Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

3/3 (hokej 1/1 uz jedan odlozen par, NBA 2/2), prosao je prateci hokejaski tiket (9+ kvota), te kombo tiket (7+ kvota). Na hokeju ponovo odlozen mec na glavnom tiketu, no to je bila najmanja kvota. Rusi i Svedjani se nisu skoro uklopili ovako dobro kao juce; sve cisti prolazi, bez produzetaka (KHL dosao kompletno). NBA sam dobro odabrao. Preskocen duel timova, koji imaju dosta problema u napadu; Denver srecno, u zavrsnih 10 sekundi, da bi mec otisao u OT. Fudbal mora da nervira i kada uhvatim par teskih meceva na P1+; Portugalci izuzetno smaraju sa ovim odlaganjima danas za sutra (pomeri za bar 2-3 dana, da meni lepo proknjize tiket :D). Jedina mana ovakvog dana su bas mali ulozi; inace je triplirana uplata uvek dobra stvar (ako Sporting dodje P1+, bice blizu cetvorostrukog dobitka)

Minimalni ulozi (njihova polovina, i dalje).

 

 

Fudbal

 

Monchengladbach-Bayern 3+

Benfica-Tondela 2+

 

Almere-Eindhoven 3+

Cambuur-Volendam 3+

 

Kvote 1.42 i 1.93.

Bez previse mudrovanja danas. Samo one totalno ocigledne utakmice.

 

Prateci tiket, sve P1+, De Graafschap, Excelsior, Karlsruher, Villarreal, Queen of The South. Kvota 4.16.

 

 

Hokej

 

Detva-Liptovsky Mikulas 5+ (OT&SO)

Salzburg-Bratislava 5+ (OT&SO)

Innsbruck-Fehervar 5+ (OT&SO)

 

Munchen-Ingolstadt 5+ (OT&SO)

Eisbaren-Kolner 5+ (OT&SO)

Poprad-Nitra 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.81 i 2.42.

Iz Nemacke 2 su odlozene obe utakmice, koje sam planirao za igru, pa sam skratio danasnju ponudu na 2 tiketa.

 

Siri hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, CSKA Moscow, Jokerit, Rungsted, Odense, Vienna Capitals. Kvota 4.01.

 

 

NBA

 

Golden State-LA Clippers >225.5

Milwaukee-Utah >224.5

 

Sacramento-Toronto >219.5

LA Lakers-Chicago >223.5

 

Boston-Washington >227.5

Memphis-Brooklyn >214.5

 

Detroit-Phoenix >210.5

Houston-Orlando >219.5

 

New Orleans-Charlotte >210.5

New York-Oklahoma >201.5

 

Kvote 2.19, 2.19, 2.13, 2.22 i 2.12.

NBA standardna igra. Tesko je reci sta je sigurno, a sta ne.

Link to comment
16 hours ago, napadaj said:

Bednici izgubili. Ne vredi, ova sezona je sumanuta, klađenje na NBA je zasad potpuno besmisleno.

NBA može da se igra samo sa potvrđenim rosterom, a ni to nije garancija da će pobediti ako imaju prvu petorku. Tranzicija već predugo traje, za evropsku košarku je publika bila jako bitna, mogu da razumem da je to faktor koji je mnoge ekipe smorio, dok kod NBA to nikada nije delovalo kao presudan faktor za dobru igru. Npr. sinoć mi je prva misao na LAL-SAS bila nikad protiv Grega, pogledam jutros i vidim da su razbili LAL, kvota bila preko 4. Ko ima kapitala, može da se kocka i zaradi :nobles:

Link to comment

Filadelfija je bila baš u takvoj situaciji sinoć, ali ih je onda poremetila vest o tome da je Set pozitivan. Sparsi dobili i jedan i drugi LA u svega nekoliko dana, šutiraju ko blesavi.

Link to comment

4/9 (fudbal 1/2, hokej 1/2, NBA 2/5), prosla su tri prateca tiketa, dva fudbalska (7+ i 4+ kvote, oba sa P1+ igrom) i hokejaski (4+ kvota). Fudbal polovicno. Holandjani bas lose odigrali, malo je falilo da oba meca zavrse 0-0, Benfica jedva do 2+, Bayen lagano, mada sam ocekivao 7+ na 3-2 za domacina, pa sam pomalo razocaran. Na hokeju dolazi odlicna kvota, moraju i Slovaci zakazati povremeno. NBA standardni wild card, jedva su usla i ta dva dabla. Manji plus na kraju, zahvaljujuci bonus tiketima,

Minimalni ulozi (ovo je ona standardna varijanta).

