Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

4/5 (fudbal 0/1, hokej 3/3, NFL 1/1). Fudbal klasika. Odaberem 3 para i ni to nije moglo doci. Lazio kilavih 1-0 kod kuce. Na sirem tiketu prolazi gomila fikseva, no Slavia Prague volsebno ne dolazi do pobede (nisu uspeli da dobiju ni poluvreme, ni kraj; ekipa koja pre ovog kola nije dobila samo 2 meca u sezoni). Slicna prica je i za Rangers, samo sto sam njih slucajno preskocio. Bonus je sto je Besiktas prosao sa igracem manje. Hokej se naravno uklopio. Bad Nauheim prolazi EN golom 19 sekundi pre kraja; Danci i Slovaci lagano; NHL takodje donosi izlaz nakon EN gola. Delovalo je da ce NFL pasti, no i to se nekako poklopilo. Korektan je ovo dan bio, no nesretni fudbal je izbio bas lep plus (10+ kvota na kombo tiketu, odnosno 20+ kod fiksa).

Minimalni ulozi (nesto ispod njih u stvari).

 

 

Fudbal

 

Leicester U23-Derby County U23 3+

Wigan U23-Birmingham U23 3+

Crewe U23-Sheffiled Utd U23 3+

 

Utrecht II-Dordrecht 3+

Ajax II-Cambuur 3+

 

Kvote 2.14 i 1.93.

Na fudbalu ipak odigrah dva tiketa. Igraju lige rezervi kod Engleza, te Holandija 2. Fascinantno je da sto je visi rang lige, to su iste dosadnije za gledanje (ima par izuzetaka, no to je preslabo, u odnosu na hokej recimo).

 

Prateci tiket, Leeds 2+, A. Madrid P/K1, Benfica P/K1, Holstein Kiel 2+, Cluj X2, Midtjylland X2. Kvota 4.53.

 

 

NHL

 

Toronto-Vancouver 5+ (OT&SO)

Ottawa-Edmonton 5+ (OT&SO)

 

Columbus-Carolina 5+ (OT&SO)

Nashville-Tampa 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.35 i 1.66.

Uklopih i dve NHL kombinacije; prva koja lici na 99% sigurnu stvar i druga koja donosi ofanzivno pojacani Columbus i Tampu.

 

Siri NHL tiket, Toronto 1X, Columbus 1X, Edmonton X2, St. Louis 1X, Tampa X2, NY Rangers 5+ (OT&SO). Kvota 4.79.

 

NBA tiket, Denver >222.5, Phoenix >209.5, San Antonio >226.5, Dallas >215.5, Memphis >216.5, Chicago >230.5. Kvota 10.16.

Edited by Miljenko
Link to comment
18 hours ago, Nesh said:

da bi dobili Kanzas treba da odigraju savrsenu utakmicu (i odbrana i napad), a da Mahomes i drustvo ne budu u svom najboljem izdanju. Meni nije bas lako da zamislim takav rasplet. Nadam se da gresim.

 

Pogresio sam. :D

Tampa, odigrala maksimalno, posebno odbrana, ostavise Mahomesa i drustvo bez TD.

Edited by Nesh
Link to comment

Finala nemaju logiku prethodnih mečeva, zato i analize sve manje imaju značaj u konačnom formiranju odabira. Na pregledu promene kvota Tampi je padala i proglašena je za favorita, Kanzasu rasla, dok su domaće držale obrnuto.

Za NBA plejof serije je najlepšte da se nakupi, gde se lakše nabere da će favoriti proći, u normalnim okolnostima, ne kao prošle sezone. Ne znam gde je nestao onaj lik Fei, što je pogađao od podbacivanja lopte do da li će prvi šut biti trojka. Tu već ima više šablona.

Link to comment

Cim sam odigrao U23 meceve, odmah corak.:lolol: Tri utakmice odlozene (obe iz Holandije 2) i ni preostale dve nisu mogle proci.

Fudbal samo rekreativno do petka (tada ponovo igraju U23 Englezi i Holandija 2). Verovatno cu u ova tri dana, samo na hokeju i spojiti neki kombo tiket.

Link to comment

1/3 (fudbal 0/1, NHL 1/2, uz jedan kompletno odlozen tiket fudbala). Fudbal je izgleda dobar samo kada se ne odigra. Od 5 mojih utakmica, 3 su odlozene, a ni ove dve nisu prosle. Ni sa fiksom ne bih prosao bolje, posto je Atletico isao X-X. NHL moze bolje od ovoga. Najverovatniji parovi padose, a prolazi prilicno sumnjiva kombinacija. Nije bilo nikakve sanse za neki bolji ucinak.

Minimalni ulozi (polovina istih).

