Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Neobican dan. Promasicu oba glavna tiketa, a prodje 4.5 kvota na fudbalu, koju odigrah sitno.:lol:

Ceski hokej standardno nepredvidljiv. Sutra samo Excelsior od fudbala i puno hokeja. Treba probrati.

  • +1 1
Link to comment

0/2 (fudbal 0/1, hokej 0/1), Eindhoven je dosao 5+, a prosao je i prateci fudbalski tiket (4+ kvota). Eindhoven je bio prilicno siguran par, dok mi je Roda bila pomalo sumnjiva. Bila je gomila sansi i na toj utakmici, no nije se posrecilo (ranije sam igrao singlove i na 1.25, ne treba preterivati, kada je ponuda slabija). Na sirem je proslo svasta, taman da pokrije dobar deo uplate. Hokej sam mozda odigrao presiroko, dva para su neki limit, pa makar bile i kvote oko 1.20. I da nisam pogodio nista, ne bih se nervirao previse; ovako, sa 2/3 pokrica, ne bunim se uopste. NFL par je neocekivano doneo plus i na poluvremenu, i na kraju, no to ipak nisam smeo odigrati.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Excelsior-Top Oss 3+

 

Kvota 1.43.

Drugi par iz Holandije 2 je skroz sumnjiv (sto se vidi po izuzetno visokoj kvoti za pomenutu ligu), te odigrah samo singl. Engleski kupovi su pravi wild card, pa se to ne moze razmatrati za ozbiljniju igru.

Kombo tiket.

 

Prateci tiket, Gillingham 2+, Cheltenham 2+, Crewe 2+, Portsmouth 3+, Port Vale 3+, Plymouth 2+, Rochdale 2+, Hull 2+, Grimsby 2+, Burton 3+, Swindon 2+, Doncaster 3+, Crawley 2+, Peterborough 3+, Bradford 2+, Southend 3+, Leyton 2+. Kvota 106.78.

 

 

Hokej

 

Sierre-Anniviers-Visp 5+ (OT&SO)

Nitra-Michalovce 5+ (OT&SO)

 

Jokerit-SKA St. Petersburg 5+ (OT&SO)

Storhamar-Lillehammer 5+ (OT&SO)

 

Oskarshamn-Djurgardens 5+ (OT&SO)

Farjestads-Leksands 5+ (OT&SO)

 

Malmo-Rogle 5+ (OT&SO)

Vityaz-Dynamo Moscow 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.52, 1.82, 1.68 i 1.81.

Konacno malo sira ponuda na hokeju, mada je sve osim NHL, Nemaca i Austrijanaca, manje-vise wild card. Uzeh par iz Svajcarske 2, gde pada dosta golova. Tu je i Nitra, koja lici na siguricu, iz Slovacke. Norvezani danas donose samo jednu utakmicu, no to je cuveni Storhamar-Lillehammer duel, sto se obavezno igra. Njih povezah sa najverovatnijim KHL parom, Jokerit-SKA St. Petersburg. Tu su i dve kombinacije sa Svedjanima i jos malo KHL.

Prva dva tiketa su u jacoj grupi (duplo veci ulozi).

Edited by Miljenko
Link to comment

3/5 (fudbal 1/1, hokej 2/4). Excelsior jedva udje u 3+, dok Englezi nisu bili blizu prolaza na sirem tiketu. Hokej je mogao bolje i tu pre svega mislim na Svajcarce i najsigurniji par iz njihove obe lige juce. Ocekujem da te kvote oko 1.20 na 5+, dolaze rutinski, nevezano koja je liga (kod Rusa tako malih kvota nema nikada). Kombo tiket je pao na pomenutom Sierre-Anniviers. Cak se i jedan tiket iz Svedske uklopio na samom kraju (nista bez igre sa produzetkom). Meh dan, no nije ni propast, kao sto se cinilo da moze biti.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

De Graafschap-Breda 3+

 

Kvota 1.51.

Jos uvek tanka ponuda na fudbalu. Prijateljske meceve mogu samo sitno odigrati. Afrikanci imaju sutra par zanimljivih meceva bar za 2+ (veliki favoriti kod kuce). JA takodje igra kvalifikacije, mada su oni skroz nepredvidljivi, a to je stvar koju ja najvise mrzim.

