Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ne pogadja ni renne uvek, mada lepo izgledaju vece kvote u svakom slucaju.

NHL polovican. Ovaj manjak golova bas nervira (Edmonton ponovo ni mogao do gola, protiv pacerskog golmana).

Link to comment

2/4 (NHL 2/4). Golovi i dalje dolaze traljavo. Jedan dabl jedva udje, nakon poravnanja Caroline, dok je Edmonton ponovo volsebno ostao na nuli. U fiksu Vegas okrece 2-4 zaostatak u produzetku, dok je Winnipeg glatko porazen. Slabo je ovo i dalje. Pobednik jeste tezak za procenu, no NHL golovi bi trebali biti jedna od najlaksih stvari za igru uopste.

Minimalni ulozi.

 

 

Hokej

 

Bad Nauheim-Tolzer 5+ (OT&SO)

Heilbronner-Kassel 5+ (OT&SO)

 

Rungsted-Esbjerg 5+ (OT&SO)

SKA St. Petersburg-Dinamo Minsk pob1

 

Montreal-Ottawa 5+ (OT&SO)

Pittsburgh-Philadelphia 5+ (OT&SO)

 

Winnipeg-Vancouver pob1

 

1.36, 1.43, 1.48 i 1.70.

Evropski deo cine samo totalni ziceri. Dva para iz Nemacke 2 (Frankfurt preskacem); jedna utakmica iz Danske, te pocetak KHL playoffa i SKA St. Petersburg kao najveci favorit dana. Kod NHL overa nije bilo previse dileme, a ponovo probah i Winnipeg, koji je nocas iznenadjujuce glatko porazen.

 

Prateci tiket, Montreal pob1, Columbus pob1, NY Islanders pob2, Tampa pob2. Kvota 5.02.

 

Fudbalski tiket, Man City 2+, Lincoln w1, Hull 2+, Sunderland w1, Burton 2+, Exeter w1, Cambridge w1, Cheltenham w1, Salford w1, Wealdstone 2+, Sutton 2+, Chesterfield 2+, Notts County, Lazio w1, Juventus 2+, Dortmund 2+. Kvota 39.31.

 

NBA tiket, Washington >230.5, Atlanta >212.5, Boston H1(+12.5), Milwaukee >228.5, LA Lakers >209.5. Kvota 5.62.

Link to comment

Evropski hokej se ponovo fino uklapa. KHL je doneo sve 4 pobede favorita, Danci lagano, a i Nemacka 2 je krenula kako treba. Prodje 8+ kvota sa ostala 3 KHL para + golovi iz Slovacke i Danske.

Da ove druge stvari dolaze upola dobro kao hokej, gde bi mi bio kraj.

Odmah nema mnogo nerviranja, cim fudbal igram minimalno (sutra cu verovatno probati Atalantu).

Tja, zaboravih da je tesko uklopiti i 5 kvotu. Igrao sam presiroko vec par meseci.

  • +1 1
Link to comment

Meni fudbal ni blizu. Par Engleza palo I na viner, Lincoln, Cambridge, neki nisu ni 2+ dosli, plus je I Dortmund odigrao 0-1. Taman sam ustedeo novac sitnom igrom.

Hokej dovoljno dobro da se uzme nesto, mada NHL golovi I dalje slabo dolaze.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...