Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Sticajem okolnosti, juce nije odigrano sve, pa je trenutni bilans 1/1 (fudbal 1/1). Sve se uklopilo fino, no onda je uletelo ovo odlaganje u Parizu. Racunacu preostale jucerasnje tikete u danasnji bilans.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal+hokej

 

Bayern-Lokomotiv Moscow 3+

The Strongest-Always Ready 3+

 

Inter-Shakhtar 3+

Ajax-Atalanta 2+

 

Real Madrid-Monchengladbach 2+

Man City-Marseille 2+

Graz-Salzburg 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.74, 1.53 i 1.68.

Danas vecinom imamo meceve CL, uz jedan par hokeja iz Austrije.

 

Prateci tiket, Ajax P/KX, Bayern P/K1, Inter P/K1, Man City P/K1, Salzburg P/KX, Porto P/KX. Kvota 10.45.

 

Link to comment

Glupi fudbal.:isuse: Ajax i Atalanta se obrukase, jedva jedan gol. Jedino volim sto je ispala ekipa kojoj samo pobeda odgovara, a taktizirala je veci deo meca. PSG je prosao fino, mada ni tu nisam prezadovoljan, posto sam pola sata cekao sedmi gol.

Link to comment

2/4 (fudbal+hokej 2/4), PSG je dosao 6+, a prosao je i prekjucerasnji kombo tiket. PSG je doneo prolaz tri tiketa, mada je bilo dovoljno vremena i za 7+. Jucerasnji mecevi zato katastrofalno metiljavi. Cak ni Bayern nije mogao u 3+; Inter i Ajax 0-1. The Strongest samo 2-0 (zavrsili su utakmicu sa 9 igraca, pa i da opravdam). CL je ove sezone donela vise stete nego koristi. Ako u grupnoj fazi ne napravim plus, posle je sansa za isti minimalna. Hokej rutinski.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Rapid Wien-Molde 3+

Dundalk-Arsenal 3+

 

Tottenham-Antwerp 3+

Ludogorets-LASK 3+

 

Hoffenheim-Gent 2+

Leicester-AEK 2+

Braga-Zorya 2+

Standard-Benfica 2+

 

Kvote 2.19, 2.28 i 1.76.

EL se igra, pa je tesko reci da je nesto sigurno. Bonus je sto je u pitanju zavrsno kolo, sto je uvek losa stvar. Rapid i Molde igraju za prolaz; Arsenal verujem da je prejak za Irce, ma koji sastav izasao; Tottenham je porazen u Belgiji, te ocekujem revans; LASK i prima i daje puno golova; tu je i 2+ tiket, za koji ne treba posebno objasnjenje.

Sva tri tiketa su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, sve P/KX, Roma, Napoli, Rangers, Celtic, Granada, Sivasspor, CSKA Moscow, Feyenoord. Kvota 126.47.

 

 

Hokej

 

Stjernen-Lillehammer 5+ (OT&SO)

Villacher-Fehervar 5+ (OT&SO)

SKA St. Petersburg-Yekaterinburg 5+ (OT&SO)

 

Kvota 2.08.

Povezah i jedan hokejaski tiket, ali bez zaletanja sa ulogom, posto je KHL dosta neefikasan, u poslednje vreme.

Slabija grupa.

 

Link to comment

To je ona poluvreme ili kraj igra. U ovom slucaju da nereseno uleti negde. Ja ikada igram fiks, igram samo to. U Meridianu daju slabe kvote za ovu igru. Mozzart je solidan, Millennium (Admiral) odlican.

Najblize je bilo prosle nedelje,kada je uslo 8/10. Pala su dva para gde je X u glavu bio oko 2.80.:D

Edited by Miljenko
  • Hvala 1
Link to comment

U Mozzartu imaju velike bonuse, sto je sa njihovim nizim kvotama, korisno samo kod velikog broja parova. Imaju i visoku tzv. blokadu, te kod njih i pokusavam te loto tikete. Najblize sa P/KX igrom je bilo 17/25, za oko 40 miliona. Pokusavam i dalje.:s_d:;)

  • Haha 1
Link to comment

Imam drugara, koji kao Del Boy, svake godine ima novu ideju kako da postanemo milioneri. Trenutno je napravio viber grupu i angazovao solidan broj ljudi.:rolleyes:

I ja sam clan, no nikada nisam bio timski igrac, pa postujem kada se setim (obicno promasim i na 2+).:inn::lolol:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...