Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

2/2 (fudbal 2/2), prosao je kombo tiket. Gomila parova je otisla u 3+ i sinoc, kada i nisam bio previse ubedjen u iste. Barsa kao najverovatniji par jedva; nadam se da se nece skoro ponoviti onakve golmanske bravure. Umesto da mec ode u 7+ do 70. minuta, strepeo sam za osnovni prolaz. Ostalo lako, cak i PSG za koji sam se pre meca plasio, no otvorili su utakmicu sa puno sansi. Jedina mana ovoga je sitna uplata (oba glavna tiketa za po 500 dinara); ko se opece, tesko skupi hrabrost da zaigra sire.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Rapid Wien-Dundalk 2+

Arsenal-Molde 2+

Villarreal-Maccabi Tel Aviv 2+

Hoffenheim-Liberec 3+

 

Benfica-Rangers 2+

Roma-Cluj 2+

Milan-Lille 2+

Leicester-Braga 2+

 

Kvote 2.09 i 2.40.

Jutros mi podigose granicu za poluvreme over na Green Bay-San Francisco na 21.5, te preskocih taj par. Ostase samo utakmice EL, koje su uvek nepoznanica. Samo Hoffenheim 3+. Ako je Zvezda onako razbucala Liberec, Nemci bi do 3+ trebali sa pola snage. Ostalo je 2+ varijanta; pomalo kukavicki, no da izbegnem i gomilu bonus tiketa.

 

Prateci tiket, Benfica P/K1, Tottenham P/K2, Granada P/K2, Rapid Wien P/K1, Roma P/K1, Real Sociedad P/K1, Arsenal P/K1, Hoffenheim P/K1, Villarreal P/K1. Kvota 11.92.

Edited by Miljenko
Link to comment

Svarcman @2.81

Svarcman ima los h2h sa Medvedevim (0:3) ali sutra mu je potrebna pobeda za plasman na zavrsni turnir u Londonu pa bi trebalo da bude motivisan. Rus je favorit ali nije u nekoj sjajnoj formi. Mozda bi Svarcman mogao da iznenadi ovde.

Link to comment

Meni su oba fiks tiketa pala, srecom te ih igram sitno (igram  P/K 1 ili 2 na jednom odnosno P/KX na drugom). Golovi su tu da izvuku situaciju.

Edited by Miljenko
Link to comment
8 minutes ago, Miljenko said:

Kakvo li je to nevreme u Spaniji, pa da ne moze da se igra?

 

Okačio mlatko na LE u doba korone, al' ne znam da kvotujem odande...

 

 

Edited by Skyhighatrist
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...