Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Samo se ti drzi te strategije dobro ti ide. A ne ja i Miljenko igramo nekakve zicere i uvek dobijemo po nosu. Danas jedan stariji radni kolega pogodio kvotu 5 na Cedevitu Olimpiju. Igrali kuci protiv Sencura i imali kvotu 5 i pobedili :ohmy:

Link to comment
1 hour ago, Cash said:

Igraj iznenadjenja na NBA. Moze i Nhl. 

Ne pratim, ništa ne znam. NHL sam jedino provalio da u socceru nema ono što Milenko igra (penali i overtajm) i ništa više.

 

Nisam ja ni u fuci veliki znalac, al' više volim da se igram iznenađenja za male uloge, nego da pravim metarske tikete sa malim kvotama, gistro "zicerima".

Ed.volim i u lajvu da igram SG tamo negde pred kraj, i preokrete kad je x pet minuta pred kraj :happy:

 

Zabava.

Edited by Skyhighatrist
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Miljenko said:

Ja zadremao, nakon gungule sa zdravstvenim sektorom danas. Vidim da je I Leicester pao.:D

Glupi fudbal. Ponekad mi isto dodje da li sam igrao fiks ili golove.

Glipi fudbal,glupi hokej i jos gluplji Nba. To bi bilo to sto se mene tice.Nemam vise zivaca ovo da igram. Jebeni Memphis vola ne moze da ubode i onda pobede Kliperse 30 razlike. I Denver isto izgubi. O NHL ne treba trositi reci. 

Link to comment

Da. Promasih svih 5 danas. Stupidni rezultati, nema sta. NBA ne mozes naci plus, a ni fiks nije nista bolji. NHL dolazi random. E sad problem je sto ja NHL volim da gledam I da odigram naravno, no ovo masenje 2 5+ meca, na tiketu od 3 para je smehotresno. Jedino da igram random, odnosno redom sve, po 2-3. Ako ne dodje ono sto je najverovatnije, tesko cu imati prodju na necem drugom.

Ocekivao bi covek da kada odigras fiks na sportovima gde je nereseno eliminisano kao opcija, da je iste lakse pogoditi, no to izgleda nije tacno.

Edited by Miljenko
Link to comment

0/5 (fudbal 0/2, NHL 0/1, NBA 0/2). Dva neverovatna pada na fudbalu, Hoffenheim gubi kod kuce bez datog gola, da bi kasnije i Leicester bio porazen. NHL uredno kilav, tacno tamo gde su ocekivani golovi. NBA neefikasan, od 4 izmesana para, dosao je samo jedan. Nema se tu mnogo sta reci, izgibo ki mace na sapunjavu dasku. NBA mogu podvesti pod nesto sto se desava, no NHL i fudbal pre svega, su alarmantno losi.

Minimalni ulozi.

 

 

Hokej

 

NY Rangers-Boston pob2

Arizona-Colorado 5+ (OT&SO)

 

Minnesota-Los Angeles pob2

 

Freiburg-Landshut 5+ (OT&SO)

Kaufbeuren-Bayreuth 5+ (OT&SO)

Crimmitschau-Bad Nauheim 5+ (OT&SO)

Heilbronner-Kassel 5+ (OT&SO)

 

Esbjerg-Herning 5+ (OT&SO)

Rungsted-Aalborg 5+ (OT&SO)

Odense-Herlev 5+ (OT&SO)

 

Kvote 2.10, 2.44, 1.73 i 1.73.

Pobede i porazi, Boston 11-6 (racunajuci produzetke i penale), NY Rangers 6-11, Minnesota 10-6 (4 vezane pobede), Los Angeles 9-9 (6 trijumfa u nizu). 5+ trend, Arizona 8/10, Colorado 6/10. Ako su Kingsi mogli nanizati 6 pobeda, nakon ocajnog otvaranja sezone (San Jose i Minnesota kod kuce, Arizona dva puta u gostima, St. Louis dva puta u gostima), ne vidim zasto ne bi nastavili seriju. Ostali 5+ trendovi, Freiburg 8/10, Landshut 8/10, Kaufbeuren 9/10, Bayreuth 9/10, Crimmitschau 10/10, Bad Nauheim 9/10, Heilbronner 8/10, Kassel 8/10, Esbjerg 9/10, Herning 10/10, Rungsted 10/10, Aalborg 7/10, Odense 10/10, Herlev 9/10.

