Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Za Slovence i djene-djene..Ali kad sam video mrsavost Zabara u reketu, skontao sam da njima od suta zavisi tekma. Ne vidim kako ce se oni nositi sa Tomicem i Zoricem..ne znam da li neka kladionica nudi opciju broja skokova u napadu, tu bih ganjao Hrvate za dvocifren broj.

Link to comment

Arsenal 2QPR 1i dva hokeja:Lorenskog (-2) - Tonsberg (+2) H1 Domaćini su u Top 3 u Norveškoj, čitam da su se dobro pojačali ali problem je što zbog administracije (prijavili nekoliko igrača posle roka) kreću sa -20 bodova... :o Juriće mesto u play off-u pa se očekuje svaku tekmu da idu motivisano... Kad igraTonsberg pljušte golovi ali 6+ je smešnih 1.25...SAPA - Bolzano DNB 1Ovaj Bolzano je startovao 3-0, igraju k'o blesavi, na sva 3 meča je bio over, SAPA je isto ekipa za over ali ovde igram DNB jer su Italijani juče igrali u Beču, valjda ih umor stisao :unsure:

Link to comment
Za Slovence i djene-djene..Ali kad sam video mrsavost Zabara u reketu, skontao sam da njima od suta zavisi tekma. Ne vidim kako ce se oni nositi sa Tomicem i Zoricem..ne znam da li neka kladionica nudi opciju broja skokova u napadu, tu bih ganjao Hrvate za dvocifren broj.
ima mocart specijale za evrobasket.
Link to comment

Kod mene, skoro savrsen dan juce. MLB 2/3, odnosno 2/2 u dodatnom delu. Tenis 3/3, na fudbalu prodjose obe stvari(nisam se setio da odigram 7+ na A. Italiano).Pretpostavljam da ce vikend biti kilav, kada je petak bio ovakav. :whistle:FudbalBristol City-Peterborough Utd 3+, 5+Man Utd-Crystal Palace 2+Stoke City-Man City w2Tottenham-Norwich City w1Leverkusen-Wolfsburg 2+Bayern-Hannover 1Mainz-Schalke 2+Alloa-Dumbarton 2+Airdrie-Stranraer 2+Brechin-Dunfermline 2+Clyde-East Stirling 2+Dortmund-Hamburger 1Barcelona-Sevilla 1Villareal-Real Madrid 2+Benfica-Pacos Ferreira 2+Sloboda Sevojno-Partizan w2Napoli-Atalanta 2+Porto-Gil Vicente 1Cile ostavljam za kasnije, mada Colo Colo ne deluje obecavajuce. Eventualno, O` Higgins-Nublense na golove.HokejLukko-Jokerit 0-6Leksands-Brynas 0-6Ambri-Rapperwil 5+Zug-Biel 5+Juce nisam imao hrabrosti da rasturim veliki tiket i prevarih se. Doslo 10/11, ali kao da nisam nista pogodio. Probah danas ove dve kombinacije. Dan ranije su Cesi i Finci dosli 0-6 kompletno.MLBMilwaukee-Cincinnati 2Minnesota-Tampa 2Chicago White Sox-Cleveland 2Bailey za Redse, Hellweg za Brewerse. Bailey u dobroj formi, domaci starter ne moze da se poveze. Gosti izgubili sinoc i jos jedan poraz bi bio veoma neprijatan. Moore za Tampu, koja je u komplikovanoj situaciji(dosta timova u playoff trci), pa je pobeda skoro imperativ. Jimenez za Indianse, protiv kilavih White Soxa.Bonus parovi, Pittsburgh-Chicago Cubs 1, Washington-Philadelphia 1. Cole-Baker na PNC parku. Ove moje ne mozes da uhvatis ni za glavu ni za rep. Skor u seriji 1-1, treba dobiti bitnu seriju. Gio za Nationalse, Hamels za Filu. Hamels u solidnoj formi, kao i Gonzalez. Domaci vezali 7 pobeda, pa malo opreza, nije na odmet.NCAAFIndiana-Bowling Green >62.5Connecticut-Maryland >47.5Rice-Kansas >58.5Ovo odigrah u Meridianu. Nisu dati svi mecevi. Ovo je uzi izbor, nakon analiza, gledanja statistike i predloga na americkim sajtovima. Probao sam i tiket fikseva, no tu ima 10 parova, pa da ne pisem i to.

