Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ocekivao sam vise od Boston-Brooklyn duela. Samo 105 poena na poluvremenu je bas slabo. Puno promasenih otvorenih suteva, plus sudije na kraju nisu sudile par ociglednih prekrsaja (sudjena su neka probijanja, koja meni bezazleno izgledaju). Stoji da sam dunster za kosarku, no kriterijum je skroz neujednacen.

Link to comment

3/5 (fudbal 1/1, NBA 2/4). Bolivijci tesko da su mogli lakse; bez razloga sam ih stavio u slabiju grupu. NBA me ponovo nije odusevio. Tu pre svega mislim na mec Boston-Brooklyn, gde sam ocekivao laganih 240 poena, a ne pad na ovoj 9 poena nizoj granici. Lakersi i Denver bez vecih problema dolaze, te mogu reci da je kombo tiket bio blizu. Fiks dabl je naravno pao, nista bez kombinacije velikih favorita (nije mi jasno kako je New Orleans dobio Toronto). Mali minus na kraju, ocekivao sam bolje rezultate ze praznik.

Minimalni ulozi (NBA je slabo otvorio, pa je bolje ne zaletati se).

 

 

Fudbal

 

Leicester-Man Utd 2+

Arsenal-Chelsea 2+

Man City-Newcastle 3+

 

Kvota 2.22.

Man City sam planirao za singl, no nagli skok kvote za 3+ (sa 1.37 na 1.50+), me je odbio.

Slabija grupa.

 

Prateci tiket, sve 2+, Crewe, Doncaster, Burton, Plymouth, Salford, Cheltenham, Crawley, Torquay, Notts County, Eastleigh. Kvota 10.08.

 

 

NFL

 

Detroit-Tampa P> 21.5

Las Vegas Raiders-Miami P> 17.5

 

Kvota 1.80.

Tek jutros videh, da Miami igra nocas, pa uklopih njih na kombo tiket.

Jaca grupa.

 

 

NBA

 

NY Knicks-Philadelphia w2

Utah-Minnesota w1

 

Memphis-Atlanta >229.5

Sacramento-Phoenix >220.5

 

Chicago-Indiana >214.5

San Antonio-Toronto >218.5

 

Kvote 1.57, 2.13 i 2.21.

Na fiks tiketu probah dva naizgled ocigledna para, uz nadam se bolji uspeh u odnosu na sinoc. Tu su i dve over kombinacije, sto je vec uobicajena stvar.

Prva dva tiketa su u jacoj grupi.

 

Hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Vienna Capitals, Fehervar, Innsbruck, Salzburg, Trinec, Plzen, Mannheim, Landshut, SKA St. Petersburg. Kvota 8.66.

Edited by Miljenko
Link to comment

Koliko je City propao ofanzivno; sada ne mogu u 3+, ni kada su domacini.:isuse: PL je definitvno najgora liga za igru. Jedino je dobro sto sam ovo danas odigrao slabije. KDB ne koristi 3 na 2 kontru, pred kraj poluvremena; plus promasaj na prazan gol, oko 80. minuta (ne znam ko je bio).

Bonus je sto je to sve ultra dosadno za gledanje, sa milion pasova unazad.

Edited by Miljenko
Link to comment

NFL prodje nekako (Miami i Raidersi samo jedan TD u poluvremenu). Prva dva NBA overa bez problema, no cini se da ce fiks zakazati. Fila lagana pobeda, Utah gubi zato 15 razlike na poluvremenu. Po sastavu su prilicni favoriti; ja bih rekao da mi nije jasno sta ovi mogu sa njima da igraju. Tja, zato i mrzim fiks kod vecine sportova (MLB je recimo izuzetak).

