Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

3/4 (fudbal 1/1, hokej 2/3), Atalanta je dosla 5+. Skracena igra na fudbalu, donosi manje nerviranja, uz vecu efikasnost. Atalanta raspucana u nastavku meca, mada su mogli i do 7+, kada su vec bili blizu. Tesko bih nesto drugo uklopio, PSG 0-1, Monaco 0-1. KHL tesno, no obe ekipe nekako dobise u OT. NHL i dalje slab, ponovo me golovi oborise. I to oba promasaja na 5+ tiketu; St. Louis belezi novi trijumf protiv Ducksa. Korektan dan, mada nerviraju ovi padovi kombo tiketa na zicer stvarima.

Minimalni ulozi.

 

 

Hokej

 

SKA St. Petersburg-Dinamo Minsk pob1

Dynamo Moscow-Severstal pob1

 

Bietigheim-Bad Nauheim 5+ (OT&SO)

Landshut-Crimmitschau 5+ (OT&SO)

Dresdner-Kaufbeuren 5+ (OT&SO)

Heilbronner-Freiburg 5+ (OT&SO)

 

Pittsburgh-Philadelphia 5+ (OT&SO)

Carolina-Detroit pob1

 

NY Islanders-Buffalo pob1

 

Kvote 1.48, 1.76, 1.59 i 1.48.

Uglavnom standardne stvari; KHL playoff, Nemacka 2, te par NHL meceva.

 

Siri NHL tiket, Montreal 5+ (OT&SO), Tampa 5+ (OT&SO), Calgary pob1, Toronto 5+ (OT&SO). Kvota 2.76.

 

Fudbalski tiket, Tottenham w2, Everton w2, Inter 2+, Midtjylland w2, Brondby 2+, Benfica 2+. Kvota 4.48.

 

NBA tiket, LA Clippers H2(+2.5), New York Knicks H1(+3.5), Milwaukee >228.5, Denver >218.5, New Orleans H1(+4.5), Phoenix >216.5, Portland >231.5. Kvota 11.70.

Edited by Miljenko
Link to comment

2/4 (hokej 2/4). Evropski hokej je usao slabo, sto je dosta retka pojava. KHL playoff tesniji od ocekivanog. Dynamo Moscow lagano porazen, te nije vredeo trijumf St. Petersburga. Nemacku 2 sam mozda odigrao presiroko (nadjoh jedini par kola koji nije isao u 5+). NHL uklopih dobro. Rutinski over na Pittsburgh-Philadelphia, te dva lagana prolaza u fiksu. Siri NHL tiket pada na Vancouver-Toronto, gde volsebno nije bilo petog gola. Moglo je bolje, no ovo je i dalje dosta stabilniji ucinak od onog kada forsiram fudbal.

Minimalni ulozi.

 

 

Hokej

 

AK Bars-Nizhny Novgorod pob1

CSKA Moscow-Spartak Moscow pob1

 

Liptovsky Mikulas-Nitra 5+ (OT&SO)

Esbjerg-Herning 5+ (OT&SO)

 

Rodovre-Frederikshavn 5+ (OT&SO)

Herlev-Rungsted 5+ (OT&SO)

 

Colorado-Anaheim pob1

 

Kvote 1.62, 1.33, 1.39 i 1.34.

Prilicno nezgodni parovi u NHL delu, te odabrah samo Colorado za ozbiljniju igru. Bonus je sto cak i 5+ overi tesko dolaze, te je teze odabrati. KHL pratim i danas, dok ce gostovanja favorita od sutra ici na siri tiket. Danska i Slovacka, standardno. Nisu neke kvote na tiketima generalno, no skupila se 4 kombo kvota na kraju.

 

Prateci tiket, Boston pob1, Tampa pob2, St. Louis pob2, Vegas pob2. Kvota 5.99.

 

Fudbalski tiket, Tottenham U23 3+, Leeds U23 3+, Reading U23 3+, Villarreal 2+, Utrecht II 2+, Cambuur 3+. Kvota 5.36.

