Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

5/10 (fudbal 3/3, hokej 2/3, NFL 0/1, NBA 0/3), prosao je prateci fudbalski tiket (7+ kvota). Fudbal se nekako uklopio. Feyenoord jedva ulazi u 2+, da bi kasnije vecina stvari lako dosla. Juventus je usao u poluvreme sa 0-0 i kada sam ocekivao pad, usledila su 4 pogotka u nastavku utakmice. P1+ tiketi dolaze dosta dobro, cak 3 izlaza tokom prethodne nedelje na njima (juce vidim igra Sporting, te odigram na 1.57 kvotu P1+, da bi se ispostavilo da je to Sporting Farense; laganih 3 komada u prvih 45 minuta). Na hokeju dva prolaza. Vienna Capitals i nije bio tako siguran par, moja greska. NFL je neocekivano zakazao,  dve iznenadjujuce metiljave utakmice. NBA i dalje slabo; na kraju cu pratiti isti samo sirim tiketima, posto je to jedino sto moze doneti pare kod istog. Manji plus na kraju, NBA je ponovo smanjio dobitak (jaca grupa 4/6, slabija 1/4).

Minimalni ulozi (polovina istih).

 

 

Fudbal

 

Burnley U23-Leeds U23 3+

Coventry U23-Barnsley U23 2+

 

Celtic-Hibernian 2+

Dordrecht-PSV II 3+

 

Kvote 1.45 i 1.68.

U ne bas sjajnoj ponudi, sklopih dva tiketa. Lige rezervi kod Engleza su se pokazale sasvim solidnim za igru.

 

Prateci tiket, sve P1+, Camelon Juniors, AZ II, Getafe, Huesca, Standard, Sampdoria, Sporting, Palestino, Santiago Wanderers. Kvota 17.81.

 

 

Hokej

 

Dusseldorfer-Eisbaren 5+ (OT&SO)

Kolner-Iserlohn 5+ (OT&SO)

Kladno-Benatky 5+ (OT&SO)

Kadan-Banik Sokolov 5+ (OT&SO)

 

Kvota 2.25.

Malo improvizacije i kod hokejasa, dva para iz Nemacke 1 (DEL), te 2 utakmice iz Ceske 2.

 

Siri hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Graz, Jokerit, Spartak Moscow, Magnitogorsk, Almtuna, Mora, Karlskoga. Kvota 8.04.

 

NBA tiket, Dallas >207.5, Portland >224.5, Sacramento >219.5, Milwaukee >217.5. Kvota 4.96.

Link to comment

2/3 (fudbal 2/2, hokej 0/1), PSV II je dosao 5+. Tiket sa mecevima liga rezervi se uklopio ocekivano lako. Celtic jedva prolazi, dok je PSV II doneo manji bonus. Hokej sam mozda odigrao presiroko, plus sam stavio na tiket meceve lige koju retko igram (Cesi su prilicno nepouzdani i sa ovim kvotama oko 1.10, gde ja ocekujem 100% siguran prolaz). Steta za kombo tiket, ponovo je bio blizu. NBA nije mogao proci, ni sa svega tri vezana overa (jedan par je bio odlozen).

Minimalni ulozi (standarno minimalni).

 

 

Fudbal

 

Leverkusen-Eintracht Frankfurt 3+

 

Kvota 1.54.

Nemci su jedna od retkih liga, gde je kup i dalje ozbiljno takmicenje, te na kraju samo njih i odigrah. Milan razmatrah, no vidim da kvote za golove rastu. Man Utd igra protiv smaraca, koji ce se izgleda izvuci i ove sezone, pa je bolje da i to ne diram.

 

Prateci tiket, sve P1+, Utrecht, Eupen, Milan, Rochdale, Harrogate, Bolton, Hartlepool, Northampton, Wimbledon, Peterborough. Kvota 25.58.

 

 

Hokej

 

Mannheim-Schwenninger 5+ (OT&SO)

Munchen-Augsburg 5+ (OT&SO)

 

Salzburg-Vienna Capitals 5+ (OT&SO)

Odense-Herlev 5+ (OT&SO)

Rungsted-Esbjerg 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.90 i 2.11.

Nemci igraju dosta efikasno, pa ispratih obe utakmice i danas. Iz Austrije odigrah derbi. Kod Danaca je najsigurniji par odlozen, no kod njih je retko sta lose za igru.

 

Siri hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Farjestads, Rogle, Salavat, Barys Astana, SKA St. Petersburg, Dynamo Moscow, CSKA Moscow, Frederikshavn, Bratislava. Kvota 29.70.

 

NBA tiket, Brooklyn >220.5, Utah w2, Houston >216.5, San Antonio >210.5. Kvota 3.84.

Edited by Miljenko
Link to comment

2/3 (fudbal 1/1, hokej 1/2), Leverkusen je dosao 5+, a prosao je i prateci NBA tiket (3+ kvota). Leverkusen i Eintracht Frankfurt odigrase skroz otvoren mec, te nije iznenadjenje sto je bilo dosta golova. Na hokeju prolazi veca kvota, EN golom Vienna Capitalsa sa pola terena. Mannheim-Schwenninger volsebno pada, nakon 1-2 prve trecine. Tu je zveknuo i kombo tiket. NBA je konacno doneo jedan prolaz, mada su utakmice i dalje prilicno neefikasne. Sasvim pristojan dan.

Standardni ulozi (nakon duzeg vremena).