 

 

Fudbal

 

Zwolle-AZ Alkmaar 2+

Emmen-Twente 2+

Granada-Barcelona 2+

 

Benevento-Atalanta 3+

 

PSG-Brestois 3+

Leipzig-Dortmund 2+

 

Everton-Rotherham 3+

Man Utd-Watford 3+

 

Kvote 1.63, 1.50, 1.57 i 2.46.

Milanu fali dosta igraca, te probah samo Atalantu iz Italije. PSG kod kuce uobicajeno, derbi Bundesa opreznije. Holandjani i Barsa ipak u ziheraskoj varijanti. Spojih i dve utakmice FA kupa, mada vidim da Everton ima samo 1-0 na poluvremenu.

Svi tiketi su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, sve P1+, Arsenal, Brentford, Blackburn, Peterborough, Crewe, Hartlepool, Hoffenheim, Leverkusen, Sevilla, Real Madrid, Milan, Cove, Clyde, East Fife, Forfar, Dundee, Monaco, Hamburger. Kvota 180.01.

 

 

NFL

 

Buffalo-Indianapolis P>22.5

Seattle-LA Rams P>14.5

Washington-Tampa P>16.5

 

Kvota 2.39.

Pocinje NFL playoff, te probah sve tri utakmice, posto su izuzev prvog para granice prilicno niske.

Kombo tiket.

 

 

NBA

 

Sacramento-Portland >225.5

Minnesota-San Antonio >223.5

 

Indiana-Phoenix >209.5

Milwaukee-Cleveland >214.5

 

Charlotte-Atlanta >219.5

Washington-Miami >224.5

 

Kvote 2.12, 2.16 i 2.19.

Nakon probnog perioda od 15+ dana, zakljucio sam da je NBA dobar samo za slabiju grupu (ili jacu kada bas nema nicega drugog). Sacekam efikasno vece i za spojen tiket, samo sa upola manjim ulozima, od onih za kombo tiket.

Sva tri dabla su u slabijoj grupi.

 

Hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Fehervar, Bremerhaven, Dynamo Moscow, Brynas, Rogle, HV 71. Kvota 5.32.

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Ostade 1-1. Ovo malopre ne bi bio ofsajd kod Nemaca i Italijana. Ni nakon povucene linije, nije se videlo kome je sudjen.

Njihovim tupavim sudijama ni snimak ne pomaze ocigledno.

Edited by Miljenko
Link to comment

malo ozbiljnije pratim nba razultate i granice u protekloj nedelji gde gledam poene, otp, hendikepe i slicno.

 

glavni utisak je da hendikepi na autsajdere ulazi najvise i to ubedljivo...

 

evo i statsa za to:

 

APsndKw.png

 

u proteklih nedelju dana kada autsajder iliti dog ima izmedju 6.5-8.5 hendikep to je doslo 15 put iz 18 utakmica. u gostima je 11/13. ocigledno da kladionice bar jos malo racunaju na home-away prednosti ali u realnosti to nije slucaj. 

 

otp over isto dolazi u lepom broju. vise od 60%. a ako je granica izmedju 103.5-106.5 doslo je 17 od 20. 

 

otp prvo poluvreme under ulazi isto oko 60%.

 

ovo je mali uzorak ali postoji neki trend sigurno. pogotovo ovo sa hendikepima na autsajdere. malo ce se sigurno vise razmisliti o granicama. naravno uvek treba sacekati poslednje minute sa sastavima. ovaj virus jos samo daje novu dimenziju.

Link to comment

LA Rams @2.42

 

Od svih autsajdera u prvoj rundi ovo mi deluje kao ekipa sa najvise sansi. Najbolja odbrana u ligi. Samo da raspali Gof, ako uopste bude i igrao, ne preda nijednom loptu u ruke odbrani Sijetla. 

Link to comment

ovi gubavci iz soccera tri sekunde nakon izlaska vesti o igracima vade utakmicu iz ponude i mozes se jebati. bar da promene granicu ili nesto umesto da skroz izbace i igrace i utakmicu.

 

 dok maxbeta zabole kurac ni ne menjaju granice.

