Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

12 minutes ago, Miljenko said:

Inace Cash, sutra krece KHL playoff. Mogli bi se probati dablovi na pobednika sa produzetkom, viner ili tome slicno, bar u ovoj prvoj rundi. To je liga gde retko prolaze nisko rangirani timovi.

KHL ne igram nikad. Znam da sam tamo negde pre 6,7 godina pogodio x u finalu KHL. Dao oko 30 eu dobio preko 100 :cool:

Link to comment
1 minute ago, Cash said:

KHL ne igram nikad. Znam da sam tamo negde pre 6,7 godina pogodio x u finalu KHL. Dao oko 30 eu dobio preko 100 :cool:

Za golove ih stavljam samo na ove sire tikete, posto su nepouzdani skroz, no ove pocetne runde doigravanja su znale biti izuzetno korisne.

Link to comment
12 minutes ago, Miljenko said:

Mogle bi sudije malo da olade sa ovim ponistenim golovima u Rimu.

Pa kod oba gola je bio ofsajd. Inace dobra utakmica. Padaju 2 gola nadam se u Rominoj mrezi.:cool:

 

Ziveo Var :laugh:

Edited by Cash
Link to comment

4/4 (fudbal 2/2, hokej 2/2), prosao je kombo tiket (7+ kvota). Fubdal se tesno uklopio. Monaco i Ajax jedva ulaze u 2+, Inter bez problema. Hokejasi po ocekivanju lako; sta cu pogadjati kada Danci i Nemacka 2 odu u doigravanje. Posle kilavog starta, kasnije se sve otvorilo. Malo je falilo da i NHL tiket prodje, no zatajise strelci na NY Islanders-Pittsburgh. Lep dan. Vratih se prepoznatiljivoj igri sa 4 tiketa (ili manje, ako je izbor nikakav) i to je odmah dalo rezultate.

Minimalni ulozi.

 

 

NHL

 

Edmonton-Toronto 5+ (OT&SO)

San Jose-Colorado 5+ (OT&SO)

 

Florida-Carolina 5+ (OT&SO)

Ottawa-Calgary 5+ (OT&SO)

 

Winnipeg-Vancouver pob1

 

Vegas-Minnesota pob1

 

Kvote 1.43, 1.49, 1.69 i 1.63.

Danas imamo dve prilicno verovatne over kombinacije, te dva fiksa. Winnipeg sa 7-3 trendom i 4 vezane pobede, deluje kao legitimna igra (Vancouver je 2-8, u intervalu od 10 meceva). Vegas-Minnesota je duel timova koji su odlicno otvorili sezonu, 12-5 prema 12-6. Vegas predstavlja jedno od nezgodnijih gostovanja i ovo mi deluje kao prava prilika za prekid serije Wilda (6 trijumfa). Obe ekipe imaju 7-3 trend pobeda; Vegas kod kuce 8-3 (8-2-0-1, pobede, porazi regularnom toku, porazi nakon produzetka, odnosno penala).

 

Prateci tiket, Carolina pob2, Calgary pob2, Toronto pob2, St. Louis pob2, Colorado pob2. Kvota 11.43.

 

Fudbalski tiket, Leeds U23 3+, Reading U23 3+, Burnley U23 3+, Real Madrid w1, Hamburger 2+, Venezia w1, Ajax II 3+, Olympiakos w2, Cluj w1, Benfica w1. Kvota 8.29.

 

NBA tiket, Philadelphia H1(+2.5), Dallas H2(+1.5), Utah H2(+1.5), Denver >223.5, Brooklyn H2(+4.5), Cleveland H2(+12.5), Portland H1(+1.5). Kvota 7.51.

 

Edited by Miljenko
Link to comment
On 26.2.2021. at 0:59, Skyhighatrist said:

Ed.volim i u lajvu da igram SG tamo negde pred kraj, i preokrete kad je x pet minuta pred kraj :happy:

 

Zabava.

CWlsFKH.png

:happy:

  • +1 1
Link to comment
On 28.2.2021. at 16:08, Miljenko said:

Da, ali zavisis od jednog tima. Na fiks je tesko uhvatiti i hokej, kosarku i bejzbol, gde nema neresenog ishoda, iako izgleda lako na prvi pogled.  Zato ja pokusavam sa vinerima, ako vec odigram fiks na fudbalu, no ponekad ni to ne pomaze (Leicester izgubio danas na primer, na sirem tiketu).

 

Danas sve neke mrljave utakmice. Monaco jedva u 2+, Ajax upravo prima drugi, Interu treba milion zicera za jos neki gol.

Bar su Danci na hokeju krenuli kako treba. Sada vidim da su oba para vec prosla (2-2 trenutno), lepo.

 

I ponistise drugi gol na PSV-Ajax.:isuse:

 

Pa zar to i nije ideal kladjenja da zavisiš od što manje timova/faktora?

Link to comment

Jeste, ali na golovima mozes proci uz pomoc jedne ili obe ekipe. Meni to deluje kao laksa varijanta za izlaz. Potpuno je svejedno na koji nacin ce se golovi uklopiti. Kod fudbala je dodatna komplikacija sto postoji neresen ishod. Hokej i kosarka vec neko vreme imaju opciju igranja konacnog pobednika, dok je na bejzbolu to postojalo oduvek. Slicno vazi i za tenis. Teoretski (a i matematicki gledano), lakse je uhvatiti nesto gde imamo dva potencijalna ishoda, nevezano koji je verovatniji. Ja sam najvece fiks kvote hvatao upravo igrajuci MLB, gde se mogu jednostavno poklopiti rezultati (10 meceva na dnevnom nivou mi je rekord i kvota oko 350). 

Na fudbalu me najvise nerviraju te kvote oko 1.20 u fiksu. Premalo za viner (ili je isti oko 1.05), a uvek postoji opasnost od neresenog. Iz tog razloga sam i krenuo da igram golove. Tamo negde izmedju 2015. i 2018. nisam odigrao nijedan fiks na glavnim tiketima.

Nesretna epidemija je pretumbala sve, pa je vecina liga dosta neefikasnija od uobicajenog. La Liga i PL su uzasno dosadni, kako za gledanje, tako i za igru. Nemci i Italijani su dobri, Holandjani bi trebali bolje, slaba im je ova sezona.

Najbolji pokazatelj mi je kada odem na primer na betexplorer i kliknem na tabelu lige i sortiram timove po 3+ parametru. Ako samo 5-6 ekipa ima preko 50% 3+ utakmica, to je najbolje preskociti. Zato sve redje i gledam fudbal. Hokej je susta suprotnost. Uvek se nesto desava, ima dobrih duela, ako ne i golova; dosta sansi ima uvek. MLB vec gledam zbog finesa. Koliko je brz FB nekog picera, da li ga slusa curveball, slider i tome slicno. Za mene jedini sport gde i dobra odbrana moze biti uzivancija za gledati.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...