 

Link to comment

Na Lester 2,8 kod Brajtona. Pored Medisona i Barnsa (koji je najebao prošlo kolo) ne igraju još Evans, Džastin plus Denis Prat i Ajoz Perez koji su izmene.

Sa druge strane Brajtno je kući užasan samo 1 pobeda, a 1X je 1,43 (iako odavno ne igram dvoznake, ne da mi djavo mira...).

 

 

Link to comment

4/4 (hokej 4/4), prosli su kombo, odnosno prateci hokejaski tiket (4+ i 12+ kvote). Evropski deo se lagano uklopio. Dva rutinska prolaza u KHL sektoru; Danci bez problema, dok par iz Slovacke nije ni mogao pasti. Kod NHL meceva sam se dugo nervirao, no na kraju Colorado dolazi do pobede u produzetku, za prolaz kombo tiketa. Siri dnevni tiket, je doneo lepu kvotu; dva fiksa iz Finske, dva fiksa iz Ceske, te po par iz Nemacke i Slovacke na 5+, uz jos 2 iz Austrije takodje na golove. Losa vest je da vecina hokejaskih liga uskoro zavrsava regularni deo. Jedini dobar fudbal je onaj koji se ne odigra; juce bih rutinski pao i na nekom uzem tiketu.

Odlican dan.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Bayern-Dortmund 3+

 

Kvota 1.32.

Drzim se principa jednostavnosti i dalje, Eintracht Frankfurt ipak stavih na siri tiket.

 

Prateci tiket, Eintracht Frankfurt 3+, Rangers w1, Sevilla w2, Young Boys 2+, Lyon w1, Porto w2, Juventus w1, PSG 2+. Kvota 4.69.

 

 

Hokej

 

Kaufbeuren-Kassel 5+ (OT&SO)

Bad Nauheim-Heilbronner 5+ (OT&SO)

Crimmitschau-Bietigheim 5+ (OT&SO)

 

NY Islanders-Buffalo pob1

 

Pittsburgh-Philadelphia 5+ (OT&SO)

Montreal-Winnipeg 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.53, 1.43 i 1.56.

Colorado ima dosta povredjenih igraca, pa ih preskocih danas. Islandersi redovno resavaju Sabrese; Pittsburgh-Philadelphia je nacrtan over; Montreal i Winnipeg tradicionalno igraju zanimljive i efikasne utakmice. Nemacka 2 je vec standardna stvar.

 

Siri hokejaski tiket, Dynamo Moscow pob2, SKA St. Petersburg pob2, Karpat pob1, HIFK pob2, Ilves pob2. Kvota 6.57.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja se ne secam kada sam uhvatio ove nize lige kod Engleza u fiksu. Danas naredjah 10 komada, sve vinere, 16.56 kvota. Watford je dobio u ranom terminu, dok ostalo stoji jos uvek (uz dve neresene trenutno). Kriterijum mi je poveca razlika u pozicijama na tabeli lige, pa makar bilo i 4-5 parova iz iste.

Link to comment

Samo lajv Srbina spasava

pm7tYHW.png

 

Ed. a već sam odigro dvojku u fiksu na Southampton, sad mi fali samo tri para :D

Ed2: sad vidim da sam odigrao i sutrašnji par WBA:Zamak :isuse:

Edited by Skyhighatrist
  • +1 1
Link to comment

Proslo je ovo moje.:happy: Salford kvota 1, ostalih 9 parova uslo (Cambridge na samom kraju). Ostala je 12.58 kvota. Ja to igram sitno doduse (a i kako bih inace ove sire tikete), za 10% uplate glavnih tiketa (po 50 dinara u ovom slucaju). Prijatno iznenadjenje. Samo sam cekao da Salford ili Cambridge odu u kontru.:rolleyes:

 

Kada krene, sve dolazi. Prodje i onaj tiket sa hokejaskim fiksevima. Cak 3 para u produzecima.

Edited by Miljenko
  • +1 1
Link to comment

Kod ove igre preko racuna me najvise nervira sto nemam sta da zaokruzim. Vidim da je prosao par iz Nemacke 2 (hokej) i odmah se uhvatih za olovku.:lolol:

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...