Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Alvaro Morataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

 

:pera:

Link to comment

Ja sam ocekivao Juventus 6-1 ili tome slicno, nakon sto su primili gol. Sramotan rezultat. PSG i Leipzig se isto obrukase. Vise je bilo glumatanja domacih igraca nego fudbala.

Sutra moze samo bolje od ovoga (osim ako ne padnu oba tiketa, kao sto je bilo blizu danas).

Edited by Miljenko
Link to comment
10 minutes ago, Skyhighatrist said:

PSG me saranio :mellow:

Ne mozes naci 2-3 efikasna meca. Ljudi cuvaju 1-0 kod kuce. NFL tako lako dolazi, a na fudbalu ni najsigurnije ne mogu ili tesko dodju.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, renne said:

+1

+1

Nije Lajpcig loš pa da bude 4 komada za poluvreme, ali kad u 11. minutu daš gol i ne možeš za sledećih 80 minuta da dodaš još jedan - najgore je kad izdaju potentne ekipe za golove. Opet greška sa Seviljom, imaju nalete i uvek dobru kvotu za +2 gola daju, najveći promašaj sinoć ne igrati na njih :violina:

Link to comment

Ma Sevilja nije za golove; rodi se novi panda, kada njih preskocis. No da na PSG-Leipzig ne mogu pasti 3 gola (nevezano za raspored), meni je i dalje neverovatno. Meni bi trener leteo za onu taktiku od sinoc. Imas jedan od skupljih timova, domacin si, ne mozes da postavis igru onako.

Edited by Miljenko
Link to comment

1/2 (fudbal 1/2), prosao je prateci fudbalski tiket (3+ kvota). Skratih CL tikete na 3 para, no nije pomoglo. Jedan od dva najsigurnija para za golove je pao (a i taj drugi je jedva prosao). Juventus se zestoko obrukao tesnom pobedom; Bayern i par slicnih timova, bi lagano petardirali Ferencvaros. Siri tiket je prosao, mada je to nesto sto mogu samo sitno odigrati. Ne pomaze ni CL, da se napravi makar i mali plus.

Standardni ulozi (ipak i danas, mada se ne nadam previse).

 

 

Fudbal

 

Bayern-Salzburg 3+

Inter-Real Madrid 2+

 

Liverpool-Atalanta 3+

Ajax-Midtjylland 2+

 

Kvote 1.39 i 1.59.

Ponovo pojednostavljena varijanta. Bayern je bio u startu za 3+, dok sam kod ostalih dugo razmisljao. Na kraju 3+ odigrah prevarante iz Liverpoola (zaradili su dosta novca kladionicama, u prvoj i drugoj rundi), posto Atalanta prima dosta golova.

 

Prateci tiket, Basel 3+, Altach 2+, Hartberg 2+, Colo Colo 2+, Club Nacional 2+, Libertad 2+, Bolivar 2+. Kvota 5.26.

 

Hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Bratislava, Salzburg, Salavat, Karlskoga, Modo. Kvota 3.71.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...