Jump to content

Kladža pt2

Recommended Posts

9 hours ago, Cash said:

Sve ok doslo osim Intera. Bayerna odigrao manje golova. Znao sam da ce ih Nikolic fino zatvoriti. :) 

I Real je bio dvojka za očekivati obzirom na kiks u prvom kolu i onda boost u vidu pobede na Kamp nou.

Danas su mi parovi nekako neigrivi- PSG, BVB možda, Sevilju i Čelski ne bih dirao. Briž ubedljiv favorit protiv Lacija!?! Ferenc Dinamo isto mi težak par, gosti favorit po kladionici, po sažetku™ meča na Kamp Nou Ferenc ima par brzanjaca i više nego solidnog špica, Juve-Barsa mi smrdi na X. Ne mogu da "osetim" ni golove.

• Replies 26,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Miljenko

6773

• Timmy

2636

• Nesh

1976

• Cash

1957

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tolko ce da bude u cetvrtak u Nemackoj jel tako @ZokiAsov 

Kvalitetno namestanje u Napulju.

2/4 (fudbal 2/2, bejzbol 0/2). Fudbal je dosao izuzetno lako. Austrijanci prolaze oko 60. minuta, dok fiks nije izlazio iz opsega dvoznaka. Bejzbol sam lose uklopio, po pogodak i promasaj. Tja, morace

Posted Images

2/2 (fudbal 2/2), Portland je dosao 5+ i 7+, prosao je kombo tiket, kao i prateci fudbalski tiket (2+ kvota). Nakon kilavog perioda, koji je obuhvatio 4 dana, sinoc i nocas se sve uklopilo. Na glavnom CL tiketu, na sve 4 utakmice padose tacno 2 gola; Dortmund i Barsa dodjose golovima u 91. minutu. Kao i vece pre toga, preostale parove sam dobro uklopio. MLS lagano, udjose i 2 fina bonusa. Lep dan, za promenu.

Minimalni ulozi (u stvari je uplata malo ispod minimuma)

Fudbal

Benfica-Standard 3+

Roma-CSKA Sofia 2+

Gent-Hoffenheim 2+

Milan-Sparta Prague 2+

Arsenal-Dundalk 3+

Molde-Rapid Wien 2+

Qarabag-Villarreal 2+

Antwerp-Tottenham 2+

Kvote 2.27 i 2.36.

Arsenal ce sigurno izvesti kombinovani sastav, kao i prethodnih sezona, no protivnik je iz Irske, pa ipak ocekujem golove. Benfica-Standard je zanimljiv mec u najavi, te na kraju njih uzeh 3+. Ostalo oprezno.

Prateci tiket, Leicester P/K2, Tottenham P/K2, Lille P/K1, Villarreal P/K2, Benfica P/K1, Granada P/K1, Roma P/K1. Kvota 12.04.

Hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Gruner, Storhamar, CSKA Moscow, Oskarhamn, Orebro. Kvota 4.08.

Smotani Tottenham. Protiv prosecne ekipe iz Belgije, nije doslo ni 2+.

Villarreal 0-0 do 78. minuta i padose 4 gola na kraju. 

Bilo je par efikasnih utakmica, koje nema trika da bih odigrao (Ludogorets, Zvezda).

Ja bih se na 3+ ispucao jos vise. Previse 0-1 utakmica, nije tu bilo pomoci (cak 3 promasaja na 2+).

Videcemo vikend. Nadam se da nece biti toliko meceva gde ni 2 gola ne mogu pasti. U nedelju samo NFL ide na jace tikete, necu pogresiti ponovo.