Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

I meni je Krstic manje (kod nas 15.5), cenim da ce ostati na 12-13 poena i mozda 20ak minuta. Na kraju sam ipak odigrao H1 prvo poluvreme na -6.5 jer mislim da ce nasi zapeti od starta a onda posle opusteno cuvati prednost.Jos da kazem da je Martin Fiser jedno veliko govno. Dva puta imao brejk prednosti u prvom i oba puta posle toga gubio svoj servis, a posle imao 6:4 u tajbrejku i opet uspeo da izduva. Pojebao mi dobitni od 5 i po hiljada i jedan jako dobar od skoro 18 hiljada, gde bi' cekao nase H1 prvo i Kristinu Mladenovic. Jebem ga u usta austrijska raspala.Posto su Filipinci dosli za mene ocekivano i ipak sam imao plus od 20ak evra, odigrao sam 1900 dindzi na nase H1 PP i Raonica 2, mislim da brat Jankela tu nema sta da trazi.

Link to comment
Odigrao sam under 16.5 na Krstica.Mislim da ce nakon javnih prozivki i pozivanja na sastanak sa kapitenom ostali igraci da zapnu tako da on nece morati da forsira + sto bi realno morao da bude laksi mec u kom nece imati preveliku minutazu.
:frust: :frust:
Link to comment

Ja zaginuo 7 hiljada na nasim pavijanima, 2 hiljade koje sam jutros zaradio i posle jos 5 uzivo. Kasnije odigrao Raonica po 2.3 isto za 5 hiljada i covek lepo uzeo drugi set a onda se raspao u trecem. Pogibonsi danas, treba da idem da spavam a meni se igra opet na Kristinu, nemam mira nikako...

Edited by Zli Gli
Link to comment

Ja se popravio u Austriji na kornerima, mocni Altach igrao 50-ak min sa 2 igraca vise, doslo 10 kornera u 2. poluvremenu.Sledeci petak igra Lustenau protiv ovog Parndorfa koji pored toga sto je uzasan igra i bez te dvojice kartoniranih™ danas, valja to ispratiti.

Link to comment

To sam poceo da gledam kad sam u slicnim situacijama jurio preokrete a onda ekipa koja treba da preokrene izvede 100 kornera a ne da gol.Ne vodim neku statistiku al cini mi se ovako od oka da dosta cesce prodju korneri.edit: i opet jebeni Metz koji je gubio ostaje kratak za 1 korner ali zato daje gol. edit: hoho evo ga u 94'

Edited by Feindouno
Link to comment

Raonicu, sivi ticu, poljubim te po glavicu :ziga:

 

Izvadih se za govnanje na nasima pa samo prebacio plus na Mekhejl (dobila vec), Kristinicu i Bojanu ostavio za ujutru u 11, da se lozim ako Mladenovicka dobije. Naravno, Kristinicu sam i singlirao za 10 evra, cisto da je ispostujem jer je bila dobra do sad.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...