pocetak, jedan saljivi.Salu na stranu, cini mi se da je 1.45 - 1.50 na Benfiku i 1.65 na M.City stvarno bezobrazno malo.Valjda ce Mitara da im uvalja jedan u prvom :D ( da Anderleht da gol na celoj utakmici kvota je u Mozzartu 1.72 i to cu sigurno odigrati negde). Sto se tice Mancester Sitija, verovatno cu i tu igrati Plzenj daje gol u prvom, mada je problem sto nisu primili gol na 3 od 4 utakmice ove sezone (ali primili su 3 od Kardifa).Pitam se i da li bi Šahtjor mogao da iznenadi u Spaniji.

Link to comment
@ miljenkoJel ti u fudbalu 2+ ukupno golova ili?
Da. Ukupno golova na mecu. Najlaksi nacin da napravim kvotu izmedju 1.5 i 2.Dobro, ovo danas moram malo drugacije, jer su neke kvote bezobrazno male(Bayern 3+ 1.35, a nisu preterano efikasni do sada).
Link to comment

Leverkuzen nema pobedu na Engleskom tlu u 0-2-6, mada mi je UTD neubedljiv i smrdi mi na X.@ miljenkoJa u tako malim kvotama pre odigram tim daje gol: npr. da Shahtrjor daje gol kvota 1.32. Sosijedad jeste bio ubedljiv protiv Liona, ali je Lion tuzan (gledao sam malo protiv Rena tuzno-ruzno-jadno-mucenje, ni protiv Eviana nista bolje) dok je Shahtjor i pored prodaje Wiliana ostavio Daglasa i Luis Adriana i jos par standardnih igraca koji su tu vec par sezona.

Link to comment

Ovo mi je nekako leglo. Retko nadjem 0-1 meceve. Kvote jesu male(1.15, 1.25...), ali mi vece i ne trebaju.Slicno je i za golove na hokeju, mada je tu izlaznost jos uvek nezadovoljavajuca.

Edited by Miljenko
Link to comment
Ne hajpuj bezveze Plzen, gledao sam ih protiv Zeljeznicara u obe utakmice, nikakva ekipa.City ako ode s nekim pristojnim timom dobija 2 razlike bez problema.
Fei ti si i prosle sezone dobrano pushio na City? Oni ni sa prvim timom ne mogu da dobiju Cardif ;)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...