Jaca grupa.

 

Prateci tiket, Norway 2+, Bulgaria 2+, Denmark 2+, Austria 2+, Portugal 3+, Italy 3+, Spain 2+, Germany 3+, Belgium 2+, France 3+. Kvota 12.42.

 

 

Hokej

 

Fehervar-Bratislava 5+ (OT&SO)

Karlovy Vary-Ceske Budejovice 5+ (OT&SO)

 

Karlskoga-Mora 5+ (OT&SO)

Almtuna-Timraa 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.48 i 1.70.

Prvi dabl lici na siguricu. Par iz Ceske bar na papiru deluje prilicno verovatno. Kombinacija iz Svedske 2 ipak nije za jacu igru.

Prvi dabl je na kombo tiketu.

 

 

NCAAF

 

Ball State-Eastern Michigan P>24.5

Western Michigan-Toledo P>23.5

 

Kvota 1.92.

Konacno imam siru NCAAF ponudu u Meridianu, pa da probamo nesto (3 utakmice se igraju danas). U subotu ce biti prava muka odabrati nesto, zbog velikog broja meceva (skratio sam spisak na 20 trenutno).

Slabija grupa.

Edited by Miljenko
Link to comment

Bio je solidan pad granice za poene na Northern Illinois-Central Michigan (3 poena ako se dobro secam), a i bilo bi izazivanje srece da odigram sva tri para. Dodjose preostale dve lepo i poluvreme, i kraj.

Za subotu ce problem biti odlaganja zbog nesretne epidemije. Vidim da je Maryland-Ohio vec otkazano. Takodje i LSU-Alabama, Missouri-Georgia, Navy-Memphis, par parova koje sam razmatrao za igru. Naci ce se nesto vec, a taman cu moci i da suzim listu.

Link to comment

Mislim da Michigan i Michigan St. treba izbeći za poene, verovatno će izgubiti i jedni i drugi od Wisconsina i Indiane, ali igraju kući pa će verovatno biti tvrdo kao što uglavnom oni i igraju. Ja to ne igram ali gledam već godinama koledž fudbal subotom kada mogu. 

Link to comment

Michigan State obicno izbegavam, i necu ih igrati ni sada, no Michigan protiv Wisconsina, na 20.5 granici za poluvreme, deluje primamljivo (ukupno je 53.5).

Spajacu dablove, sa poluvreme overima. Nesto jaca uplata, nesto slabija, nadam se da ce se posreciti.

Edited by Miljenko
  • +1 1
Link to comment

3/4 (fudbal 0/1, hokej 2/2, NCAAF 1/1). Na fudbalu neocekivani pad. De Graafschap je promasivao zicere, dok je Breda jedine sanse imala nakon prekida, kao da Englezi igraju. Samo jedan gol na kraju. Hokej tesno. Fehervar i Bratislava prodjose nakon penala; Karlovy Vary taman; kod Svedjana jedno odlaganje i rutinski prolaz na drugom paru. NCAAF tesko da je mogao lakse doci; dobro odabrani parovi. Uplatu nisam najsrecnije rasporedio, idemo dalje.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Ghana-Sudan 2+

Ivory Coast-Madagaskar 2+

Algeria-Zimbabwe 2+

 

Bolivia-Ecuador 2+

Uganda-South Sudan 2+

Congo-Eswatini 2+

 

Kvote 2.08 i 2.08.

Na kraju izbacih Argentinu, posto je Paragvaj jedna od tvrdjih ekipa generalno. Afrika je mozda wild card, no nadam se da veliki favoriti mogu do makar 2 gola.

Oba tiketa su u jacoj grupi.

 

 

Hokej

 

Slovan Bratislava-Michalovce 5+ (OT&SO)

Leksands-Oskarshamn 5+ (OT&SO)

 

Nizhny Novgorod-Kunlun 5+ (OT&SO)

Vityaz-SKA St. Petersburg 5+ (OT&SO)

 

CSKA Moscow-Salavat 5+ (OT&SO)

Lokomotiv Yaroslavl-Yekaterinburg 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.79, 1.85 i 2.12.

