Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

nekoliko puta sam obecao sebi da cu se manuti mozarta i opet iz navike pojedem govna

po ko zna koji put aplikacija im jede govna, hocu odigram live nekoliko utakmica ls i konstantno im blokirana barselona, pa se vrati na par sekundi, pa blokirana

odigrao posle 20 minuta od planiranog do tad rezultat vec 0:3

i naravno kako to biva, pogodim sve, osim da ce barsa dobiti ostatak tekme

 

meridian, maxbet, sta od domacih uzivo preporucujete?

Link to comment
33 minutes ago, pbg12345 said:

nekoliko puta sam obecao sebi da cu se manuti mozarta i opet iz navike pojedem govna

po ko zna koji put aplikacija im jede govna, hocu odigram live nekoliko utakmica ls i konstantno im blokirana barselona, pa se vrati na par sekundi, pa blokirana

odigrao posle 20 minuta od planiranog do tad rezultat vec 0:3

i naravno kako to biva, pogodim sve, osim da ce barsa dobiti ostatak tekme

 

meridian, maxbet, sta od domacih uzivo preporucujete?

Rade to u lajvu i druge kladze,bagra

Link to comment
7 minutes ago, Bogotac said:

Rade to u lajvu i druge kladze,bagra

ma znam, ali mozart ima bas losu aplikaciju

stalno nesto menjaju, od kad su izbacili poslednju verziju katastrofalno radi

cesto se takodje desava da te izloguje iz cista mira

 

to ume da bude jako iritantno kad npr igram kosarku lajv, tu se kvote/uslovi promene ocas posla 

Link to comment

2/4 (fudbal 2/3, hokej 0/1), Lanus je dosao 5+ i 7+, The Strongest 6+. Da nije bilo parova iz JA, ponovo bih zavrsio u minusu. Skratih CL igru na dva para i ni to nije moglo doci. Lagan prolaz u Mancesteru i kilavih 1-1 u Dortmundu. Lanus je ocekivano rutinirao Bolivar (25 suteva u okvir gola na mecu, 18+7); cini se da su ih shvatili ozbiljno, nakon poraza u prvoj utakmici i 0-1 na startu druge. U The Strongest nisam sumnjao. KHL dolazi izuzetno neefikasno vec desetak dana, pa ni juce nije bilo drugacije. Kako je krenulo, i mali plus je zadovoljavajuca stvar.

Minimalni ulozi (ispod njih u stvari, no ja to zovem minimalnim svejedno).

 

 

Fudbal

 

Benfica-Lech Poznan 3+

Arsenal-Rapid Wien 3+

Molde-Dundalk 2+

 

Kvota 2.20.

Puno meceva EL, a ne zna se koji je gluplji od koga. Neki timovi odmaraju igrace, neki su desetkovani povredama i epidemijom. Nisam mogao ni 4 bas verovatna para naci.

Razmatrah i Nacional Potosi, no kada videh da je kvota za 3+ na netu skocila na blizu 1.60, to mi je odmah postalo no bet.

 

Prateci tiket, sve 2+, Braga, Milan, Gent, Lille, Zvezda, Villarreal, Leicester. Kvota 3.57.

 

 

Hokej

 

Banska Bystrica-Liptovsky Mikulas 5+ (OT&SO)

Stjernen-Valerenga 5+ (OT&SO)

Vienna Capitals-Innsbruck 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1.93.

Par iz Slovacke, koji mi je prvo zapao za oko, te malo Norveske i Austrije.

 

Siri hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Leksands, Rogle, HV 71, Vityaz, CSKA Moscow, SKA St. Petersburg, Dynamo Moscow. Kvota 9.87.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja bi, pak, batalio da ne mogu online :) Nikad nisam ušao u kladionicu, sin mi povremeno uplaćivao tikete kad i sebi, ali počeo sam "redovno" da se kladim tek od pojave onlajna...

Link to comment

Meni je ovo jedini nacin da se iskontrolisem, zato i ne volim online igranje. Uzivo takodje izbegavam, od kada sam pre desetak godina ispucao dosta novca, tokom jednog baksuznog vikenda.

Ovaj prekid rada, mi kvari koncept kombo tiketa i bankiranja. Jos razmisljam da li danas da uplatim standardno ili da i to odigram preko racuna, posto pre ponedeljka nema podizanja, u svakom slucaju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...