Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Mnogo tvrdo igraju. Verovatno najneefikasnije od kada ih pratim. Pretpostavljam da je i tu neki efekat epidemije u pitanju. St. Gallen se takodje razbijao sa golovima, a sada ni makac. Cak ni njihova druga liga, ne dolazi kako treba.

Neki sportovi su zato dolazili sa mnogo poena/golova tokom ove specificne situacije (NBA, NHL, NFL, pa i MLB).

Link to comment

Verovatno je u pitanju igranje pod pritiskom. Kod Svajcaraca se jedan mec odigra, jedan odlozi, pa tako iz vikenda u vikend. Meni bi bilo logicnije da veci pritisak osecaju sportisti koji igraju u zatvorenom (NBA i NHL), no situacije na terenima me demantuju.

Link to comment
2 hours ago, Miljenko said:

Mnogo tvrdo igraju. Verovatno najneefikasnije od kada ih pratim. Pretpostavljam da je i tu neki efekat epidemije u pitanju. St. Gallen se takodje razbijao sa golovima, a sada ni makac. Cak ni njihova druga liga, ne dolazi kako treba.

Neki sportovi su zato dolazili sa mnogo poena/golova tokom ove specificne situacije (NBA, NHL, NFL, pa i MLB).

St. Gallen je prodao napadače, nema očekivanih 2 gola po utakmici kao prošle sezone. Inače pratim tvoju logiku golova, ali do sada mi je to mnogo para izbilo - juče npr. Sevilja koja je jedva dala jedan, a o drugom nije ni razmišljala.

Edited by enfant terrible
Link to comment

Moras napraviti listu timova koji nisu za igru. Iz Spanije samo Barsa, eventualno Real Madrid. (otvorili su sezonu 0-1 serijom). Sevilla i A. Madrid nikako za ozbiljniji novac. Ako imas vremena, pogledaj potencijalne timove nekoliko puta (ako vec nisi), da vidis ko igra oprezan fudbal.

Ja obicno igram etablirane ekipe za golove, dok Holandjani, Nemci, pa i Italijani mogu i po slucajnom izboru (moze i Bolivija, mada oni nikako da nastave).

 

Odes na neki sajt poput betexplorera i pogledas statistiku lige za 2+, 3+ ili sire. To je najjednostavnija varijanta, ako se nema previse vremena.

Ja imam listu ekipa, koje gotovo redovno igram.

 

Da. Gde odigram 3+, ispratim sitno i 5+ i 7+ ili 6+ i 7+. Danas je Bodo/Glimt volsebno usao u 7+ (mada nije bila neka kvota; 6+ 3.35, 7+ 6.08).

 

Nakon restarta sam imao promenljivog uspeha, no prethodna nedelja je bila odlicna. Utorak-cetvrtak skoro nepromasivi. Juce sam previse razmisljao, dok se danas nekako uklapaju mecevi. Mogao bi LA FC da se raspuca nocas.

 

Fiks tiket ce mi pasti na Zvezdu (P/K igra).:isuse: NFL od 7 dobro probrah.

Edited by Miljenko
Link to comment

Da zavrsim u vezi izbora timova za 2+, 3+ i sire. Menja se situacija od sezone do sezone, no osnovno je disciplinovana igra bez mnogo rasplinjavanja. Evo nekog izbora timova.

 

Austrija: Salzburg (LASK)

Svajcarci su na odmoru trenutno, a slicno vazi i za Dance

Norveska: Bodo/Glimt, Molde, Viking

Svedska je vise za 2+: Malmo, Hammarby, Norrkoping

Farska Ostrva imaju 5 timova koji se izdvajaju, a ja skratih spisak na 4: HB Torshavn, B36 Torshavn, Klaksvik, Fuglafjordur

Nemacka: Bayern, Dortmund, Leipzig, Mainz (Leverkusen cekam da udje u formu); liga koja se moze igrati sire

