Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

3/4 (fudbal 2/2, NHL 1/2), prosla su dva prateca hokejaska tiketa (12+ i 7+ kvota). Fudbal se uklopio, mada je Salzburg dugo nervirao. Jos vise me je iziritiralo to sto nije dosao nijedan bonus tiket. Cetiri ultra verovatna meca za golove i na 3 je falio po gol za nesto sire (plus sudije nisu produzile ni minut Bayern i Inter). Siri tiketi ni blizu, prilicno losi ostali rezultati (na fiks tiketu gomila promasaja). Hokej cudno. U NHL delu stavih na glavne tikete jedini par veceri koji nije dosao 5+ (Montreal), no uhvatih siri tiket sa 7+ kvotom. Evropski hokej je takodje doneo lep prolaz; uhvaceno je dosta teskih parova. Zavrsih u plusu i to korektnom, no kombo tiket bi sigurno doneo dosta veci dobitak (cekao se drugi u nizu).

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Atalanta-Lazio 3+

AZ Alkmaar-Ajax 3+

 

Barcelona-A. Bilbao 2+

Napoli-Parma 2+

LASK-Rapid Wien 2+

Lorient-PSG 2+

 

Kvote 2.22 i 1.66.

Dve derbi utakmice odigrah na 3+. Barsa ne igra efikasno kao ranijih sezona, zato i 2+; Napoli mi bas i nije na listi omiljenih timova za igru, no cini se da imaju ok trend; LASK i PSG se mogu podvesti pod standardne stvari.

 

Prateci tiket, sve P1+, Chelsea, Leeds, Liverpool, A. Madrid, Wolfsburg, Cagliari, Roma, Wolfsberger, Club Brugge, Rijeka, Twente, PSV, Slavia Prague. Kvota 45.64.

 

 

Hokej

 

Detroit-Florida 5+ (OT&SO)

Minnesota-Colorado 5+ (OT&SO)

Edmonton-Ottawa 5+ (OT&SO)

 

Freiburg-Heilbronner 5+ (OT&SO)

Tolzer-Ravensburg 5+ (OT&SO)

Crimmitschau-Landshut 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.86 i 1.68.

Kod Slovaka i Austrijanaca me nisu previse dojmili parovi, pa odigrah samo 3 utakmice iz Nemacke 2. NHL je takodje doneo dosta neugodnih duela za procenu, pa je i tu isprobana neka srednja varijanta.

 

Siri NHL tiket, Buffalo 1X, Carolina 5+ (OT&SO), Philadelphia 5+ (OT&SO), Chicago 5+ (OT&SO), Colorado X2, St. Louis X2. Kvota 4.78.

 

NBA tiket, LA Clippers w2, Denver >213.5, Toronto H1(+2.5), Minnesota >212.5. Kvota 3.67.

Link to comment

Koliko lose poluvreme na Atalanta-Lazio.:isuse: Skoro da nije bilo cestite sanse, ako ne racunamo gol i ono sto je SMS promasio, ne znam ni ja kako. Bolje da pustim random hokej, da odmorim oci, fudbal postaje prenaporan za gledanje. Stalno cekas da se nesto desi, a to nesto nikako da dodje.

Link to comment

 

3 minutes ago, renne said:

Zašto pojačavati

Povećaj uplatu i to je to

I ja sam nekada davno mlad i neiskusan "pojačavao"

Ma budala, igram ovo od 93. godine, nego ono kad ne ide pa misliš nećeš ništa pogoditi pa ajde da ubacim i ovo. I dalje nekad iste greške mlad ili mator :D

  • Haha 1
Link to comment

Za razliku od meca iz Italije, na AZ-Ajax gomila cistih sansi. Nisam skoro video ovoliko slabih suteva u gol sansi. Ne zna se sta vise nervira, kada sansi nema, ili kada ljudi ne umeju da daju gol. Cini mi se da se ovako nesto rutinski realizuje i u nasoj ligi.:dry:

Link to comment

Izbegavam da gledam fudbal, no naleti neki mec gde mi je tesko da odolim. Na AZ-Ajax revija promasaja i u nastavku meca (bar ono sto sam gledao). Plus ponisten gol i srecan prolaz u 94. minutu. 

Ako me nesto nervira, to je kada igraci ne umeju da realizuju zicer. Ja sam jos smiren, kako recimo drugar iz Cuprije reaguje, kada gleda promasaje na fudbalu.:lolol: Ja generalno smatram fudbalere za najprecenjenije profesionalne sportiste, upravo zbog te tendencije promasivanja onolikog gola 100 puta.

Hokej mogu gledati smireno, cak i kada mi rezultat ne odgovara. Isto vazi i za MLB. Valjda zato sto radim analizu meca tokom gledanja(hokej i MLB). Na hokeju pratim koje akcije koristi odredjena ekipa/napad; MLB kako i sta picer baca. Na fudbalu je sve pretezno usporeno, u odnosu na hokej posebno, te mi je tesko da uzivam u istom (sve teze sto sam stariji).

 

Inace, sta igraju ovi u Napulju.:dry: 9 suteva na gol ukupno. To je za :samogilja:.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja taj Brighton ne bih smeo ni na dvoznak da probam.:D

Nakon dosta kukanja na ovom topiku, interval petak-nedelja je bio prilicno uspesan za fudbal, 6/6 na glavnim tiketima. Bez bonusa ili sirih tiketa  (tesko je bilo uhvatiti nesto sire, previse iznenadjenja na kvotama ispod 1.30).

Link to comment

Vodim statistiku za sve sportove koje igram. Imam zasebne sveske i pisem ulaz/izlaz, kao knjigovodja.:lolol:

Sto se fudbala tice, bilans pomenutih glavnih tiketa u ova tri dana je verovatno najbolji, pa mozda i godinu dana unazad. Redovno sam fulao subotu ili nedelju i to da ne pogodim skoro nista; najcesce subotu.

Sto se januara tice, NHL je oko nule, a i to zbog loseg rasporeda uplate. NBA je u manjem minusu, na vreme se ogranicih na sitne tikete. Evropski hokej je doneo dobar plus. Fudbal zato poveci minus, nakon dosta lose serije po NG.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...