Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

2/4 (fudbal 1/1, NHL 1/3), Bayern je dosao 6+. Fudbal se jedva uklopio, nakon sto je Dortmund kasno postigao gol za 3-0. Ponadah se za oba bonusa na Bayernu, bilo je sansi, no ova skracivanja nadoknade vremena, izuzetno nerviraju. NHL mora bolje. Od 9 parova, cak 3 promasaja na 5+. Medju njima i 100% siguran par, Edmonton-Toronto. Prosle su dve fine kvote, no bez 3 pogotka nista. NBA tiket je bio blizu prolaza, no pada najsigurniji over par, Brooklyn-Dallas. Kako su ubacili samo 213 poena, nije mi nikako jasno. Steta za pomenuti siri tiket sa Englezima, nece skoro uci tako efikasno kolo.

Minimalni ulozi.

 

 

Inter-Genoa 3+

 

Roma-Milan 2+

Monaco-Brestois 2+

PSV-Ajax 2+

AZ Alkmaar-Feyenoord 2+

 

Kvote 1.56 i 1.73.

Odabrah samo najverovatnije stvari na kraju, dovoljna je kvota izmedju 5 i 10 za kombo tiket.

 

Prateci tiket, Atalanta 3+, AZ gg, Ajax 3+, Hoffenheim gg, Leverkusen 3+, Standard gg, Nordsjaelland gg, Zvezda 3+. Kvota 40.42.

 

 

Hokej

 

Kassel-Crimmitschau 5+ (OT&SO)

Tolzer-Kaufbeuren 5+ (OT&SO)

Bayreuth-Bietigheim 5+ (OT&SO)

Bad Nauheim-Lausitzer 5+ (OT&SO)

 

Herning-Rodovre 5+ (OT&SO)

Herlev-Esbjerg 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.75 i 1.46.

Danci imaju jos 5 kola (racunajuci danasnje), dok je kod Nemacke 2 ostalo vise od 10 termina. Verovatno najbolja stvar za igru u poslednjih pola godine.

 

NHL tiket, Boston 5+ (OT&SO), Washington 5+ (OT&SO), Philadelphia pob2, Pittsburgh 5+ (OT&SO), Chicago pob1. Kvota 5.19.

 

NBA tiket, Milwaukee >229.5, Toronto H1(+1.5), Boston H1(+2.5), Atlanta H2(+14.5), NY Knicks H2(+6.5), Golden State H2(+12.5), Phoenix >218.5. Kvota 8.25.

 

Edited by Miljenko
Link to comment
12 minutes ago, Cash said:

Sta cemo danas sky.

Danas skromno:

Zk3VydV.png

Palas voli da ga mete, Fulam kilavi, Lens 6. dobra im je forma...

 

Ls1izeh.png

Milan bi morao da našilji patku na Romi posle poraza od Intera, Atletiko nadam se u kanalu posle LŠ

 

GuAkNxk.png

Tuchel u naletu entuzijazma, značilo bi mu da dobije Olea, Udineze i Fiori su tu negde, al' javlja mi se Udineze, plus Union daje gol u 90% tekmi dal' dobio il' izgubio, umuva bar jedan

Biće i ponešto u lajvu, videćemo kako ide...

Edited by Skyhighatrist
  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, John Coltrane said:


Ne bi verovao koliko sam se disciplinovao. Valjda mi se zgadilo iz nedelje u nedelju da gledam promašaje za po 1 par. Pogotovu je decembar bio užasan. 
 

Baš sam sveo na minimum.

Pa kad stalno gruvas na favorite. Treba ovako kao kolega sky. A kad smo kod favorita mislim da bi nesrecni Murinjo konacno mogao do pobede. 

Link to comment
58 minutes ago, Cash said:

Pa kad stalno gruvas na favorite. Treba ovako kao kolega sky. A kad smo kod favorita mislim da bi nesrecni Murinjo konacno mogao do pobede. 


Gruvanje favorita je jedini način da se uzmu pare. Nedostatak fokusa na izbor i “povez” istih je moj problem ove sezone. 

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

Gruvanje favorita je jedini način da se uzmu pare.

I beg to differ. Male kvote na favorite plus povremeni, skoro garantovan kiks - ništa od para.

Ovo što radi Milenko (igra na golove) ima  više smisla čini mi se, al' to zahteva veće angažovanje u praćenju statistika nego što sam ja spreman da izdvojim...

  • +1 1
Link to comment

Ponekad ni to ne pomaze. Na fudbalu sam bio prilicno nedisciplinovan vec neko vreme. NHL i NBA jednostavno lose dolaze. Za NHL se nadam da ce uleteti neka duza efikasna serija, dok je NBA totalni wild card. Da igram singlove kao pre (a vraticu se tome), sinoc bih od cele NBA ponude, uzeo Brooklyn-Dallas over. Ljudi su dali 81 poen u drugom poluvremenu, nakon 132 u prvom i dosao je minus (i sa ovim mojim, 7 poena nizim granicama).

 

Monaco trenutno igra 0-0, a to je recimo mec gde su dva gola ocekivana do poluvremena (ako ne vec u prvih pola sata).

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...