Link to comment

2/5 (fudbal 0/1, NFL 1/1, NBA 1/3). Na fudbalu je pao najverovatniji par dana. Man Utd i Arsenal su lagano usli u 2+, da bi Man City odigrao metiljav mec, uz samo 2 gola. NFL tesno; Miami je bio prilicno los u prvom poluvremenu. NBA je razocarao ponovo. Fiks standardno pada. Ako treba da singliram kvote oko 1.25, onda je to bolje da ne igram. Utah na papiru ima pristojan tim, a sinoc izgubise lagano od mediokritetne ekipe (koja nema trika da primirise playoffu). Poeni mogu bolje, Phoenix je ponovo prodao. Ocekivao sam vise od NBA pocetka. Ovo lici da ce biti uzasno, kao sto je i prosla sezona bila. Bitno je da plusevi dolaze na ovim glupim mecevima, koje mogu odigrati samo na nekom sirem tiketu (Oklahoma, Cleveland, Orlando).

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Bolivar-Always Ready 3+

Liverpool-WBA 2+

 

Royal Pari-Real Potosi 3+

Nacional Potosi-Santa Cruz 2+

Guabira-The Strongest 2+

Utrecht-AZ Alkmaar 2+

 

Kvote 1.49 i 1.77.

Bolivijce odigrah nesto opreznije na kraju (samo dva 3+ para). Liverpool valjda moze do dva gola, a slicno vazi i za AZ.

Prvi tiket je u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, sve P1+, Genk, Anderlecht, Ledds Utd, Tottenham, U. Catolica, Palmeiras, AZ, Basaksehir, Rayal Pari, Bolivar, Nacional Potosi, Lecce. Kvota 20.31.

 

 

NFL

 

Kansas-Atlanta P> 20.5

Green Bay-Tennessee P> 21.5

 

Kvota 1.81.

Skratih igru na jedan tiket. Atlantu ne volim, nisu ni senka nekada dobre ofanzivne ekipe, no protivnik je Kansas, te ocekujem poene. Drugi par je kanonada u najavi.

Kombo tiket.

 

Siri NFL tiket, Baltimore Pw1, Chicago Pw2, LA Chargers P> 18.5, Seattle P> 17.5, Houston PH1(+1.5), Washington P> 14.5. Kvota 4.63.

 

 

NBA

 

LA Clippers-Dallas >223.5

LA Lakers-Minnesota >218.5

 

Sacramento-Phoenix >219.5

New Orleans-San Antonio >220.5

 

New York Knicks-Milwaukee >216.5

Indiana-Boston >214.5

 

Kvote 2.19, 2.16 i 2.19.

Razlika izmedju kvota za fiks i poene je prilicna (ove u fiksu su dosta nize), a posto prolaznost na fiksu uopste nije bolja, cini se da su poeni jedina prihvatljiva opcija.

Prvi dabl je u jacoj grupi.

 

Siri NBA tiket, Washington >220.5, Brooklyn >219.5, Cleveland >210.5, Chicago >221.5. Kvota 4.73.

 

 

 

 

Link to comment

Lepo.:happy:

A sto ste svi igrali na Arsenal, ne kapiram. Koliko sam ih ja gledao, van EL su nepovez totalni. Kazem svi, posto je i jedan moj drugar igrao 1 " u glavu ". Ja tu ni dvoznak ne bih smeo.

Link to comment

Bolivijci junacki izdrzavaju. Dobro je da dolazi i ovoliko efikasnih meceva. Posebno ako se uzme u obzir nadmorska visina na kojoj igraju. Wilstermann igra na oko 2800, The Strongest, Bolivar i vecina drugih na priblizno 3600, Potosi blizanci na 4000+, dok su Blooming, Santa Cruz i Oriente Petrolero iz Santa Cruz de la Sierra i igraju na samo 400 metara.

  • +1 1
Link to comment

Ovo je jedan od onih dana, kada je skoro nemoguce pogoditi nesto. Na fudbalu cak 3 promasaja na mecevima iz Bolivije. Kansas pada u NFL delu (ocekivao sam da ce oni sami dati 3 TD do poluvremena). Mozda kod NBA prodje nesto, mada se ne nadam previse.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...