Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

2 hours ago, Skyhighatrist said:

I beg to differ. Male kvote na favorite plus povremeni, skoro garantovan kiks - ništa od para.

Ovo što radi Milenko (igra na golove) ima  više smisla čini mi se, al' to zahteva veće angažovanje u praćenju statistika nego što sam ja spreman da izdvojim...

 

Sa 1:0 si prošao fix ali ne i golove. Zato se ja držim fixa.

Link to comment

Da, ali zavisis od jednog tima. Na fiks je tesko uhvatiti i hokej, kosarku i bejzbol, gde nema neresenog ishoda, iako izgleda lako na prvi pogled.  Zato ja pokusavam sa vinerima, ako vec odigram fiks na fudbalu, no ponekad ni to ne pomaze (Leicester izgubio danas na primer, na sirem tiketu).

 

Danas sve neke mrljave utakmice. Monaco jedva u 2+, Ajax upravo prima drugi, Interu treba milion zicera za jos neki gol.

Bar su Danci na hokeju krenuli kako treba. Sada vidim da su oba para vec prosla (2-2 trenutno), lepo.

 

I ponistise drugi gol na PSV-Ajax.:isuse:

Edited by Miljenko
Link to comment
21 minutes ago, John Coltrane said:

Sa 1:0 si prošao fix ali ne i golove. Zato se ja držim fixa.

Sa 2+ si prošo i 2:0 i 1:1 i 0:2 i više od toga :D, al' opet i golove relativno retko igram, navika, šta li...

Link to comment

Inace Cash, sutra krece KHL playoff. Mogli bi se probati dablovi na pobednika sa produzetkom, viner ili tome slicno, bar u ovoj prvoj rundi. To je liga gde retko prolaze nisko rangirani timovi.

Edited by Miljenko
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...