Link to comment

To je problem sa nasim kladionicama. Poene i promene, hendikepe ne bas. Ja se uzdam u srecu, pa izgruvam utakmice cim izadju; granice obicno skacu tokom dana. Izuzetak je Denver danas, koji sam prinudno preskocio (i Dallas pride)

Link to comment

4/8 (fudbal 3/4, NFL 1/1, NBA 0/3), Atalanta je dosla 5+. Fudbal korektno. Na Atalanti je bilo dosta sansi, mogao je i 7+ lagano uleteti. Barsa prijatno iznenadila; AZ daje gol za prolaz na vreme. Dortmund i Leipzig sporo otvorise mec, no na kraju pade i vise nego dovoljno golova; PSG jedva, kada je Icardi usao u igru. PL timovi stvarno nisu za ozbiljniju igru; Everton odlazi u OT sa 1-1, Man Utd 1-0 u 5. minutu i nista do kraja. Toliko skupe ekipe se stvarno brukaju ovim metiljavim pobedama; da igraju kao ovi u Boliviji pred NG na dva dana, pa i da razumem. NFL se fino uklopio (nakon srecnog prolaza na Buffalo-Indianapolis), izadje lepa kvota. NBA ko NBA, tesko ga je uklopiti. Vidim da je odluka o slabijoj grupi ispravna. Jaca grupa je dosla dobro (4/5), no slabija grupa i siri tiketi su doveli bilans na nulu.

Minimalni ulozi (standardno minimalni; mozda zategnem NHL otvaranje).

 

 

Fudbal

 

Roma-Inter 3+

Juventus-Sassuolo 3+

 

Sparta Rotterdam-Feyenoord 2+

Heerenveen-Fortuna Sittard 2+

Ajax-PSV 2+

 

Chelsea-Morecambe 3+

Crawley-Leeds 2+

Man City-Birmingham 3+

Parma-Lazio 2+

 

Kvote 2.22, 1.60 i 2.31.

Italijane odigrah hrabrije, oba para na 3+. Holandjani u opreznoj 2+ varijanti. Engleze odigrah slabije, a tu stavih i Lazio, koji je relativno sumnjiv.

Prva dva tiketa su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, sve P1+, Sporting, Rangers, Club Brugge, Napoli, Stuttgart, Paderborn. Kvota 7.80.

 

 

Hokej

 

Innsbruck-Graz 5+ (OT&SO)

Heilbronner-Crimmitschau 5+ (OT&SO)

Nitra-DVTK 5+ (OT&SO)

 

Liptovsky Mikulas-Kosice 5+ (OT&SO)

Trencin-Detva 5+ (OT&SO)

Vienna Capitals-Villacher 5+ (OT&SO)

 

Schwenninger-Munchen 5+ (OT&SO)

Augsburg-Mannheim 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.77, 2.38 i 1.78.

Dosta zanimljivog hokeja danas, uz nadam se efikasna izdanja timova.

Sva tri tiketa su u jacoj grupi.

 

 

NFL

 

Tennessee-Baltimore P>20.5

New Orleans-Chicago P>18.5

 

Kvota 1.74.

Moj Pittsburgh je previse nepouzdan za poene i to je jedini preskocen par wild card vikenda.

Kombo tiket.

 

 

NBA

 

Houston-LA Lakers >220.5

Minnesota-San Antonio >227.5

 

LA Clippers-Chicago >217.5

Golden State-Toronto >222.5

 

Brooklyn-Oklahoma >215.5

New York Knicks-Denver >209.5

 

Kvote 2.21, 2.16 i 2.22.

NBA standardno. Cekamo neko idealno vece za plus.

Svi tiketi su u slabijoj grupi.

 

Link to comment

Restart je meni bio mnogo bolji od ovog starta sezone. Puno neefikasnih utakmica, a cesto su granice i ispod 220 (ove dodatne  idu i ispod 210). Nocas sam na Atlanti imao 12 poena nizu granicu od one pred pocetak meca i ipak pao za 2 poena. 

Ono gde je NHL mnogo bolji od NBA za igru je fiksna granica za golove koju imam (4.5 nevezano za kvotu). NBA bi trebao dolaziti lagano u fiksu (ove kvote do 1.30, bez hendikepa), no kada to ne prolazi prostor za igru je prilicno suzen. 

MLB dodje kao neko najbolje resenje, za fiks/ poene kombinovanje, verovatno zato sto nema neresenog ishoda.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...