Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Jebo mater, ne znam sto igram ove celendzere vise ili bar sto ne branim kad imam sansu, pogotovo kad su zene u pitanju. Vezao sam ove nase Jovanovski i Krunicku i cekam ih za cistih 5 hiljada dobitka, Krunicka rutinski okrenula a Bojana uzme brejk u trecem pa odma' pukne svoj, glupaca... Idiot sam.Imala 5:3 u trecem setu a sad gubi 5:6. Kakva kraljica, mars u kurac.

Edited by Zli Gli
Link to comment

MLB 2/2, druga grupa polovicno. Prosao teniski tiket, na kosarkaskom iskusno promasih oba para. :lolol:NFLNew England-NY Jets PH1(-5.5)Da se vratim staroj igri, koju igram na New England. Posto je kvota bez hendikepa mala(1.25), da probam hendikep.NCAAArkansas State-Troy >66.5Texas Tech-TCU >62.5Ovo odigrah u Meridianu. Mislim da od klasicnih kladionica ima samo kod njih i kod Rusa.HokejSlovakia U20-Piestany 5+Zurich-Fribourg 5+Kada je vec ponuda na golove ovako siroka u Meridianu, zasto da ne probam.MLBMinnesota-Oakland 2St.Louis-Milwaukee 1LA Dodgers-San Francisco 1Griffin za Oakland, ciji napad bolje funkcionise u gostima. Odlicni Kelly za Cardinalse, protiv Brewersa, za koje startuje Thornburg(imace tek drugi start). Greinke za Dodgerse. On je 11-1, 2.13 ERA, na poslednjih 15 startova. Cain za Giantse. Znao je da bude dominantan protiv Dodgersa. Petog jula je protiv njih pak primio 8 poena.Napad domacina moze da daje i vise poena, no sta onda resci za San Francisco.Dodatak, NY Mets-Washington 2, Pittsburgh-Chicago Cubs 1. Washington u seriji od 5 pobeda. Jedino im smeta sto ima malo meceva do kraja regularnog dela. Nesigurni Harang za Metse. Roark za Nationalse(imace drugi sezonski start veceras). Moji Piratesi pocistise Texas u gostima i sada im dolaze prezaljeni Cubsi. Locke u padu forme, mada je to i dalje sasvim dobro, 9-5, 3.23 ERA. Rusin za Cubse. Baca odlicno, ali cesto ima veoma slabu podrsku.TenisRamos fixSouza fixGimeno-Traver fixOdustah od kosarke. Fiks nepredvidljiv, a overi dolaze gde ih ne ocekujem.

Edited by Miljenko
Link to comment
I dobila na kraju, džinks uspeo... :lolol:
Ma dobro, pomogla joj je Voskoboeva par puta, ali je fazon u tome sto sam milion puta imao sansu da branim po lepim kvotama pa posle duvao jer se neko raspadne. Nikad necu nauciti da uvek treba da se brani kad moze da se uzme sigurna lova.
Link to comment

Ja prosao 6 800 za ulog hiljadu, igrao Grke po 3.10 (pre pocetka meca) i uzivo Waltera Trusendija protiv Matea Donatija (2.10 pred pocetak treceg seta, on drugi nosilac a ovaj osmi), ultra jak celendzer u picki materini ali bitno da je doslo. Vratio sam sve pare sto sam juce poduvao jer sam i pre toga prosao neke razne gluposti uzivo pa sam sad odigrao 1 500 dindzi na Slovence 1 (1.57, prejadno) i Kristinu Mladenovic protiv Petre Martic. Na nju sam hteo jaci singl ali su digli kvotu sa 1.87 na 2.05 i tako me sjebali, pomislio sam da znaju nesto sto ja ne znam, iako mi nije jasno kako je to Marticka bolja igracica.

Link to comment

Sta li cu da pogadjam, kada se MLB zavrsi, nemam pojma. :lolol:Nisam ocekivao da tenis moze doci dobro, dan za danom. Hokejasi su me malo razocarali, no tek je pocetak, isplivace valjda i efikasne ekipe.Svabe i Svajcarci krecu sutra. Ako ne umem da nadjem 2-3 para za 5+, onda sam stvarno baksuz.Oakland za sada nema problema protiv Twinsa, trebalo bi da lagano privedu kraju.Svaka vam cast za te stvari koje igrate uzivo. Ja retko imam predosecaj, a i tada je obicno pogresan. :ph34r:

Link to comment

Nema tu predosjecaja, 50-50 utakmica i idioti u startu imaju pogresne kvote 1.35-3.20 i onda jos live ovako divljaju kad 'favorit' malo povede na pocetku. Isti slucaj i sa moja prethodna 2 'veca' pogotka na lajvu, CG-Srbija i Finska-Grcka