Link to comment

Arsenal, QPR i Lorenskog došli lagano ali Bolzano me opet obori, 3:6 dobili :isuse: Imaju 4 pobede i sva 4 puta lagani overi, bar znam šta sledeći put da igram.. Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment

Mene je danas Bojana Jovanovski izvadila da budem u minimalnom minusu i sa jos dva tiketa u igri, osim toga lose. A nacin na koji je Barako ispustio +9 protiv San Migela je za kosarkaske udzbenike, mada kapiram da su ipak prodali mec jer je ono malo previse i za Filipince. Ako Celzi nekim cudom okrene, eto me u fino plusu. Osim toga, imam ova 3 para isto da bude plus, kakav takav:MekHejl 1 (vodi 4:3 u prvom i servira)Busard 1 (to je ona sto je prebila Mladenovicku sinoc, igra protiv prosecne Safarove)Grcka 2 (svaka cast Slovencima ali mislim da su jaci)

Link to comment

Pocelo je lose, nakon samo jednog gola na Mainz-Schalke, a onda je usledila fina serija. Fudbal 5/7(O` Higgins 3+ nije dosao). MLB 3/3, 1/2 rezervni parovi. Hokej 2/2, NCAAF 1/3(izabracu bolje sledeci put, bar se nadam; preskocih 2 para koja su dosla).FudbalFiorentina-Cagliari w1NEC-Feyenoord 2+Coventry-Gillingham 2+Monaco-Lorient 2+Udinese-Bologna 2+Hoffenheim-Monchengladbach 2+Ried-Salzburg 2+C. Zvezda-Donji Srem 1Barcelona B-Real Madrid B 2+Malaga-Rayo Vallecano 2+Braga-Estoril w1Everton-U De Chile 2+Huachipato-U. Catolica 2+HokejEisbaren-Iserloh 5+Salzburg-Innsbruck 5+Poprad-Kosice 5+Lillehammer-Rosenborg 5+Bice naravno i promasaja sa ovim golovima, no igra deluje fino. Jedva cekam NHL. Kvote za 5+ ce biti solidne.Sada treba izmudrovati MLB i NFL.

Link to comment

razmisljam o krsticu manje od 16.5 poena.igraće protiv mrcina koje su dobre u odbrani, bio je i nešto sitno povređen, pa ako nas petlovi nabiju u prvom poluvremenu, verovatno neće ivković ni da ga cima mnogo u drugom poluvremenu.

Link to comment

Jedan prosao, jedan pao. Ovamo me izvadio viner na Fiorentinu, zato Francuzi igraju standardno glupavo. Previse mala kvota za viner, pada gol u 6. minutu i nista do kraja. :isuse:NFLGreen Bay-Washington 1Houston-Tennessee 1Tampa-New Orleans 2Atlanta-St.Louis P1Philadelphia-San Diego >54.5NY Giants-Denver >54.5Baltimore-Cleveland 1Oakland-Jacksoville 1Arizona-Detroit 2Napad File bi mogao biti dobar ove sezone. San Diego se fino pokazao protiv Houstona. Bratski duel bi trebao biti efikasan.Arizona-Detroit deluje kao egal mec, no ja ipak dajem prednost napadu Lionsa. Ako su Ramsi dali dosta poena Cardinalsima, ne vidim zasto to ne bi uradio i Detroit. New Orleans je delovao ozbiljno, vec na otvaranju sezone, pa im danas dajem sansu u fiksu. Green Bay i Houston bi trebale biti sigurice. RG3 mi ne deluje spremno, a bez njegove dobre igre, Washington nije tako opasan. Ravensi nemaju tako dobru odbranu, ali igraju protiv nesretnih Brownsa. Slicno i za Oakland. Jacksonville deluje bezopasno. Atlanta je sjajna kod kuce, te ocekujem dobro izdanje protiv solidnih Ramsa.MLBWashington-Philadelphia 1Pittsburgh-Chicago Cubs <7.5Minnesota-Tampa 2Zimmermann za Nationalse. Konacno je prekinuta serija pobeda Washingtona, te ocekujem pocetak nove. Liriano za Pittsburgh, Wood za Cubse. Trebao bi se nastaviti trend tvrdih meceva izmedju ovih ekipa, uz dobro izdanje oba startera. Price za Tampu, koja i dalje drzi wild card poziciju.Bonus, Detroit-Kansas City 1, St.Louis-Seattle <7.5. Morao je i Scherzer da zariba, pre ili kasnije. Bolje je za tim, da se to desi sada, nego tokom playoffa. Skor u seriji 1-1. Kilavi napad Royalsa mi deluje kao dobro resenje za podizanje forme. Ne verujem da napad Tigersa moze ponoviti onako lose izdanje. Cardinals-Mariners, Miller-Ramirez. Miller odlican kod kuce, Ramirez bi mogao da nastavi seriju dobrih nastupa rotacije gostujuce ekipe.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ponekad sam pravi baksuz,srecnik, kako god. Promasih oba dabla na hokeju, ali zato prolazi tiket ostalih parova(9), taman za pokrice ove igre sa golovima.Videcemo sta ce biti sa NFL-om.

Link to comment
razmisljam o krsticu manje od 16.5 poena.igraće protiv mrcina koje su dobre u odbrani, bio je i nešto sitno povređen, pa ako nas petlovi nabiju u prvom poluvremenu, verovatno neće ivković ni da ga cima mnogo u drugom poluvremenu.
I ja krenuo da odigram kod Rusa under 16 al' ne daju vise od 20e.Sad sam slusao Dudu koji prica o dobijanju jedne od 3 utakmice nakon ove protiv Francuza, djeluje mi da je ovu vec prezalio i ne bi me cudilo da Krle ostane na klupi.Treba probati over na Ajincu, ocekujem da on izdivlja pod kosem al to cu samo ako Krstic ne bude igrao.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...