Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Jebeni Irci ga primili par minuta pred kraj, od raspale Austrije :isuse:Danas igraju Filipinci braca rodjena, dva meca. Meralko - Global Port pocinje u 11:15 i to je zicer pobeda Meralka, mada je kvota 1.40 ali to moze pasti samo ako budu igrali 4 na 5 ili nesto slicno. Za hrabrije H - 5.5, ocekujem kidanje. Drugi, mnogo zanimljiviji par je Text Texters - Petron Blaze Boosters, u pola 2 valjda pocinje. Tu vidim dvojku a bukmejkeri su favorizovali Texterse jer vijaju plasman u prva 4 i imaju mnogo jacu tradiciju od Petrona, koji kida ove i prosle sezone. Imaju nekog levorukog kosijanera sto pripaljuje trojke kao lud i jos neke dobre crnce, mrzim ih ali su mozda najjaci trenutno, a kvota 2.15. Ovde ce biti krljanje do kraja ali dobija Petron, osecam.Za ove prve bi bilo idealno da gube jedno 15 razlike posle prve cetvrtine pa da ih zategnem uzivo po kvoti 3 i jace, ali tesko da ce se to desiti :D

Edited by Zli Gli
Link to comment
Jebeni Irci ga primili par minuta pred kraj, od raspale Austrije :isuse:
nisu austrijanci uopste raspali. koller je napravio finu ekipu od njih. cesto sam ih gledao i uopste nisu onakvi kakvi su ranije bili. htedoh da ti kazem, ali rekoh da se ne mesam. mene severni irci zajebali na par tiketa, ali sve u svemu nije bilo lose, dosta me povadilo to sto sam u live igrao na francuze kad su gubili sa 2:1, 7 kvota.
Link to comment

Ma nisam ja pratio uopste ove kvalifikacije, odigrao po nekoj logici da Ircima igra i bod a ipak kao imaju igrace koji uglavnom igraju u Premier ligi i Cempionsipu. Sad vidim da nijednom nisu sutnuli u okvir gola pa nije ni cudo sto su ga primili na kraju, verovatno je pravda zadovoljena.

Link to comment

Ok dan, kada se sve sabere. Nocni deo 2/3, odnosno 1/2 u rezervnoj grupi.Hokej sam mogao bolje da odigram. Nisam ispostovao svoje staro pravilo da jedino kod NHL lige igram fiks, ostalo samo golovi.MLBCleveland-Kansas City <8.5Chicago White Sox-Detroit 2Na Progressive Fieldu, Kazmir-Shields. Kazmir u dobroj formi. Protiv Royalsa je 1-1, 3.86 ERA, ove sezone.Shields nadrljao protiv Detroita, na proslom startu, inace u ok formi. Neubedljiv protiv Indiansa sa 1-5, 4.20 ERA. Oba tima jure playoff, te ocekujem tvrd mec. Quintana za White Soxe, Anibal Sanchez za Tigerse. Quintana bez prave podrske, par meceva unazad. Protiv Detroita, 2-0, 3.66 ERA. Sanchez ima 2.17 ERA, na poslednjih 10 nastupa. Imamo startere u dobroj formi i mnogo bolju udaracku postavu Detroita. Tigersi bi trebalo da iskoriste priliku i odrze prednost u odnosu na direktne konkurente, koji igraju medjusobno.Dodatni mecevi, Philadelphia-San Diego <8.5, Miami-Atlanta <6.5. Lee za Filu, Stults za Padrese.Lee pronasao formu, Stults ne tako dobar. Dva nesigurna napada, lici na under. Senzacionalni Fernandez ce veceras verovatno imati zavrsni start sezone, zbog ining limita. On je 8-0, 1.19 ERA, na 14 startova kod kuce. MInor 13-6, 3.06 ERA, na nivou sezone. Ima 1.87 ERA, na poslednjih 10 gostovanja. I ovo lici na minus, no posto je granica 6.5, ipak ide u drugu grupu.Danasnji parovi su mi sumnjivi, pa je i ulog manji.Kosarku da ne navodim, posto sam za to dunster. Probah tiket sa par tenisa, sa ovih challenger turnira, mada vidim da su rezultati cudni.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja imam neki pokusaj vadjenja koji bi mogao proci, igrao cistu dvojku uzivo po 1.45 i ovu MekHejl i Francuze. Meni se isto desava kad igram poluvreme hendikep da odigraju kilavo u prvom a onda kraj dodje milion razlike, i obrnuto, ali danas nije doslo ni jedno ni drugo. Govna su nasi, sad me boli kurac sve i da izgubimo svaku do kraja.

Link to comment

Pukoh sad na neke Saudijce majmune. 1-1 kod kuce favorit od 1.30, posjed lopte 80+ posto i u zadnjih 16 minuta NIJEDAN jedini korner. 16 do tad tako da sam ipak malo uzeo al kasnije popucao. Naravno kako to obicno biva u ovakvim mecevima u 94' kreten vadi loptu nekim makazicama i iz kornera izbacuje u aut :isuse:Ocajan dan, taman u 4//4 pokrijem nase majmune i popravim se a onda me ovi docekaju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...