Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ovo jebeno može samo meni da se desi da odigram 9 parova nabijem kvotu 26 i ne prodje mi uplata. Čekao bih Viljareal koji vodi 1:0 :isuse:

 

edit: Sad vidim da se jos neko žalio na sajt/app

 

 

canvas.jpg

canvas1.jpg

Edited by John Coltrane
Link to comment

Nemam pojma, samo je par sekundi     “vrteo” kao da proverava promenu kvote, ja sam mislio da je to to i ostavio mob, ali očigledno nije potvrdio tiket. To mi se već desilo i kad sam ponovio tiket izadje obavestenje da ne mogu da odigram 2 ista tiketa. Jebem li ga.

Link to comment

2/2 (fudbal 2/2), prosao je ponovo kombo tiket. Ovo ce verovatno biti jedina runda EL, da je usla ovako dobro sa golovima (malo je falilo da i fiks dodje idealno, no Benfica je zakazala; u startu mi nije bila jasna tolika kvota na 1, sve preko 1.50 je najblaze receno cudno). Svih 8 mojih parova je doslo 3+, no sada ne treba kukati, dobra je i ova 5+ kombo kvota. Retko se desava da kombo prodje tri dana za redom; mogao sam ovo bolje iskoristiti (juce je uplata bila ispod 500 dinara na glavnim tiketima). Iznenadjujuce dobra CL i EL.

Minimalni ulozi (ispod njih u stvari, kao juce).

 

 

Fudbal

 

Sassuolo-Udinese 2+

Almere-AZ II 3+

NEC-Helmond 2+

Aarau-Grasshoppers 3+

 

Kvota 2.37.

Na kraju sam sastavio dosta sirok tiket. Udinese retko igram, no Italijani su stvarno zahvalni za igru. Holandija 2 standardno, a probah i mec iz Svajcarske 2, mada oni ne dolaze najbolje vec par termina.

 

 

Hokej

 

Lowen Frankfurt-Kassel 5+ (OT&SO)

Lausitzer Fuchse-Bayreuth 5+ (OT&SO)

Freiburg-Heilbronner 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1.75.

Pitanje je kada ce se Nemacka liga nastaviti, no krece Nemacka 2, pa probah par stvari.

 

Prateci tiket, svi parovi su 5+ sa produzetkom i penalima, Dresdner, Kosice, Banska Bystrica, Ajoie, Vasby, Karlskoga, Sodertalje. Kvota 5.34.

 

Link to comment

Balkan bet mi zatvorio nalog.

Zapravo, kazu da je privremeno, ali prosao sam te price davno jos sa inostranim kladionicama, tako da znam epilog.

Ostao mi je novac na racunu, verovatno ce i oko toga biti preganjanje.

 

Ovo je bas bilo brzo..sredinom septembra sam presao na lokalne kladionice, zbog ovih pizdrarija sa skrillom/porezima itd, ali da ni dva meseca nisam izdrzao...fascinantno.

Link to comment

Odakle im pravo da to urade? Mislim koji je osnov, gase firmu (što je malo verovatno, jel)?

 

Ja sam se izjebao sa bet-at-home, mada je baš sića bila u pitanju. U stvari nisam se izjebao nego sam bio ubedjen,  budalasto naravno, da niko ne može da zabrani pojedincu kako će raspolagati svojim novcem...u legalnim tokovima novca, svakako.

Link to comment

Tako su drugaru zabranili da igra u Mozzartu, pre nekih desetak godina, i offline i online. Da je bio uzeo neke milione-kamione, nego oko 200-300 hiljada u jednom danu. Bila je neko cetvrtfinale EL ili tome slicno, gde su padale kvote na pobede domacina. Cini mi se da je sve doslo po 1-0 i sve iz 1 u 1. On je nagruvao svaki par za po 10000, pa spojeni tiketi.

Na kraju su sefici direktno iz centrale zabranili da mu pusta uplate.

Nisam u toku sta se desilo, u prethodnih par godina, no ne verujem da se situacija promenila.

Link to comment

1/2 (fudbal 0/1, hokej 1/1), povracaj bonusa na paru iz Svajcarske 2. Na fudbalu 2 promasaja, uz jedan odlozen par, pa tu i nema razloga za nerviranje. Sassuolo-Udinese 3 suta ukupno, neverovatno. Znam da je Udinese smaracki tim, no ovo je aipk retka stvar. Almere samo 2-0. Hokej lagano, celo kolo Nemacke 2 je doslo 5+ sa dodatnim periodom. Tesko je bilo ocekivati i cetvrti kombo tiket u nizu.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Dortmund-Bayern 3+

Leipzig-Freiburg 2+

 

Barcelona-Betis 3+

St. Polten-Tirol 2+

TSC-Mladost Lucani 2+

Everton-Man Utd 2+

 

Kvote 1.58 i 2.34.

Nemacki dabl nije doneo dilemu. Drugi tiket je vec bio problematican za sastaviti. Barsa je bila jasan izbor. Prvo sam hteo Cagliari i Benevento iz Italije, no rast kvota za golove me je odbio od istih. St. Polten i Tirol imaju ok tradiciju; TSC je dominantan kod kuce. Everton i Man Utd retko idu ispod 2 gola, ma koliko Englezi bili kilavi sa golovima.

 

Prateci tiket, sve 2+, Blackburn, Bradford, Exeter, Southend, Swindon, Cheltenham, Colchester, Yeovil, Hull, Stevenage, Tranmere, Peterborough, Portsmouth, Doncaster. Kvota 11.51.

 

Link to comment

Cekaj,sto su mu ugasili nalog?Jesu naveli razlog ili zato sto im se moze.I kakva preganjanja oko love na racunu,mislim jeste ovo Srbija ali...

 

Godfrey i John,moze malo detaljnije sta se desilo?

Link to comment
6 hours ago, renne said:

imali su sada dve ogromne isplate na 400+ kvotu na NFL-u u nedlju pa su ispizdeli do jaja

Hoces da kazes da su Gofriju zatvorili nalog zato sto dosta dobija i nemaju nameru lovu da mu daju iako mu stoji na racunu?

Link to comment

Desava se da kada im neko kontinuirano uzima vecu kintu, jednostavno mu blokiraju racun. E sad sto je to pilicarski i sto posle nalaze neke smesne razloge kao objasnjenje.

Znam 2-3 takva slucaja, u razlicitim kladionicama.

Edited by Miljenko
Link to comment
4 minutes ago, Miljenko said:

Desava se da kada im neko kontinuirano uzima vecu kintu, jednostavno mu blokiraju racun. E sad sto je to pilicarski i sto posle nalaze neke smesne razloge kao objasnjenje.

Znam 2-3 takva slucaja, u razlicitim kladionicama.

To sam i ja pomislio,ok,smecari nek mu ugase nalog ali da mu ne daju pare sa naloga...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...