Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

2/5 (fudbal 0/1, NHL 2/4). Fudbal smorio, kao i obicno. Twente nakon duge 2+ serije, uleteo 2 puta u 0-1 (juce 0-0). Ajax je dobio sa 3-1, nakon 0-0 poluvremena. Napoli iznenadjujuce efikasan. U NHL delu sam ocekivao vise, minimum 3 prolaza. Promasih 2 para, kao i na fiks tiketu. NBA dolazi toliko nepredvidljivo, da je vise glupo i komentarisati. Vreme je da i na fudbalu krenu sa boljim rezultatima, ovo je vec neverovatna serija glupavih padova.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Stuttgart-Mainz 2+

PSV II-Ajax II 3+

 

Reading U23-Aston Villa U23 3+

Fulham U23-WBA U23 3+

 

Kvote 1.55 i 1.54.

Rasturih ova 4 para na dva tiketa ipak. Moglo bi uleteti i neko efikasnije kolo, za promenu.

 

Prateci tiket, Lyon P/K1, Antwerp P/K1, Braga P/K1, Porto P/K2, Universitatea Craiova P/K1. Kvota 3.57.

 

 

Hokej

 

Ravensburg-Bad Nauheim 5+ (OT&SO)

Bietigheim-Kaufbeuren 5+ (OT&SO)

Heilbronner-Tolzer 5+ (OT&SO)

 

Bayreuth-Crimmitschau 5+ (OT&SO)

Trencin-Nitra 5+ (OT&SO)

Detva-Poprad 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.53 i 1.92.

Danci igraju kup; Austrijanci nemaju tako zgodne parove; ostase Nemacka 2 i Slovacka kao glavna igra danas.

 

Siri hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Vienna Capitals, Plzen, Kassel, Slovan Bratislava, Jokerit, CSKA Moscow, Mora, Timraa. Kvota 7.25.

 

NBA tiket, Indiana H2(+4.5), Atlanta >225.5, Sacramento H2(+13.5), Milwaukee H2(+1.5), Philadelphia H2(+1.5), Brooklyn w2, Denver >217.5, Dallas >213.5. Kvota 11.26.

Link to comment

Konacno malo srece danas. Najpre Detva-Poprad prilicno kasno ulazi u 2-2; Stuttgart 0-0 prvi deo meca, no dosta zivlje drugo poluvreme donosi za sada 2 gola. Jedan mec odlozen, dovoljno za 5+ kombo kvotu (ne secam se kada sam poslednji put uhvatio kombo).:happy:

Link to comment

4/4 (fudbal 2/2, hokej 2/2), prosao je kombo tiket (skracen na 5+ kvotu), uz povracaj bonusa na Fulham U23. Nista spektakularno an fudbalu, no dovoljno za prolaz oba tiketa. Hokej se fino uklopio, dobro odabrah meceve iz Nemacke 2. Bar se u NBA delu ne nerviram, posto igram samo sire tikete. Lep dan.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Bayern-Hoffenheim 3+

Inter-Benevento 3+

 

Hartberg-Salzburg 3+

Dortmund-Augsburg 3+

 

Kvote 1.66 i 1.70.

Skratih igru na 4 utakmice, koje deluju prilicno verovatno za 3+.

 

Prateci tiket, Man City P/K1, Real Madrid P/K1, Milan P/K2, Juventus P/K2, Inter P/K1, Bayern P/K1, Dortmund P/K1, Brentford P/K1, Hull P/K1, Sparta Prague P/K1, Celtic P/K1. Kvota 13.58.

 

 

NHL

 

NY Rangers-Pittsburgh 5+ (OT&SO)

Edmonton-Toronto 5+ (OT&SO)

 

Montreal-Calgary 5+ (OT&SO)

Winnipeg-Vancouver 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.45 i 1.48.

Zanimljiva NHL ponuda danas, no ipak probrah 4 para, dok je ostalo otislo na siri tiket.

 

Siri NHL tiket, Buffalo 1X, Carolina 5+ (OT&SO), Tampa 5+ (OT&SO), NY Islanders X2, Washington 5+ (OT&SO), Florida 5+ (OT&SO), Colorado 5+ (OT&SO), St. Louis X2. Kvota 8.51.

 

NBA tiket, Sacramento H2(+12.5), Houston >215.5, Portland >224.5, Milwaukee H2(+1.5), San Antonio H1(+3.5), LA Lakers H2(+5.5), Dallas >209.5, Golden State H1(+2.5). Kvota 12.16.

Link to comment

Salzburg jedva udje u 3+. Mogao bi sada Inter da donese jednu lepu goleadu.

Evropski hokej mi zato ide od ruke; tiket sa 8 parova, za 12+ kvotu, ostao jos Benatky. Sve naravno 5+ sa produzetkom i penalima; cak 3 KHL para + dva iz Svedske.

Link to comment

Danas gomila iznenadjenja u fiksu; Real Madrid, Dinamo Zagreb, Celtic, Sparta Prague svi porazeni kod kuce, dok je Hajduk Split na istom putu. Ni golovi nisu bili sjajni; City se obrukao 1-0 pobedom, Arsenal-Man Utd je za no comment; Leipzig-Leverkusen takodje kilav mec. Srecom te izbegoh sve to. Italijani ocekivano, kako fiks, tako i golovi.

Za sutra imam solidan broj meceva za 2+. Kako su krenuli sa ovim 0-1 glupostima, pomalo me je strah da probam.

Edited by Miljenko
Link to comment

Kako nalazite te fikseve. Ja sam promasio 3 ili 4 i sa ovom P/K igrom.:lolol:

Za to vreme Inter kilavih 1-0 na poluvremenu; Benevento previse oprezan, plus gomila slabih centarsuteva domacina. Bile su i dve sumnjive situacije za penal, no nije sudjeno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...