Nesto od hokeja i danas, mada ne mogu reci da se radi o siguricama.

Sva tri tiketa su u slabijoj grupi.

 

Prateci tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Malmo, Rogle, Farjestads, Linkopings, Valerenga, Stavanger, Gruner, Esbjerg, Lukko. Kvota 13.47.

 

 

NFL+NCAAF

 

Tennessee-Indianapolis P>17.5

Boise State-Colorado State P>24.5

 

Kvota 1.83.

 

NFL standardno, a da ne bih bunario sa nekim fudbalom, povezah sa jedinim NCAAF parom, gde je granica za poluvreme dosta niska, u odnosu na ukupnu granicu.

Kombo tiket.

Edited by Miljenko
Link to comment

Zaboravio sam koliko su kilavi Afrikanci sa golovima. No 1-0, na 1.12 u fiksu je stvarno sramotan rezultat. To u JA, pa i u Evropi, tesko moze da se desi. Nista, preskacem ih na dalje.

Link to comment

Uklopio se pristojno hokej na kraju. Prodje cak 13+ kvota, uz jedan dabl. A i nesretni fudbal je doneo jedan izlaz. Ako dodje i NCAAF, bice ovo veoma dobar dan.

Svedjani i Norvezani su kompletno otisli u over danas (10 utakmica).

Edited by Miljenko
Link to comment

3/6 (fudbal 1/2, hokej 1/3, NFL+NCAAF 1/1), prosao je prateci hokejaski tiket (13+ kvota). Na fudbalu sam naravno nasao jedan par koji nije dosao 2+; nikada nisam kapirao da veliki favorit, jedva dobije tekmu 1-0. Utesno je sto je prolaz bio sa 2.08 kvotom. Na hokeju se sa dablovima nisam proslavio (KHL je dosao slabo), no na sirem tiketu uhvatih finu kvotu, za lep plus. NFL i NCAAF jos jedan rutinski prolaz. Kod njih sada jedino nesretna epidemija moze napaviti problem. Lep dan.

Minimalni ulozi.

 

Fudbal


Chile-Peru 2+

Brazil-Venezuela 2+

 

Kvota 1.61.

Chile i Peru imaju dug rivalitet, gde retko fale golovi. Brazilu nedostaje puno zvezda, te ih ispratih oprezno.

Kombo tiket.

 

Prateci tiket, Nigeria 2+, Mali 2+, South Africa 3+, Tunisia 2+, Morocco 2+. Kvota 3.55.

 

 

Hokej

 

Graz-Bratislava 5+ (OT&SO)

Crimmitschau-Dresdner 5+ (OT&SO)

 

Frankfurt-Heilbronner 5+ (OT&SO)

Kaufbeuren-Landshut 5+ (OT&SO)

 

Plzen-Litvinov 5+ (OT&SO)

Rungsted-Herlev 5+ (OT&SO)

 

Detva-Liptovsky Mikulas 5+ (OT&SO)

Nitra-Poprad 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.48, 1.33, 1.63 i 1.61.

Graz lici na siguricu. Nemacka 2 je uvek verovatna, posto cesto celo kolo ode u 5+ (zato su kvote tako niske). Imao sam u planu jos jedan tiket, no par Bad Nauheim-Bayreuth je odlozen. Plzen deluje kao najzanimljiviji par iz Ceske, a slicno vazi i za Rungsted-Herlev duel. Kod Slovaka spojih dva para, ali ih odigrah opreznije, posto je prethodni termin kompletno isao u over.

Prva dva tiketa su u jacoj grupi.

 

Siri hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Trinec, Vitkovice, Esbjerg, Banska Bystrica, Kalpa, Davos, Lugano. Kvota 7.10.

 

 

NCAAF

 

Minnesota-Iowa P>27.5

Cincinnati-East Carolina P>24.5

 

Kvota 2.21.

Zbog podignute granice na prvom paru, nisam se zaletao sa uplatom.

Slabija grupa.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...