Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja juce preskocim U23 Engleze (PL2 kako je zovu), kad ono cak 4 komada doslo 7+ (odigrao bih 3, verovatno bez Brighton-West Ham).

Edited by Miljenko
Link to comment

1/4 (fudbal 0/1, hokej 1/3). Na fudbalu novi volseban pad, Bayern samo 1-0. Propustih kod liga rezervi, priliku da se makar pokrijem, cetiri 7+ meca u istom kolu su skoro nemoguca stvar. Hokej je morao uci nesto losije, dobra serija traje prilicno dugo. Danci se nekako uklopise, dok je Nemacka 2 donela 2 promasaja. U NHL delu sva 3 meca nisu dosla, te i nema razloga za nerviranje. Pravovremeno smanjih uplatu.

Minimalni ulozi (polovina istih ponovo).

 

 

Fudbal

 

Freiburg-Dortmund 2+

Monchengladbach-Koln 1X

Atalanta-Torino 2+

Juventus-Roma 2+

 

Emmen-AZ Alkmaar 2+

PSV-Twente 2+

Sevilla-Getafe 1X

Elche-Villarreal X2

 

Kvote 1.78 i 1.75.

Fudbal dolazi totalno nepredvidljivo, te je tesko reci nesto vise o danasnjim kombinacijama. Kada se bolje pogleda, nekih sigurica za 3+ i nema.

 

Prateci tiket, sve P1+, Bournemouth, Blackburn, Accrington, Fleetwood, Burton, Peterborough, Portsmouth, Crawley, Leyton, Stevenage, Bromley, Eastleigh. Kvota 60.61.

 

 

NHL

 

Ottawa-Montreal 5+ (OT&SO)

Toronto-Vancouver 5+ (OT&SO)

Calgary-Edmonton 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1.61.

Dosta odlozenih meceva i dalje, zbog COVID protokola, te odigrah samo bas verovatne parove.

 

Siri hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Munchen, HV 71, Linkopings, Benatky, Kadan. Kvota 3.16.

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal izgleda bezveze igram, nema trika da se uhvati neki sistem u ovim rezultatima. Jedino neki tiket na srecu, kao sto NBA igram.

AZ jedva 1 gol, protiv ekipe koja gotovo sigurno ispada; Dortmund 0-0 na poluvremenu.

Nije mi jasno kako na hokeju mogu biti u plusu u tekucoj godini (i to solidnom), NHL oko nule, NBA stabilizovan, dok fudbal ni makac.

Edited by Miljenko
Link to comment
7 hours ago, Miljenko said:

Ja juce preskocim U23 Engleze (PL2 kako je zovu), kad ono cak 4 komada doslo 7+ (odigrao bih 3, verovatno bez Brighton-West Ham).

 

UTD klinci pogotovu dolaze 3+, Live su tukli 6:3, Blekburn 6:4, Totte 4:2, a gubili ubedljivo od Čelskija i Lestera tipa 6:1 4:1.

 

 

Jebena Atalanta i ludi Torino kome je ovo već 10ti X. PSV, Real ušli i čekao bih BMG.

Naravno kad ne odigram RBL on pobedi.

Link to comment

Naravno, promasih i fiks. Monch pada na dvoznak, protiv ekipe koja je imala samo 4 pobede do danas.:isuse:

Mozda je ipak bolje da se drzim igre koju igram uvek, pa makar bilo pogresno. Na fiksu sam uvek pucao dosta novca, mada ove sezone ni golovi ne dolaze nista bolje.

Link to comment

Svaka čast onima koji su u dobrom plusu, ili nekakvom plusu. Već godinu dana je ludilo od rezultata. NBA je totalno poludeo, definitivno samo hendikep na slabiju ekipu.

Fudbal je priča za sebe. Dortmund je definitivno sada samo prodavac, ne planiraju neki uspeh, već planiraju finansije. Da ne mogu više od jednog gola da daju, pa što su izašli?

Ne znam više sport koji daje neku logiku, ili su svi u dilu, ili su svi loši, nemam treću ideju... Najgori osećaj je kada baš ti ubodeš utakmicu kada oni igraju kao neki amateri, a pre toga razbijali jače i bili ubedljivi u prvenstvu.

Edited by enfant terrible
Link to comment

0/3 (fudbal 0/2, NHL 0/1). Fudbal mi definitivno nije jasan. AZ igra protiv ekipe koja je gotovo sigurno ispala i ne moze vise od jednog gola. Pokusao sam da uklopim dvoznake i 2+, no fiks je jos jednom pokazao zasto sam na njemu godinama gubio novac; Monch gubi kod kuce od tima koji je imao samo 4 pobede na nivou sezone. Od NHL parova sam ocekivao vise, odnosno lagan prolaz. Senatorsi i dalje kubure sa napadom, a to im jedini iole dobar deo tima. NBA zaboravih da odigram, vidim da je doslo dosta pluseva; bolje da i ne razmatram sada. Petak je bio los, subota jos gora; jedino utesno su nikakvi ulozi, pa se i ne nerviram previse.

