Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

2/4 (hokej 2/2 uz dva odlozena meca, NBA 0/2), prosao je prateci fudbalski tiket (4+ kvota). Hokej se uklopio tesno; dve kvote 1 i Kassel prolazi golom 45 sekundi pre kraja, pri 4-0 rezultatu. NBA traljavo. Nisam imao u ponudi par koji je dosao, mada je i Portland pao kasnije. Korektan dan, mada nervira sto je NBA totalni wild card.

Minimalni ulozi (polovina istih i dalje).

 

 

Fudbal

 

Atalanta-Parma 3+

Napoli-Spezia P/K1

Crotone-Roma X2

 

Sampdoria-Inter 3+

Milan-Juventus 2+

St. Etienne-PSG P/K2

 

Kvote 1.88 i 2.25.

Italijani su jedna od retkih liga koja dolazi makar korektno, te sam odigrao pretezno njihove parove. PSG je i dalje bez dosta igraca, no vreme je da krenu sa serijom trijumfa.

 

Prateci tiket, sve P1+, Cagliari, Sassuolo, Lazio, Napoli, Man Utd, Monaco, Lyon, PSG, Basaksehir, Besiktas. Kvota 15.59.

 

 

Hokej

 

Nove Zamky-Nitra 5+ (OT&SO)

Banska Bytrica-Zvolen 5+ (OT&SO)

Liptovsky Mikulas-Detva 5+ (OT&SO)

 

Kvota 2.13.

Skratio sam igranje hokeja na par liga i to donosi dosta dobre rezultate. Danas tri najverovatnija para iz Slovacke.

 

 

NBA

 

Atlanta-Charlotte >224.5

Milwaukee-Detroit >219.5

 

Sacramento-Chicago >224.5

Golden State-LA Clippers >227.5

 

Philadelphia-Washington >224.5

Indiana-Houston >218.5

 

New York Knicks-Utah >207.5

Miami-Boston >211.5

 

Phoenix-Toronto >210.5

New Orleans-Oklahoma >205.5

 

Kvote 2.16, 2.18, 2.17, 2.19 i 2.12.

Posto je u ponudi bio neparan broj meceva, izbacih jedan par. Izbor je pao na Orlando-Cleveland, koji su usli u minus seriju.

Dve po dve, klasika, cekajuci idealno vece.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal sve vise nervira, pa obicno i izbegavam da ga gledam. Atalanta jedva 1-0, sve neke smusene reakcije u zavrsnici. Inter je mogao u 3+ vec na poluvremenu, ali ni penal nije bio dovoljan za gol (zasto Martinez ne sutira, kada Lukaku ne igra, meni nikako nije jasno). Roma naravno raspucana u gostima, gde nema trika da ih ispratim na golove.

Link to comment

Zato što Konte ponovo pokazuje koliki je brbljivac i površan lik, a ne neko ko može da napravi mašinu koja pobeđuje! Zanimljivo da se trend promašenih penala nastavlja, meni lično na štetu, jer sam igrao da će Inter dati 2 gola, i opet, kao u slučaju sa Barsom, ni tako nešto ne može da se realizuje.

Igranje na NBA je isto ogromna lutrija! Generalno veće kvote prolaze, ko ima fond - treba da pokuša, makar sa po 200 dinara singl, biće sigurno u plusu. Sinoć je 3/5 utakmica prošlo sa većom kvotom (2.6, 3.6 i 4.5)

Link to comment

Mene nervira kada tim promasi gomilu sansi, kao Napoli trenutno. Cak 11 pokusaja u okvir gola, 22 suta ukupno i 1-1 za sada.

Ja tesko igram na autsajdere (ponekad MLB, kada je dobar starter potcenjen). Igracu cekalicu sa poenima, uz nadu da ce se uklopiti par veceri sa 10+ parova.

Napoli 1-2.:isuse: Nema sta, fudbal je gluplji za igru i od NBA.

Edited by Miljenko
Link to comment

Meni su dosta jedna ili dve ovakve utakmice, pa da ne igram fiks na fudbalu nekoliko godina (na ovim ozbiljnijim tiketima). Imas 18 suteva vise, igraca vise i izgubis od jakih Seria B kandidata.

Link to comment

I meni je NFL bio najbolji, kada je rec o aktuelnim sezonama svih sportova. I to sa ovom P> igrom. Rutinski plus na kraju sezone. NBA je cista sreca. NHL bi trebao da bude zahvalan za golove. MLB ce nadam se krenuti sa celom sezonom, pa cemo videti.

Link to comment

Čuvam tiket od pre nekoliko godina, sve uklopljeno, sve prolazi - čeka se dobar dobitak, među parovima i Kanzas, koji igra protiv Tenesija, poslednji minuti, čekam to da prođe i naravno Tenesi izjednači u poslednjim sekundama. Osećaj besa me nije prošao danima...

Generalno nikada nisam igrao u nekom sportu X, čak sam i pre igrao odbojku i tenis nego fudbal ili košarku, pa se divim onima koji mogu da namirišu tako nešto, poput Nesha ovde, kome treba čestitati na dobroj proceni!

 

ttt1.JPG

Edited by enfant terrible
Link to comment

3/8 (fudbal 0/2, hokej 0/1, NBA 3/5). Ako mi neko pomene fiks na fudbalu, predocicu mu ove rezultate od juce. Napoli gubi sa igracem vise, od jedne od losijih ekipa u ligi; PSG ponovo nije mogao do pobede, ni na poluvremenu, ni na kraju. Hokej je morao pasti nakon serije dobrih prolaza. NBA ok, tri prolaza. Ovo vece je pravi primer, zasto je random jedina opcija. Atlanta i LA Clippers su kao dve prilicno sigurne opcije pali, dok su Phoenix i LA Clippers recimo dosli lagano.

Minimalni ulozi (polovina istih i dalje, posto su rezultati u celini nikakvi).

 

 

Hokej

 

Mannheim-Schwenninger 5+ (OT&SO)

Frisk/Asker-Gruner 5+ (OT&SO)

Narvik-Lillehammer 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1.86.

Sklepah i danas jedan tiket; Svedjani i Rusi sitnije.

 

Prateci tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, SKA St. Petersburg, Kunlun, Dinamo Minsk, Oskarshamn, HV 71, Linkopings, Farjestads. Kvota 9.34.

 

 

NBA

 

Brooklyn-Philadelphia >217.5

LA Lakers-San Antonio >217.5

 

Denver-Dallas >218.5

Portland-Minnesota >225.5

 

Kvote 2.15 i 2.18.

Ponovo neparan broj meceva, te izbacih Memphis-Cleveland par.

 

Fudbalski tiket, sve P1+, Eibar, Huesca, Valencia, Fenerbahce, Sporting, Braga. Kvota 6.72.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...