Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Braga naravno 1-0, a i to nakon dugog pregleda snimka. Cak 20 suteva, 9 u okvir gola. Hoffenheim i Waregem nista bolji. Ovaj fudbal sve gore dolazi. Ne kapiram da je problem da se igra kao u Italiji, uz gomilu golova. Koga zanimaju tvrdi mecevi.

Link to comment

1/2 (NFL+fudbal 1/2). I taj jedan tiket je jedva dosao. Waregem ulazi u 2+ nakon kasnog penala, dok je NFL prosao FG Tampe pred poluvreme. Braga je zatajila protiv ekipe koja ima najlosiju odbranu u ligi i koja ce verovatno sada imati 10 vezanih 3+ meceva. Tesko dolaze i ove proste stvari, jedino dobro je sto je prosla 2+ kvota.

Minimalni ulozi.

 

Fudbal

 

Salzburg-Bayern 3+

Atalanta-Liverpool 2+

Man City-Olympiakos 2+

 

Real Madrid-Inter 3+

Bolivar-Audax Italiano 2+

 

Kvote 1.55 i 1.75.

Teska CL ponuda. A. Madrid i Monchengladbach su timovi koje obicno izbegavam. Ajax je desetkovan. Porto kao Porto, nije bas tim za golove. Salzburg-Bayern lici na siguricu, a i Real Madrid-Inter ne deluje lose. Man City mi je sumnjiv iz nekog razloga, zato i 2+. Liverpool igra kukavicki fudbal, pa i njih nisam smeo sire odigrati. Tu je i par iz Sudamericane, gde Bolivar juri 1-2 iz prve tekme.

 

Prateci tiket, A. Madrid P/K2, Man City P/K1, Porto P/K1, Shakhtar 2+. Kvota 2.99.

Edited by Miljenko
Link to comment

Liverpool vec 5-0 veceras. Bitno da protiv Midtjyllanda nisu mogli ni 3. 

Videcemo da li ce ovako lako doci, kada budu docekali Atalantu (tada ih jedino mogu odigrati 3+).

Link to comment

Taman isplanirah par stvari za veceras i sada vidim da Neymar i Mbappe ne igraju (jos od ranije Icardi), pa ni Verratti. Oni su kompletni samo 2-0 dobili kilave Turke. Ja najvise mrzim kada Di Maria fali, no treba neko i gol da da. Mozda Leipzig mune 2, posto sam 2+ imao u planu.

 

Slicno vazi i za Juventus. Ako ne mogu do 2+ protiv Ferencvarosa, ma koji sastav izasao, bolje i da ne igraju. Citam da ipak najavljuju Ronalda. To je vec druga prica.

Edited by Miljenko
Link to comment

2/2 (fudbal 2/2), Bayern je dosao 6+ i 7+, Inter 5+, prosao je kombo tiket. CL se idealno uklopila na kraju. City me je dugo nervira, no cak udjose i u 3+. U sustini, jedini ne-3+ par je A. Madrid, koji je retko kada za igru na golove. Tesko mi je bilo da odigram jace, nakon par slabih vikend rezultata u nizu. Odlican dan, uprkos maloj uplati.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Barcelona-Dynamo Kiev 3+

Club Brugge-Dortmund 2+

 

Ferencvaros-Juventus 2+

Chelsea-Rennais 2+

Leipzig-PSG 2+

 

Kvote 1.50 i 1.66.

Danas imamo neuporedivo neatraktivnije parove za golove, u odnosu na juce. Samo jedan 3+ je planiran dosta ranije, dok sam cak i kod 2+ igre imao dosta dileme. Mbappe po nekome igra, po nekome ne, te ipak probah Leipzig-PSG. Dortmund ce izgleda imati saren sastav takodje, dok je Chelsea izuzetno metiljav tim za moj ukus. Sve u svemu, tupavi parovi.

Obicno nakon odlicnog dana, sutradan odigram jace, shodno progresiji, no danas to nisam uradio.

 

Prateci tiket, Man Utd P/K2, Barcelona P/K1, Chelsea P/K1, Juventus P/K2, Sevilla P/K1, Lazio 2+, Dortmund 2P1+, PSG 2P1+. Kvota 3.68.

Link to comment

Prvo su promasili cistu kontru na 2-0, a onda jedva dali iz odbitka nesto kasnije. Ter Stegen i golman gostiju skinuse svasta. Najsigurniji 3+ par, je naravno dosao jedva.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...