Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Nešto preturao po fiokama i našao stare liste iz Atlantika sa početka mog klađenja 1993. kada sam izašao iz vojske, tada je Atlantik na OFK-ovom stadionu na Karaburmi bio jedina kladionica u zemlji. Koliko sam im posle doveo ljudi tamo i koliko me pogotovo njihovih žena sada mrzi, i ništa me nisu častili:laugh:

Evo malo slika, možda nekom bude zanimljivo, ima lista ( jedan papir je tada bila lista) iz oktobra 93. , kao i delovi lista sa SP 94. i 98. i EP 96.

( ova prva se slabo vidi kada je smanjim pa sam je i okačio na dodaj,rs mada i tamo nije baš)

 

https://www.dodaj.rs/image/LJfE3v

listaoktobar93.jpg

listausa94.jpg

listaUSa94-2.jpg

listaENG96.jpg

listaFRA98.jpg

listaFRA98-2.jpg

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

2/4 (fudbal 1/1, NHL 1/3), prosao je prateci NHL tiket (6+ kvota). Fudbal jedva prolazi, nakon sto je Ajax dosao u zavrsnici meca. NHL je mogao bolje. Islandersi su standardno metiljavi; mec sa cak 11 PP situacija i samo 4 gola. Carolina se obrukala protiv Detroita, losom realizacijom, nakon totalne dominacije u vecem delu meca. Najsumnjivija kombinacija je dosla, a uhvatih i fiks tiket sa 7 dvoznaka. Na NBA tiketu sam imao jedan jedini over, koji naravno nije dosao. NHL je zatajio na dve bitne utakmice, pa sam na vreme smanjio uloge. Srecom te je fiks uhvacen, za pokrice skoro cele uplate. 

Jaca uplata danas (nakon duze pauze; cini mi se da sam to poslednji put imao na mecevima CL, tamo pocetkom novembra).

 

 

Fudbal

 

Montpellier-Monaco 3+

 

Excelsior-Eindhoven 3+

Roma-Lazio 2+

Porto-Benfica 2+

 

Kvote 1.81 i 2.16.

Montpellier i Monaco imaju fin 3+ trend u tekucoj sezoni, te probah ovaj par ipak. Na drugom, malo Holandije 2 i dva derbija kao dodatak.

Oba tiketa su u slabijoj grupi.

 

Prateci tiket, sve P1+, Volendam, AZ II, Leverkusen, Paderborn, Viktoria Koln, Anderlecht, Cobresal. Kvota 6.96.

 

 

Hokej

 

Philadelphia-Pittsburgh 5+ (OT&SO)

Ottawa-Toronto 5+ (OT&SO)

 

Tampa-Chicago 5+ (OT&SO)

Buffalo-Washington 5+ (OT&SO)

 

Kaufbeuren-Ravensburg 5+ (OT&SO)

Crimmitschau-Lausitzer 5+ (OT&SO)

Esbjerg-Odense 5+ (OT&SO)

 

Augsburg-Ingolstadt 5+ (OT&SO)

Detva-Nitra 5+ (OT&SO)

Poprad-Banska Bytrica 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.42, 1.46, 1.60 i 2.25.

NHL lici da nema gde da pusti. Nadam se laganim prolazima. Ostalo je neka ponuda koju standardno pratim.

Prve dve kombinacije su u jacoj grupi.

 

Siri hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Graz, Fehervar, Herning, Rungsted, Liptovsky Mikulas, Jokerit, Dynamo Moscow, Landshut. kvota 7.83.

 

NBA tiket, Boston H1(+4.5), Milwaukee >219.5, Minnesota >216.5, Chicago >214.5, Utah H1(+2.5), LA Clippers >222.5, LA Lakers w1. Kvota 9.94.

Edited by Miljenko
Link to comment

3/6 (fudbal 1/2, hokej 2/4), Monaco je dosao 5+, a prosao je i prateci NBA tiket (6+ kvota). Fudbal da kazem korektno. Holandjani su neprijatno iznenadili, no Francuzi zato donese lep prolaz uz manji bonus. Od hokeja sam ocekivao vise. Spojih dva promasaja na jednom tiketu, dok je drugi prosao tesno. NHL me je ponovo razocarao, napad Sabresa se obrukao protiv Capitalsa. Samo jedan dabl prolazi. NBA je naravno usao u seriju prolaza, cim je uplata minorna. Primetio sam da retko prodjem dobro, kada mi je jaca uplata. Dobro je sto pokrih preko 80% uplate i sa polovicnim ucinkom jace grupe.

Standardni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Dortmund-Mainz 3+

AZ Alkmaar-Den Haag 3+

 

Angers-PSG 2+

Leeds-Brighton 2+

Fulham-Chelsea 2+

 

Kvote 1.71 i 1.83.