 

Prateci tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Frederikshavn, Graz, Innsbruck, Bremerhaven, Augsburg, Liptovsky Mikulas, Nitra, Poprad. Kvota 6.30.

 

 

NBA

 

Oklahoma-Atlanta >216.5

Memphis-LA Clippers >219.5

 

Boston-Indiana >212.5

Chicago-Phoenix >221.5

 

Toronto-Houston w1

Miami-Utah H2(+1.5)

LA Lakers-Portland H2(+13.5)

Golden State-Charlotte H1(+1.5)

 

Kvote 2.16, 2.18 i 2.79.

Ispratih skoro celu NBA ponudu; ako sam mogao hvatati sire tikete, valjda mogu i ove krace uspesno uklapati.

 

Fudbalski tiket, Fulham U23 3+, Tottenham U23 3+, Man City U23 3+, West Ham U23 3+, Eintracht Frankfurt 2+, Osijek w2, AZ II 3+, Vitoria Guimaraes w1, Besiktas w1. Kvota 8.49.

Negde moram skratiti igru, a posto fudbal donosi skoro redovni minus, iz meseca u mesec, bolje je odigrati samo neke ocigledne stvari, uz ove sire tikete.

Edited by Miljenko
Link to comment

2/7 (hokej 2/4, NBA 0/3). Evropski hokej se ponovo odlicno uklopio. Danska i Nemacka 2 prolaze bez problema. Danci na zalost imaju jos samo 5 termina. NHL smehotresno los; padose oba fiksa, dok su golovi jedva usli. NBA tesko uklopljiv, na tri tiketa po jedan promasaj. Poeni kilavi, Utah naravno bas nocas prekinula seriju pobeda. Nije bas lose kao dan pre toga, no ne i epohalno bolje. Na fudbalu ustedeh novac sirim tiketom, cak 3 promasaja. Mozda pokusavam da napravim preveliku kvotu za kombo tiket.

Minimalni ulozi (skoro polovina istih u stvari, nemam ni ja para za bacanje, kada su rezultati ovako slabi).

 

 

Fudbal

 

Dortmund-Arminia Bielefeld 3+

Bayern-Koln 3+

 

Kvota 1.94.

Na fudbalu na glavne tikete stavih samo Bundes meceve, tesko prolaze i neke osnovne stvari.

 

Prateci tiket, sve P1+, Man City, Barcelona, PSG, LASK, Portsmouth, Crewe, Peterborough, Hull, Plymouth, Crawley, Carlisle, Wrexham, Stockport, Bromley, Weymouth. Kvota 102.86.

 

 

NHL

 

NY Islanders-Pittsburgh 5+ (OT&SO)

Edmonton-Toronto 5+ (OT&SO)

Winnipeg-Montreal 5+ (OT&SO)

 

Buffalo-Philadelphia 5+ (OT&SO)

Ottawa-Calgary 5+ (OT&SO)

Tampa-Dallas 5+ (OT&SO)

 

New Jersey-Washington 5+ (OT&SO)

Ariyona-Colorado 5+ (OT&SO)

San Jose-St. Louis 5+ (OT&SO)

 

Kvote1.89, 2.15 i 2.04.

Ne dolazi ni NHL sjajno, no NBA stvarno nikako ne uklapam, cim odigram 2-3 para. Bonus je i sto univerzalne granice na hokeju, dodatno olaksavaju igru. Fiks na papiru deluje lako za pogoditi, 1 ili 2, no u praksi to nije tako jednostavno.

 

Siri NHL tiket, Washington pob2, Philadelphia pob2, Ottawa pob1, Tampa pob1, Carolina pob2, Toronto pob2, Los Angeles pob2, Chicago pob1, Colorado pob2, Winnipeg pob1, Vegas pob2. Kvota 516.86.

 

NBA tiket, Brooklyn >231.5, Utah w2, New Orleans >219.5, Denver >218.5, Indiana H2(+6.5), Washington >229.5. Kvota 7.76.

NBA je ranije bio prilicno lak za pogoditi. Sada ni ove kvote ispod 1.20 ne prolaze lako, plus su overi skroz nepouzdani.

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment
26 minutes ago, Skyhighatrist said:

Odigrao dvojke na Gladbah i Vilu, i x singlove na Koln i Bielefeld.

 

Videćemo u lajvu šta će da se dešava :happy:

X-evi ce ti tezko uleteti. Svidja mi se dvojka na Villu. Prepisujem :D

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...