Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Nadam se da ce ovaj Ross County da ispadne. Izbise mi bas lep tiket. Taman se ponadah da ce jednom uci neka veca kvota. Mislim da kvotu preko 20, nisam uhvatio bar pola godine.

Link to comment
17 minutes ago, Miljenko said:

Nadam se da ce ovaj Ross County da ispadne. Izbise mi bas lep tiket. Taman se ponadah da ce jednom uci neka veca kvota. Mislim da kvotu preko 20, nisam uhvatio bar pola godine.

Ja kvotu 20 nisam uhvatio jedno 3 godine :D

Link to comment

Pre sam hvatao na MLB mecevima kvote izmedju 50 I 200, bar 2-3 puta u sezoni. Ova epidemija je poremetila sve. Na fudbalu kako kad.

Izgleda da fiks na hokeju ipak nije moja stvar. Washington ponovo gubi kao veliki favorit.

Link to comment

Ja jedino na tome i napravim veci novac povremeno. Nemam neki budzet, da bih sitniju kvotu odigrao jace (plus je tesko naci sta je uopste sigurno).

Za to vreme PSG neverovatno dosadan, bez cestite sanse.

Link to comment

PSG nije uspeo da postigne gol protiv verovatno najlosije odbrane iz gornjeg doma lige.:isuse: Na stranu sudija, koji nije umeo da proceni prekrsaje i nije dosudio cist penal za goste. Nije ovo PL pa da pusti ovako ostru igru.

I posle neko kaze da je nesto sigurno. Ovo i Ajax su bila dva najverovatnija para danas za golove. Bonus je sto je ista ekipa dala 4 gola Barseloni.

Link to comment

Ovo za vikend je bio masakr! Koliko sam dobrih stvari pokupio tokom nedelje, sve je otišlo u subotu i nedelju, da bi Benfika raspala na kraju ukucala ekser. Staro pravilo ne poštujem - ne ekipe koje čekaju revanši, ispalo je da su one maksimalno kiksale. U svakom slučaju, trend loših rezultata se nastavlja od prošle godine.

Link to comment

4/6 (fudbal 2/3, NHL 1/2, NBA 1/1), Ajax je dosao 6+. Fudbal bolje od subote, no to je i dalje nedovoljno dobro. Najsigurniji tiket je naravno pao, PSG bez datog gola u 0-2 porazu. Salzburg lagano, dok se Atalanta probudila u drugom poluvremenu; Roma kvota 1, nakon sto nisu uspeli da realizuju igraca vise. City tesnih 1-0, srecom da sam odigrao fiks; Barsa jedva u 2+, Inter lagano. NHL tesko uklapam ove godine. Golove pogodih (mada ih nisam mogao promasiti), dok na fiksu naravno padoh; Washington se vratio od 0-2, no Montreal gubi u OT. NBA bez vecih problema. Uzeh nesto, no sigurno sam vise ocekivao, posto su neki siri tiketi bili blizu prolaza.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Everton U23-Man Utd U23 3+

Leicester U23-Brighton U23 3+

 

Wolves U23-Crystal Palace U23 3+

Club Brugge-Leuven 2+

Juventus-Crotone 2+

Utrecht II-Cambuur 2+

 

Kvote 1.61 i 1.86.

Pratim Engleze i lige rezervi i dalje, dok ostale stvari odigrah opreznije (Juventus i Club Brugge imaju male kvote u fiksu, premale za vinere).

 

 

NHL

 

Toronto-Calgary 5+ (OT&SO)

Carolina-Tampa 5+ (OT&SO)

 

Colorado-Vegas 5+ (OT&SO)

St. Louis-Los Angeles 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.48 i 1.74.

Ipak su golovi moja igra. Plus su mecevi skoro negledljivi kada se odigra fiks. Probrah dva tiketa; puno neugodnih parova.

 

Siri NHL tiket, Toronto pob1, NY Islanders pob1, Florida pob1, St. Louis pob1, Colorado pob1, San Jose pob1. Kvota 24.65.

 

 

NBA

 

Dallas-Memphis >222.5

Phoenix-Portland >223.5

Utah-Charlotte w1

 

Kvota 2.46.

NBA sam otvorio sa korektnih 2/4, na ovim standardnim tiketima. Pratimo na isti nacin i dalje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...