Dortmund i AZ lice na sigurice, dok ostalo ispratih oprezno.

Prvi tiket je u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, sve P1+, Hull, Burton, Peterborough, Crewe, Wrexham, Walsall, Bolton, Forest Green. Kvota 14.88.

 

 

NFL

 

Green Bay-LA Rams P>20.5

Buffalo-Baltimore P>18.5

 

Kvota 2.05.

Granica za Green Bay stalno varira, u trenutku uplate je bila nesto visa.

Kombo tiket.

 

 

NHL

 

Edmonton-Montreal 5+ (OT&SO)

Ottawa-Toronto 5+ (OT&SO)

Calgary-Vancouver 5+ (OT&SO)

 

Arizona-San Jose 5+ (OT&SO)

NYRangers-NY Islanders 5+ (OT&SO)

Detroit-Carolina 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.67 i 2.10.

Grupisah manje i vise verovatne parove, po 3 komada po tiketu, radi nesto vecih kvota. Videcemo ishod.

Prva kombinacija je u jacoj grupi.

 

Siri NHL tiket, Boston X2, San Jose X2, Edmonton 1X, NY Islanders X2, Toronto X2, Carolina X2, Nashville 1X, Vegas 1X, Calgary 1X. Kvota 10.19.

 

NBA tiket, Houston >212.5, Brooklyn w1, Charlotte H2(+15.5), Portland >228.5. Kvota 3.29.

Edited by Miljenko
Link to comment

Nikada nisam kapirao ove nize lige kod Engleza i kako svako svakog moze dobiti. Sada Middlesbrough gubi od 12 mesta losije rangiranog tima (oborise P/K i i neki tiket sa kombinacijama), Da je bar bilo golova, pa i da ne gundjam, no nekorisnih 0-1.

Link to comment

Dortmund 0-0 poluvreme. Bolje da odremam partiju ili procitam neki strip, dok ne krene NHL. Ovo je postalo previse depresivno za gledanje. Nema golova na utakmici gde su rutinski ocekivana bar 3 u prvih 45 minuta.

Link to comment

I 1-1, uz promasen penal. Nikada mi nije jasno zasto napadac ne puca; valjda on ima najbolji sut u ekipi. Na drugom ce Leeds tesko u 2+. Kod Engleza su jedino ove U23 lige dobre za igru. Ostalo je mrtvilo tesko.

Link to comment

1/5 (fudbal 0/2, NFL 0/1, NHL 1/2). Fudbal smehotresno los; od 5 utakmica je prosla samo jedna, a i ta na samom kraju. Neko pominje NBA, kao nedovoljno kvalitetan "proizvod"; sta tek reci za fudbal koji je smrtno dosadan za gledanje u bar 70% situacija. NFL mi je bio sokantan; ako sam negde ocekivao poene, to je Buffalo-Baltimore duel. Za NHL su 3 para mozda presiroka stvar, prodje samo slabiji tiket. Tokom nedelje je bilo uglavnom mrsavo, uz vecinsko pokrice, no juce poginuh muski, ocajni rezultati.

Standardna uplata (zadrzao sam istu uplatu, uz all in budzeta za igru; nadam se da ne mogu uleteti dva skroz nepogodljiva dana).

 

 

Fudbal

 

Bayern-Freiburg 3+

Ajax-Feyenoord 3+

 

Atalanta-Genoa 3+

 

Barcelona-A. Bilbao 3+

 

Beerschot-Club Brugge 3+

Man City-Crystal Palace 2+

 

Inter-Juventus 2+

Eintracht Frankfurt-Schalke 2+

Lyon-Metz 2+

 

Kvote 1.75, 1.42, 1.59, 1.70 i 1.80.

Bayern, Ajax i Atalanta mi deluju kao sigurne stvari. Barsu jednostavno moram probati. City oprezno, dok Club Brugge igra protiv ekipe koja prima i daje gomilu golova. Vidim da rastu kvote za golove na Inter-Juventus, te zato i 2+; Lyon i Eintracht takodje bez zaletanja.

Prva dva tiketa su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, sve P1+, Venlo, Holstein Kile, Sassuolo, Empoli, Brestois, Man Utd, Tottenham, Gent, Standard, Olympiakos, Rangers. Kvota 27.36.

 

 

Hokej

 

Pittsburgh-Washington 5+ (OT&SO)

Florida-Chicago 5+ (OT&SO)

 

Freiburg-Crimmitschau 5+ (OT&SO)

Ravensburg-Landshut 5+ (OT&SO)

Heilbronner-Bietigheim 5+ (OT&SO)

 

Krefeld-Eisbaren 5+ (OT&SO)

Kolner-Bremerhaven 5+ (OT&SO)

 

Nitra-Kosice 5+ (OT&SO)

Slovan Bratislava-Detva 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.42, 1.57, 1.78 i 1.87.