 

 

Fudbal

 

PSG-Marseille 3+

PSV-AZ 3+

 

Real Sociedad-Barcelona 3+

Tottenham-Fulham 2+

 

Holstein Kiel-Bayern 3+

Man City-Brighton 3+

 

Kvote 2.39, 1.93 i 1.88.

Povezah prilican broj fudbala danas; ja jedino imam poverenja u najbolje ekipe, u odgovarajucim ligama.

 

Prateci tiket, sve P1+, Fortuna Sittard, Feyenoord, Mansfield, Juventus, Napoli, Beerschot, Braga. Kvota 6.75.

 

 

NHL

 

Philadelphia-Pittsburgh 5+ (OT&SO)

Toronto-Montreal 5+ (OT&SO)

 

Tampa-Chicago 5+ (OT&SO)

Edmonton-Vancouver 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.48 i 1.45.

Krece NHL konacno. Colorado-St. Louis preskocih, dok ostalo deluje skroz izgledno.

 

Siri hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Wolfsburg, Kadan, Topolcany, Martin, Jokerit, Spartak Moscow, Ajoie. Kvota 4.86.

 

NBA tiket, Sacramento >228.5, LA Clippers >213.5, Atlanta >220.5, LA Lakers w2, Milwaukee w2, Dallas H2(+3.5). Kvota 6.01.

Edited by Miljenko
Link to comment

Opet izbor izvođača penala, opet promašaj! Sterling je generalno priglup igrač, kako može čovek verovati takvom da može da izvede uspešno penal, treba isto pitati ćelafuta Gvardiolu!

Silva mislim da je šampion u pogađanju stativa... Kakav smešan rezultat za ovako napumpanu ekipu!

Link to comment

Tolike pare nakrcase u PL, a sve neki uzasni mecevi za gledanje. Brighton I slicni timovi bi bili rutinirani, protiv bilo koje ekipe iz vrha Bundesa I Seria A.

Tek bih se iznervirao da sam igrao 2+. 

Mozda je bolje da PL izbacim potpuno. Ovo je par gde ocekujem 100% siguran prolaz.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ima nekih ekipa, poput Brightona, koje idu junački da poginu, tj. da prime 1 gol i da to spinuju skoro kao da su pobedili. Tipa kao kod nas kad u Evropi popiju 2-3 komada, ali uz junačku odbranu, moglo je 6-7.

Uh, najgore su ekipe koje pratiš za taj drugi gol, još kad vidiš penal u 92. minutu, pomisliš eto malo sreće i naravno, da poludiš od kretena koji to ne mogu da iskoriste...

Link to comment

Metiljavi rezultati skroz. Sreca te se nekako uklopio jedan dabl i to onaj sa najvecom kvotom. No od bonusa ni traga ni glasa, a imao sam dosta bonus tiketa (na 5 utakmica ispracenih sa 3+, bukvalno nijedan 5+ ili sire, neverovatno).

Nadam se da ce NHL otvoriti kako treba.

Link to comment

3/5 (fudbal 1/3, NHL 2/2), prosao je prateci NBA tiket (4+ kvota, uz jedno odlaganje). U odnosu na parove, fudbal je dosao izuzetno lose. I ta jedna kombinacija je usla u zavrsnih 10 minuta. Holandjani bez problema; PSG tesno; Tottenham tacno 2 gola; Barsa metiljavo, nedovoljno za prolaz; Bayern je bio sigurna stvar, no ako treba da singliram na 1.25, onda je bolje i da ne igram; City se obrukao 1-0 trijumfom. Fudbal je definitivno veci deo sezone najsmarackiji sport za gledanje. Ja minimalno ocekujem 2-2, 3-2 ili tako neke rezultate. Ne vidim sta je problem da padne 6-7 komada na utakmici sa kvotom ispod 1.20 u fiksu. NHL je otvorio kako sam i ocekivao, svi parovi odose u 5+. U NBA sektoru ponovo uhvatih nesto, cim sam krenuo samo sa sitnim tiketima. Fudbal mi je izbio dosta novca, kako na obicnim, tako i na bonus tiketima, te je nocni deo doneo samo pokrice skoro cele uplate.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Twente-Ajax 3+

Heerenveen-RKC 2+

 

Kvota 1.54.

Ni Holandjani ne igraju preterano efikasno, no nekako napravih dabl kombinaciju.

 

Prateci tiket, sve P1+, Arsenal, Sassuolo, Atalanta, Real Madrid, Cluj, Fenerbahce. Kvota 6.27.

 

 

NHL

 

Buffalo-Washington 5+ (OT&SO)

Detroit-Carolina 5+ (OT&SO)

 

Edmonton-Vancouver 5+ (OT&SO)

NY Rangers-NY Islanders 5+ (OT&SO)

 

Arizona-San Jose 5+ (OT&SO)

Winnipeg-Calgary 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.49, 1.52 i 1.64.

Dosta parova danas, pa povezah 3 dabla. Nisu tako sigurni mecevi kao nocas, no ne sumnjam previse u NHL.

 

Siri NHL tiket, NY Islanders X2, Washington X2, Boston X2, Carolina X2, Nashville 1X, Winnipeg 1X, Vegas 1X. Kvota 6.63.

 

NBA tiket, Denver >221.5, Indiana H2(+10.5), Charlotte H2(+15.5), San Antonio H1(+2.5). Kvota 3.15.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...