Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

4/4 (fudbal 4/4), Salzburg je dosao 6+ i 7+, prosli su prateci fudbalski (6+ kvota), odnosno kombo tiket (8+ kvota). Cini se da nisam mogao pasti juce. Sve sto sam odigrao 2+, doslo je i 3+, a proslo bi i par utakmica koje sam preskocio (Atalanta, Juventus, Real Madrid). Salzburg kanonada, za bonus tikete. Za kraj cekah The Strongest, koji je dugo promasivao, no prelomise protivnika pred poluvreme. Cak je prosao i tiket sa Englezima i 2+ igrom, gde obicno uvek nadjem jedan pogresan par. Konacno jedna odlicna subota (bar kada je o golovima rec).

Standardni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Barcelona-Osasuna 3+

Mainz-Hoffenheim 3+

 

Leverkusen-Hertha 2+

Vitesse-Fortuna Sittard 2+

PSV-Sparta Rotterdam 2+

 

Kvote 2.00 i 1.53.

Bez previse dileme sta odigrati danas. Norvezani su pri kraju, prvak je odlucen, pa mi je glupo da forsiram Bodo/Glimt. Barsu kod kuce igram uvek, dok su Mainz i Hoffenheim zahvalni za golove. Lever opreznije, a isto vazi i za parove iz Holandije.

Oba tiketa su u slabijoj grupi.

 

Prateci tiket, sve 2+, Chelsea, Yeovil, Barnet, Doncaster, Stevenage, Darlington, Shrewsbury, Hannover, Zvezda, Molde, Celtic, Rangers, LASK, Rapid Wien. Kvota 8.96.

 

 

NFL

 

Buffalo-LA Chargers P>19.5

Tampa-Kansas P>21.5

 

Indianapolis-Tennessee P>19.5

Atlanta-Las Vegas Raiders P>20.5

 

Kvote 1.65 i 1.70.

Nakon sto je Pittsburgh-Baltimore duel ponovo pomeren, lako sam odabrao 4 utakmice za igru. Problemi sa povredama i epidemijom na sve strane.

Obe kombinacije su u jacoj grupi.

 

Siri NFL tiket, Minnesota P>18.5, Arizona P>17.5, Jacksonville PH1(+10.5), Miami P>16.5, LA Rams P>16.5, New Orleans P>11.5, Green Bay PH1(+0.5). Kvota 5.54.

 

Hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Graz, Frederikshavn, Rodovre, Liptovsky Mikulas, Nitra, Banska Bystrica, Detva. Kvota 5.62.

 

Edited by Miljenko
  • +1 1
Link to comment

Prodase Svabe zestoko danas. Leverkusen retko igram, no u Mainz-Hoffenheim sam mogao da se zakunem. Ne kapiram da u najvisem rangu, igraci mogu promasiti onoliko pokusaja iz/sa peterca.:dry:

Link to comment

Jedan prolaz u NFL sektoru, da ne bude da nisam nista pogodio danas. Dobro, prosla je i 5+ kvota na hokeju, no to je sitna uplata. Na fudbalu sam od 5 utakmica uhvatio 2, tesko da je moglo losije. 

Toplo-hladni bilans definitivno nervira. Uzmem nesto, pa vratim dobar deo sledeceg dana. No to je sastavni deo igre, mogu reci da sam skoro naviknut.

Link to comment

1/4 (fudbal 0/2, NFL 1/2), prosao je prateci hokejaski tiket (5+ kvota). Koliko sam u subotu fudbal uhvatio idealno, toliko je juce uletelo puno glupih rezultata. Barsa je odigrala pristojan mec, no Mainz i Hoffenheim promasise sve i svasta, u mecu gde su 4 gola bila neki prihvatljiv minimum. Tiket sa 2+ varijantom je bio posebno los, posto su pali Leverkusen i PSV. Jedan od losijih NFL vikenda; na kraju sam strepeo i za taj jedan izlazni dabl. Atlanta i Oakland se obrukase u prvom poluvremenu; sta bi radili da igraju u Green Bayu, kada su postigli samo 1 TD, uz gomilu FG. Tesko je bilo uklopiti bolje, dan sa ovoliko slabih rezultata. Na hokeju prolazi solidan tiket, no to dodje kao dodatak. Tokom prosle nedelje sam u 3 situacije odigrao sa standardnom uplatom i svaki put bio u minusu (oba CL dana i nedelja). Srecom te su i minimalni ulozi u terminu EL, odnosno prekjuce, bili dovoljni za vecinsko pokrice.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Santa Cruz-Blooming 3+

San Jose-The Strongest 2+

 

PSV II-Cambuur 3+

Brondby-Lyngby 2+

 

Leicester-Fulham 2+

 

Kvote 1.59, 1.56 i 1.73.

San Jose-The Strongest duel cesto donosi utakmice sa tacno 2 pogotka, pa se nisam zaletao i samo Santa Cruz-Blooming ispratih sa 3+. PSV II-Cambuur je standardna stvar, dok je Brondby obicno efikasan kod kuce. Engleze izbegavam, no posto Fulham ima losiju odbranu, probah 3+ i sire.

Prva dva tiketa su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Newcastle U23 3+, Stoke U23 3+, Southampton U23 2+, Charlton U23 2+, Nottingham Forest U23 3+, Hull U23 2+. Kvota 3.38.

 

 

Hokej

 

Yekaterinburg-Salavat 5+ (OT&SO)

SKA St. Petersburg-Jokerit 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1.96.

U KHL poznajem timove koliko-toliko, plus kvote nisu tako male (u odnosu na Nemacku 2 recimo), pa je zahvalnije odigrati. Slovaci su izuzetno efikasni do sada, a takodje nije tesko naci prenose utakmica (KHL ima najbolje strimove), kako bi se videlo da li dolaze slucajno, ili se igra otvoreno.

Kombo tiket.

Link to comment

Mogu da razumem da ne dodje svaki mec. No da na hokeju 45 minuta ne mogu do gola, to je totalni smor. NHL je jedno 10 puta zanimljiviji, u odnosu na KHL. Plus su ovakve utakmice skoro nemoguce za desiti se, nakon promene pravila, u prethodnih 10 godina.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...