 

 

NHL

 

Washington-Philadelphia 5+ (OT&SO)

Florida-Detroit 5+ (OT&SO)

Ottawa-Edmonton 5+ (OT&SO)

 

Nashville-Tampa 5+ (OT&SO)

Calgary-Winnipeg 5+ (OT&SO)

Los Angeles-San Jose 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.80 i 2.00.

Uklopih dosta parova na dva tiketa; vreme je za jedno efikasno vece, nakon par mrljavih.

 

Fudbalski tiket, Man Utd P/K1, Real Madrid P/K1, Juventus 2+, Burton 2+, Portsmouth 1X, Carlisle 2+, Torquay 2+, Yeovil 2+, Excelsior 2+, Empoli 1X. Kvota 10.69.

 

 

 

Link to comment

Drugar odigrao tiket za 20 kinti:

 

f2HWkJ8.png

 

Werder otkazan, kvota 1, dobitak ~85k

 

I onda, insult to the injury, isti tiket samo sistem 20 od 23, sve dvoznaci. Uplata 46 din, isplata 130K :wacko:

Edited by Skyhighatrist
Link to comment

Ulogujem se na sajt Mozzarta nakon dosta vremena i vidim neki bonus uplacen, pa probah tenis. Naravno ovaj nas je uspeo da izgubi set.:isuse: Thiem 3-0, Djokovic 3-0, Kvitova uzima set, Halep i Osaka fix. Jel on u toliko losoj formi, da igra dva egal seta, protiv prosecnog igraca. Nadal ovakve resava dok trepnes. Tamo negde oko 2010. tenis je bio najlaksi sport za pogoditi.

Link to comment

1/2 (NHL 1/2). NHL i dalje promenljivo. Utesno je sto je prosla veca kvota, sa dosta tezim parovima naravno. Washington odlozen, a pala je Florida i to nakon 2-1 rezultata nakon druge trecine. Na fudbalu ustedeh pare, posto sam na sirem tiketu promasio cak 5 utakmica (sve zicer do zicera). Recimo korektno, mada od NHL tiketa ocekujem bolji procenat.

Minimalni ulozi (dva teska NHL para, te fudbal u koji se ne mogu zakleti nikako).

 

 

Fudbal

 

Swansea-Man City 2

Salzburg-Austria Vienna 1

 

Kvota 1.60.

Golovi toliko tesko dolaze, da se odlucih za dva fiksa "u glavu". Premale su mi kvote za P/K igru (Meridian oko 1.06-1.10, Mozzart oko 1.15), a i ocekujem lagane prolaze. Tesko je odluciti se za jace uloge, kada na fudbalu u februaru nijednom nisam bio u plusu (ovo je vec deseti dan meseca).

 

Prateci tiket, Leicester 1X, Barcelona 2+, Atalanta 2+, PSG 2, Monaco P/K2, LASK 2+, Club Brugge 1X, Internacional P/K1, Ajax 2+. Kvota 4.50.

 

 

NHL

 

NY Rangers-Boston 5+ (OT&SO)

Montreal-Toronto 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1.52.

Samo dva NHL meca u ponudi, te nije bilo dileme sta odigrati.

 

Siri hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Ingolstadt, Munchen, Spartak Dubnica, Martin, Modo, Timraa. Kvota 3.88.

 

NBA tiket, Toronto H2(+2.5), Dallas >225.5, Indiana H2(+10.5), LA Clippers w2, Denver >216.5, Chicago >222.5, LA Lakers w1, Milwaukee >217.5. Kvota 10.41.

 

Probah i neki tenis ponovo (obicno samo GS turnire i igram), Khachanov <39.5, Ruud >35.5, Nadal <30.5, Danilovic >17.5, Mertens <21.5, Barty <21.5, Vekic >17.5, Svitolina >17.5. Kvota 13.44.

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment
1 hour ago, renne said:

neme sinoć ponovo UNITED ZAJEBAO

E hbga druže, ja vaše Jedinstvo ne mogu da uhvatim ni za glavu ni za rep, totalno nepredvidljivo. Dok je bio Sir Alex znalo se šta je šta, igrao tip i golove i uživaš a posle njega ...Možda se vrate ta dobra vremena, nadam se, zbog njih sam najviše i zavoleo Premier ligu

Link to comment

Dobi Salzburg nekako, dok su siri hokejaski i fudbalski tiketi pali na po jednom paru. Hokej je dosta prolazio, pa se i ne bunim, no na fudbalu Barsa jedva udje u 2+ i onda Internacional u borbi za titulu u Brazilu, gubi kod kuce iz 2 u 2. Igrac manje im i nije neko opravdanje; valjda tu postoji neka konkretna razlika u kvalitetu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...