Minimalni ulozi (nesto ispod njih, no preko polovine istih, kao juce i prekjuce sto je bilo).

 

 

Fudbal

 

Milan-Crotone 2+

Lazio-Cagliari 2+

Hoffenheim-Eintracht Frankfurt 3+

 

Kvota 1.89.

Na kraju svedoh tiket na 3 para. Razmatrao sam i Barsu i PSG za 2+, no PSG igra derbi, plus su neubedljivi skroz (dok ne krenu tu sa nekim 6-0, 7-1 i slicnim rezultatima, znaci da su van forme).

 

Prateci tiket, Tottenham P/K1, Man City P/K2, Chelsea P/K2, Barcelona P/K2, Milan P/K1, Lazio P/K1, Zvezda P/K2, Besiktas P/K1, Gent P/K1, Copenhagen P/K2, Slavia Prague P/K2. Kvota 23.01.

 

 

NFL

 

Tampa-Kansas P>21.5

 

Kvota 1.28.

Cele sezone sam igrao istu igru i to prilicno uspesno, pa da ne menjamo sada (procenat je u doigravanju logicno opao, no ovaj duel lici na siguran plus).

 

 

Hokej

 

Washington-Philadelphia 5+ (OT&SO)

Florida-Detroit 5+ (OT&SO)

 

Tolzer-Bietigheim 5+ (OT&SO)

Kaufbeuren-Landshut 5+ (OT&SO)

Bad Nauheim-Bayreuth 5+ (OT&SO)

 

Esbjerg-Rodovre 5+ (OT&SO)

Banska Bystrica-Nitra 5+ (OT&SO)

Liptocsky Mikulas-Poprad 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.57, 1.57 i 1.67.

Kod hokeja vec standardne stvari. Jedna NHL kombinacija, te parovi iz Nemacke 2, Slovacke i Danske.

 

Siri hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Dallas, Columbus, Sonderjyske, SKA St. Petersburg, Salzburg, Plzen, Trinec. Kvota 6.37.

 

NBA tiket, Washington H2(+6.5), Utah >217.5, Miami >204.5, Phoenix >211.5, LA Clippers w1. Kvota 5.24.

 

 

 

Link to comment

Znam da je Monfils neozbiljan lik, ali ovaj Finac da bude favorit na tri dobijena seta je prilično zanimljivo. 2.3 na Francuza, deluje dobro.

Šta misle drugi za finale NFL?

Link to comment

Svaka cast svakome ko uklopi fiks na fudbalu. Izbegnem Rangers, no lep fiks tiket pade na Slavia Prague P/K2 (20+ kvota). I to su kao neki timovi dominantni u svojim ligama. Slavia prima 3 komada od ovih sto su dali 12 u 18 kola do danas. I posle neko kaze da se ne namesta. 

Jos uhvatim Man City P/K2, mozda padne jos nesto od 9. Neverovatno mi je da ne moze da udje jedan realan dan, bez bilo kakvog pada na ovim kvotama ispod 1.6/1.7 (dva pomenuta para su bila ispod 1.2).

Link to comment
1 hour ago, enfant terrible said:

Šta misle drugi za finale NFL?

 

Ja sam stavio nesto umereno na Kanzas da ne bude da nisam igrao nista, a i da izmalerisem Mahomesa i drustvo. :D

Kvota u Mozzartu 1.75. Navijacu za Tampu, ali mislim da je Kanzas veci favorit od ove kvote 1.75. Brady je protiv Green Baya imao tri presecene, prakticno je puntovao loptu, da bi dobili Kanzas treba da odigraju savrsenu utakmicu (i odbrana i napad), a da Mahomes i drustvo ne budu u svom najboljem izdanju. Meni nije bas lako da zamislim takav rasplet. Nadam se da gresim.

 

Ponuda u Maxbetu i Mozzartu je nikakva, ostale kladionice nisam gledao. Maxbet nema nista zivo, Mozzart ima igrace, ali samo taj i taj postize TD ili ne. Kvota na Kelcea 1.65, na Hilla 1.55, ovamo na Evansa 2.10 i Fournetta 2.20.

Nema jerdi trcanjem ili pasom, nema MVPja, nema kvote da Brady postize TD sneakom (mogli su da stave recimo neku umerenu kvotu od, na primer, 7.00...:D)

 

Sve u svemu, ne diram nista drugo osim ovoga na Kanzas i lagane zastite na X, pa ako bude prilike da se nesto uzivo odigra, bumo vidli. To, nazalost, u Maxbetu mogu da igram samo preko TVa (moj mrtvi komp sa XP radostima), a to znaci da bi trebalo da ispustim neki minut meca. Videcemo.

Edited by Nesh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...