U NHL delu nisam imao previse izbora, nakon odlaganja Dallas-Tampa para. Nemacka 2 retko zakaze, pa probah cisto njihov tiket. Tu su i kombinacije iz najviseg ranga Slovacke i Nemacke.

Prva dva tiketa su u jacoj grupi.

 

Siri hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Herlev, Salzburg, Fehervar, Graz, CSKA Moscow, Dynamo Moscow, Trinec. Kvota 8.60.

 

 

NFL

 

Kansas-Cleveland P>22.5

New Orleans-Tampa P>19.5

 

Kvota 1.69.

Nakon poduzeg mantanja, NFL ipak stavih u jacu grupu (da je ostala granica 24.5 na prvom paru, to se verovatno ne bi desilo).

Kombo tiket.

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

I Bayern neubedljiv u zavrsnici.:isuse: Puno promasaja blize od penala, vecinom bez bloka. Teren je dobar, bez obzira sto sneg pada. Gol u prvih 10 minuta i 1-0 poluvreme, sigurno nisu ohrabrujuca stvar.

Link to comment

Od fudbala, ne zna se koji je mec gori od koga i danas. Bayern jedva, Ajax i Feyenoord corak, a i Atalanta jos uvek nista. Zabrinjavajuce lose utakmice, kao da svi igraju na pola metra snega.:dry:

Link to comment

Lyon.:lolol: Ne znam da li sam ih ikada uhvatio, nevezano koja je igra u pitanju.

NFL pada posto kicker Kansasa nije uspeo da realizuje ekstra poen (pogodio solidno teske FG).

Hokej jedina svetla tacka, tri prolaza i sansa za cetvrti.

Minus u svakom slucaju, samo je pitanje koliki.

Sutra bi mogli bar U23 Englezi da prorade, kada ovi top timovi ne rade posao kako treba.

Edited by Miljenko
Link to comment

6/10 (fudbal 2/5, hokej 4/4, NFL 0/1). Ponovo losi rezultati na fudbalu. Lyon na stranu, cim ih odigram, to je siguran promasaj. Ajax i Atalanta su vec neverovatni rezultati i sigurni padovi. Barsa prolazi uprkos slaboj igri. City lagano cim sam odigrao 2+, Club Brugge taman koliko treba. Nijedan jedini bonus (ponovo), na 5 utakmica. Hokej se uklopio idealno. Nemacka 2 tiket prolazi golom 23 sekunde pre kraja (zatim je pao i sesti); NHL rutinski; Slovaci tesno; DEL (Nemacka 1) izuzetno lako. NFL je doneo neprijatan pad, ponovo zbog promasenog ekstra poena. Bolje od subote, no definitivno slabo, zbog 2/5 bilansa jace grupe.

Standardni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Leeds U23-Stoke U23 3+

Crystal Palace U23-Fulham U23 3+

 

Burnley U23-Wolves U23 3+

Derby U23-Man City U23 3+

 

Leicester U23-Man Utd U23 3+

Colchester U23-Watford U23 3+

 

Utrecht II-Ajax II 3+

Hamburger-Osnabruck 2+

Cagliari-Milan 2+

 

Kvote 1.55, 1.62, 1.82 i 1.89.

Vecinom odigrah meceve rezervnih timova kod Engleza, posto obicno ne fali golova kod njih. Tu je i standardna kombinacija, Holandije, Italije i Nemacke.

Prva dva tiketa su u jacoj grupi.

 

 

NHL

 

Toronto-Winnipeg 5+ (OT&SO)

Edmonton-Montreal 5+ (OT&SO)

 

Philadelphia-Buffalo 5+ (OT&SO)

Calgary-Vancouver 5+ (OT&SO)

Vegas-Arizona 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.39 i 1.92.

Dabl mi deluje kao lagani prolaz, dok sam od ostalih meceva probrao 3 para za slabiji tiket.

Dabl je na kombo tiketu.

 

Siri hokejaski tiket, Columbus X2, Boston X2, Toronto 1X, Philadelphia 1X, St. Louis 1X, Nashville 1X, Calgary 1X, Anaheim 1X, Vegas 1X, Edmonton 1X. kvota 16.85.

 

NBA tiket, Atlanta >220.5, Portland >218.5, Dallas >211.5, Brooklyn >230.5, Chicago >220.5, LA Lakers >217.5. Kvota 9.88.

 

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...