Italija je ranije bila pojam tvrdog fudbala, no unazad 2-3 sezone, padaju golovi kao na traci (svira se dosta penala). Lazio, Atalanta, Inter, Roma, Juventus, Benevento, Sassuolo, Milan

Francuscka: PSG

Belgija: Club Brugge

Holandija: Ajax, PSV, AZ, mada se i ovde moze igrati sire

Holandija 2: B timovi, Ajax, AZ, PSV, Utrecht, De Graafschap, Excelsior, Breda, Roda, Eindhoven, poduzi spisak, skroz divlja liga

Engleska donosi previse taktiziranja, pa i nije previse zahvalna: Man City, Liverpool (Arsenal)

Bolivija: The Strongest i Bolivar pod obavezno, dok se kod ostalih prati trend i ubaci jos neko

Chile: U. de Chile, Colo Colo, U. Catolica

MLS: LA FC, LA Galaxy, San Jose, Portland, Seattle

Srbija: Zvezda, TSC kod kuce, Vojvodina kod kuce

Spanija: Barsa 3+ kao domacini, 2+ u gostima(Real Madrid)

Portugal: Benfica

Rusija: Zenit kao domacin

Ceska: Plzen, Sparta Prague, Slavia Prague, sve kao domacini

Skotska: Rangers, Celtic, u gostima 2+, kod kuce 2+ i 3+

 

Mozda sam nesto zaboravio, no i ovo je poduzi spisak. Naravno nekada treba i srece, pa proceniti 2+ ili 3+ (danas je bilo puno tesnih prolaza i sa 2+). Eksperimenti su samo za sire tikete i slabiju uplatu.

 

Edited by Miljenko
  • +1 1
Link to comment

Pa ovo nije normalno- Milan prima 2 gola u 20min, Valensiji 5min vraćaju penal, Benfika jalova protiv Brage lik daje gol posle slaloma, kao na treningu kad obilaziš “zastavice” i vežbaš slabiju nogu, Auar promašuje 1na1 sa golmanok i ASSE zabija u nastavku akcije!!!! Uf koje sranje od večeri!

 

 

edit: Evo Valensija 2:1 koji bizar od gola isuse

Edited by John Coltrane
Link to comment

5/6 (fudbal 2/3, NFL 3/3), Bodo/Glimt je dosao 6+ i 7+, Zvezda 5+. Puno tesnih prolaza na fudbalu (Juventus, Atalanta, Salzburg), da bi na zadnjem usledio svojevrstan hladan tus. LA FC 1-0 u 5. minutu i kada sam ocekivao 3+ do poluvremena, mec se zavrsava 1-1, golom u 90. minutu; rezultat koji nikome nije odgovarao (zadnje kolo). NFL poluvreme overi, manje-vise lagodno (bar ovi jaci tiketi). Uzeh nesto, mada je nocasnji pad kombo tiketa bio prilicno neverovatan.

Minimalni ulozi (ispod njih u stvari).

 

 

Fudbal

 

Eindhoven-Dordrecht 3+

Utrecht-Roda 3+

 

Kvota 2.04.

Sada sledi reprezentativna pauza i period gde na fudbalu ima slabo cega za igru sa one moje liste. Povezah dabl iz Holandije 2. Njihovi mecevi biti jedina zgodna stvar za igru, u narednih desetak dana.

 

Prateci tiket, Northampton 3+, Reading U23 2+, Burnley U23 3+, Hamburger 2+, Duisburg 2+, Dundalk 2+, Al Ahli 2+, Al Arabi 2+. Kvota 4.62.

 

 

Hokej

 

Ceske Budejovice-Mlada Boleslav 5+ (OT&SO)

Karlovy Vary-Trinec 5+ (OT&SO)

Plzen-Pardubice 5+ (OT&SO)

 

Kvota 2.19.

KHL nastavlja tek sutra, te danas uklopih jedan tiket sa Cesima. Hokej ce uz NFL biti glavna igra sve do 20. tekuceg meseca.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...