Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

3/5 (hokej 1/3, NBA 2/2). Na hokeju sam imao cak 4 promasaja, na 3 tiketa, tako da je dobro sto sam uopste provukao neki (plus je bila poveca kvota). NBA se konacno uklopio. Preskocih Dallas, koji jedini nije dosao ( kod njih je zafalio poen). Fudbal me je iznervirao zestoko. Jeste bila sitna uplata u pitanju, no da se u fiksu moraju igrati i 1.25 kvote na dvoznak, stvarno je neverovatno. Bonus je sto smotani Liverpool obara i P1+ tiket, sa kvotom oko 15. PL je meni totalno negledljiva, na stranu sto stalno pomazu kladionice. Pristojan dan.

Minimalni ulozi (oni standadrno minimalni).

 

 

Fudbal

 

Bolivar-Oriente Petrolero 3+

Guabira-Real Potosi P1+

Aurora-Santa Cruz P1+

Blooming-The Strongest P1+

 

Kvota 2.02.

Promenih malo sistem igre veceras. Na Bolivar je 3+ kvota pala ispod 1.20, a posto je zavrsnica bila prilicno kilava, ostale parove ispratih sa P1+, sto nadam se nije previse hrabro (zavrsno je kolo, te ocekujem otvorenu igru na vecini utakmica).

 

 

NBA

 

Washington-Chicago >227.5

Houston-Sacramento >222.5

 

Indiana-Cleveland >209.5

Orlando-Philadelphia >210.5

 

Kvote 2.13 i 2.10.

Nakon duzeg mantanja, odlucih se za dva tiketa. Washington i Sacramento su bili bez dileme za igru, dok sam Orlando i Indianu probao zbog efikasnog otvaranja sezone.

 

Prateci tiket, Toronto >208.5, Oklahoma >208.5, Utah >211.5. Kvota 3.15.

 

 

Hokej

 

Czech Republic U20-Austria U20 5+ (OT&SO)

Canada U20-Finland U20 5+ (OT&SO)

Sweden U20-USA U20 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1.67.

Sklepah jedan tiket hokeja, mecevima sa WC do 20 godina. Ovo je zavrsno kolo grupne faze.

Edited by Miljenko
Link to comment

2/4 (fudbal 1/1, NBA 1/2, hokej 0/1). Bolivijci su krenuli sporo. Jedva udjose tri P1+ para, da bi Bolivar proradio u nastavku. Always Ready je zavrsio Aperturu na prvom mestu. Cinilo se da ce u NBA delu proci oba dabla, no na Orlando-Philadelphia nisu uspeli dati 12 poena, tokom zavrsnih 4 i kusur minuta, neverovatno skroz. Slicno vazi i za hokej, gde su USA vodile 4-0 nakon druge trecine i tako ostaje do kraja. Prosle su dve dobre kvote, sto je bilo dovoljno za pokrice. Tja, nisam odusevljen, posto sam ocekivao 15+ kombo kvotu, no od 3 zavrsna para, dosao je samo jedan.

Minimalni ulozi (polovina istih).

 

 

Fudbal

 

Man Utd-Aston Villa 1X

Everton-West Ham P1+

 

Kvota 1.80.

Prava wild card kombinacija. Man Utd na stranu (valjda nece puci kuci od prosecne ekipe), Everton i West Ham probah na gol u prvom poluvremenu, sto kod PL bas i nije sigurica.

 

 

NBA

 

Golden State-Portland >224.5

Denver-Phoenix >220.5

 

Brooklyn-Atlanta >238.5

Dallas-Miami >215.5

 

Utah-LA Clippers >217.5

San Antonio-LA Lakers >224.5

 

Milwaukee-Chicago >224.5

Minnesota-Washington >222.5

 

Charlotte-Memphis >211.5

Detroit-Boston >208.5

 

Kvote 2.23, 2.23, 2.25, 2.16 i 2.15.

Povezah sve danasnje utakmice, dve po dve, po nekoj mojoj proceni verovatnoce. Granice variraju od ultra visokih (Atlanta), do niskih (Boston i Memphis sam zato i odigrao).

 

 

Hokej

 

Innsbruck-Dornbirn 5+ (OT&SO)

Bratislava-Vienna Capitals  5+ (OT&SO)

 

Kvota 1.62.

Samo Austrijanci igraju danas, od onog iole zanimljivog za igru, te probrah 2 para.

Link to comment

Miljenko druže, jel' ne igraš više koledž fudbal? Večeras 1/2 finale Alabama-Notre Dame, mislim da će ih Bama odrati, samo u mocartu to nema a mrzi me da igram kod drugih

Link to comment
35 minutes ago, arkonada said:

Miljenko druže, jel' ne igraš više koledž fudbal? Večeras 1/2 finale Alabama-Notre Dame, mislim da će ih Bama odrati, samo u mocartu to nema a mrzi me da igram kod drugih

Tezak mi je NCAAF za procenu. Plus u regularnom delu sezone ima previse utakmica.

 

Imam ovoliko NBA meceva, plus hokej koji je prosao i ja dodajem skroz sumnjiv fudbal, retard.

Sutra bar igraju Nemci, Holandija 2 i Spanci. Igracu umesto 2+ ceo mec P1+, videcemo na sta ce to izaci.

  • +1 1
Link to comment

1/7 (fudbal 0/1, NBA 0/5, hokej 1/1). Na fudbalu je PL standardno zakazala, Everton i West Ham nisu mogli do gola do poluvremena. Sta tek reci za NBA, gde su overi dosli 1/10 (i to sa ovim ekstra snizenim granicama). Da li su kosevi bili zacarani nije mi jasno. Dosta neefikasan pocetak sezone. Dobro je sto igram dablove, inace bih pukao zesce. Hokej prolazi, mada tu nisam mogao pasti, posto su svi Austrijanci dosli 5+. Retko losi rezultati. Verovatno najlosije otvaranje godine, od kada igram. Jedino je dobro, sto je uplata bila ispod minimalne, pa ni gubitak nije znacajan.

Minimalni ulozi (standardno minimalni).

 

 

Fudbal

 

Hoffenheim-Freiburg P1+

Arminia Bielefeld-Monchengladbach P/K2

 

Real Madrid-Celta P/K1

Villarreal-Levante P1+

 

Kvote 1.75 i 1.82.

Posto je tesko odluciti se za 3+ (plus isti tesko dolazi), odabrah neko resenje izmedju. Dva para na gol u prvom poluvremenu, te dva poluvreme ili kraj.

 

Prateci tiket, sve P1+, Weymouth, Chesterfield, Yeovil, Bolton, Cheltenham, Tranmere, Leyton, Forest Green, Burton, Hull, Wimbledon, Plymouth, Swindon. Kvota 80.51.

 

 

Hokej

 

Russia U20-Germany U20 5+ (OT&SO)

Canada U20-Czech Republic U20 5+ (OT&SO)

USA U20-Slovakia U20 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1.47.

Krece eliminaciona faza na U20 WC, te ocekujem ozbiljan pristup.

 

Siri hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Stjernen, Narvik, Mannheim, Straubing, Rogle, HV 71, Brynas. Kvota 5.74.

 

 

NBA

 

Houston-Sacramento >227.5

Atlanta-Cleveland >226.5

 

Kvota 2.28.

Probah dva bas izgledna para kao dabl, dok je ostalo samo ispraceno.

 

Siri NBA tiket, Philadelphia >207.5, Indiana >207.5, New Orleans >206.5. Kvota 3.20.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...