Link to comment

Prosao tiket, prilicno lagano. Slovenci su vodili manje vise ceo mec a Kristinica dobila prvi 6:3 i Marticka predala kod svog vodjstva od 3:2 u drugom, verovatno joj je neko dojavio da ne bi bilo lepo da mi zakuvava situaciju na tiketu bez potrebe :D Posto ovi moji predaju racunaju kao da je protivnik dobio, prosao sam. Sad mi je krivo sto sam se uplasio skoka kvote sa 1.87 na 2.05 jer sam hteo tu malo jace da zakuvam ali ko me jebe kad sam sisa, mada ni ovako nije lose ispalo.Evo vam neki teniski i basket parovi za danas, od ovoga cu da kombinujem singlove i dublove.Martin Fiser - Marcenko 1 1.80 Fiser u formi, retko gubi svoj servis i lezi mu ova brza podloga, juce dobio jaceg igraca rutinski 2:0, ovaj drugi suvi prosekGarsia Lopez - Cipola 1 1.30 zicer, mala kvota ali moze da padne samo ako namerno bude isao da izgubi, Garsia Lopez je prilicno ozbiljan igracDva potencijalna iznenadjenja su dvojke na mladog Kopejansa protiv Stebea koji nije u formi a ovaj je vec izbacio prva dva nosioca na ovom turniru, i jos veca bomba je dvojka Olivo Renco protiv Himeno Travera, deckonja igra mnogo lepo i 4.9 nikako nije realna kvota... mada je mozda sigurnija varijanta vise gemova, mislim da je granica 21.5 ili tako nesto. Za Dejvis kup nemam pojma, na prvi pogled su mi "sigurice" Dodig, Verdasko i Raonic, a nesto manje sigurni Melcer, Tomic i Hjuit, ali to mora jos da se analizira pre odigravanja.Sto se tice basketa, H2 na nase se mora igrati, i prvo poluvreme i kraj, a Litvancima i pogotovo Francuzima zelim sve najgore pa cu probati neke kontre jer su i jedni i drugi govna i nemaju pojma. Kod Filipinaca cu cekati jake kvote uzivo pa vijati preokrete ali ovako pre meca bih igrao H2+7.5 na Air21 (ili manje od 196.5 zbog tradicije, forma bas i ne govori da ce ici ispod 200) i opet keca na Petron koji melje redom a kvote jake, ovaj put 1.70 ili H1 na -2.5 sto nije strasno.

Link to comment

NFL i MLB, po obicaju pokrili dnevne egzibicije. New England dosao lagano na poluvremenu, MLB samo jedan promasaj.Od neuspelih pokusaja, Ramos uvek igra kontra od onog sto odigram, moracu da ga izbegavam. NCAA samo singlove(bar sto se tice poena), tesko je povezati par meceva.

Link to comment

Ko ima neki onlajn nalog, moze da proba Krunicku po kvoti 4 posle izgubljenog prvog seta od neke Ukrajinke sto ima 30 godina. Aleksandra tako igra u zadnje vreme, redovno gubi prvi set i okrece.Imam i set po 2.2 i mec po 3.6 kod ovih mojih, a vec je uzela brejk na startu drugog i kvota na mec pala na 2.60, jebati ga.

Edited by Zli Gli
Link to comment

FudbalGalatasaray-Antalyaspor 2+Bordeaux-PSG w2A. Italiano-Antofagasta 3+TenisDodig fixVerdasco fixNadal 3-0Raonic fixWawrinka 3-0Tomic fixDa probam Davis Cup, valjda mogu bar 2/3 da uklopim.MLBWashington-Philadelphia 1Detroit-Kansas City 1LA Dodgers-San Francisco 1Strasburg za Nationalse. Filina rotacija igra dobro, sada kada nemaju nikakve sanse. Washington vezao 6 pobeda, i dalje ima teoretske sanse. Verlander-Chen u Detroitu. Chen mozda u boljoj formi, no napad Tigersa neuporedivo bolji. Verlander nije dobio Royalse ove sezone, te je vreme da se vrati uspesnoj seriji koju ima protiv njih. Kershaw za Dodgerse, protiv Giantsa i dobrog Bumgarnera. Da je granica 7.5, verovatno bih probao minus, ovako 1.Ostalo, St.Louis-Seattle <7.5, Chicago White Sox-Cleveland 2. Wainwright-Iwakuma na Busch Stadiumu, lici na picerski duel. Indiansima gori pod nogama. Salazar sasvim dobar do sada, ali bez prave podrske. White Soxi nisu previse efikasni, pa ne bi trebao da ima mnogo problema.Sastavicu neki siri sa ovim 4+ zajebancijama na hokeju, ipak je tek otvaranje sezone u vecini liga. Finci i Svedjani za 0-6, bice valjda produktivno. Vidim da su i u Areni prosirili ponudu za golove na hokeju. Taman mi je to blizu kuce, za razliku od Meridiana. :lolol:

Edited by Miljenko
Link to comment

Odigrao sam under 16.5 na Krstica.Mislim da ce nakon javnih prozivki i pozivanja na sastanak sa kapitenom ostali igraci da zapnu tako da on nece morati da forsira + sto bi realno morao da bude laksi mec u kom nece imati preveliku minutazu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...