Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

0/2 (fudbal 0/2), Milan je dosao 5+. Benfica je bila siguran pad, na 3+ oko 1.40, 2+ mi je tesko da odigram. Austrijance bih preskocio, da sam video jutarnji termin. Belgijanci prolaze tesno. Milan i Roma odigrase odlican mec, malo je falilo da udje i 7+. Hokej pada na jednom paru. Los trend je nastavljen.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Shakhtar-Inter 3+

Lokomotiv Moscow-Bayern 3+

 

Atalanta-Ajax 3+

Liverpool-Midtjylland 3+

 

Kvote 1.96 i 1.77.

CL danas. Probah 4 najverovatnija para, mada covek malo izgubi volju, kada dolaze ovako losi rezultati.

 

Prateci tiket, Real Madrid 3+, Man City 3+, Porto P/K1, A. Madrid P/K1. Kvota 5.54.

Na sitnim tiketima ima svega i svacega. Engleske nize lige igram redovno, mada su rezultati tesko uklopljivi i dalje.

 

Hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Rodovre, Herlev, Frederikshavn, Stjernen, Farjestads, HV 71. Kvota 4.15.

Link to comment

Kod mene klasika. Oba dabla padose, a prodje sitan tiket sa 5 kvotom. Nadam se da sutra nece biti izvodjenja rezervnih sastava.

Liverpool je vec dva puta pomogao kladionice u CL.

Link to comment

E ako se u CL izvode rezerve, onda Liverpool stvarno precenjuje sebe. Ja ocekujem 4-5 komada minimum, a ne ovakvu prevaru sa sastavom (kao i prosli put protiv Ajaxa, samo u kontra varijanti).

Link to comment

Igrao je napad koji je razbucao Barselonu 4-0, Šaćiri i Origi plus Žota od 40 meleona. Kladioničarske želje su 1 stvar, ali Liverpul nije Siti pa da melje 90 minuta, igra se na 1-0, ako se dođe na 2-0 povlači se ručna. Ove sezone im se desi da prime gol pa onda moraju da daju gol više.

  • +1 1
Link to comment

0/2 (fudbal 0/2), prosao je prateci fudbalski tiket (5+ kvota). Najverovatnije stvari ne dolaze i dalje. Inter i Shakhtar neprijatno iznenadise, dok je Bayern jedva usao. Atalanta i Ajax odigrase zanimljiv mec, no Liverpool ponovo ne postize dovoljan broj golova. Da im slede neke teske utakmice, pa i da razumem no Sheffield Utd prosle nedelje, West Ham ove. Za toliko ulozenog novca u PL timove, prilicno slaba predstava za moj ukus generalno (Man City je obicno izuzetak). Ostale meceve sam uklopio ok, cak bi i sa golovima prosao, pa je uhvaceno bar nesto. Na hokeju takodje pad na jednom paru, mada sam imao vec jednu kvotu 1 tu. Serija losih rezultata se nastavila i nakon vikenda.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Portland-LA Galaxy 3+

LA FC-Houston 3+

 

Clubb Brugge-Lazio 2+

Juventus-Barcelona 2+

Dortmund-Zenit 2+

Basaksehir-PSG 2+

 

Kvote 1.83 i 1.91.

MLS kao i obicno, sada vec standardna kombinacija. CL me je razocarala sinoc, te je ispratih konzervativno. Dobro je sto nisam imao previse para, inace ne bih prosao lepo juce. Ako sam u nesto bio ubedjen, to su golovi na Atalanti i Liverpulu.

 

Prateci tiket, Chelsea 2+, Man Utd 2+, PSG P/K2, Dortmund P/K1, Sevilla P/K1. Kvota 2.88.

 

Hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Salavat, Magnitogorsk, Yekaterinburg, Dinamo Minsk, SKA St. Petersburg. Kvota 5.95.

Link to comment
9 hours ago, Cash said:

Sve ok doslo osim Intera. Bayerna odigrao manje golova. Znao sam da ce ih Nikolic fino zatvoriti. :) 

 

I Real je bio dvojka za očekivati obzirom na kiks u prvom kolu i onda boost u vidu pobede na Kamp nou.

 

 

Danas su mi parovi nekako neigrivi- PSG, BVB možda, Sevilju i Čelski ne bih dirao. Briž ubedljiv favorit protiv Lacija!?! Ferenc Dinamo isto mi težak par, gosti favorit po kladionici, po sažetku™ meča na Kamp Nou Ferenc ima par brzanjaca i više nego solidnog špica, Juve-Barsa mi smrdi na X. Ne mogu da "osetim" ni golove.

Link to comment

2/2 (fudbal 2/2), Portland je dosao 5+ i 7+, prosao je kombo tiket, kao i prateci fudbalski tiket (2+ kvota). Nakon kilavog perioda, koji je obuhvatio 4 dana, sinoc i nocas se sve uklopilo. Na glavnom CL tiketu, na sve 4 utakmice padose tacno 2 gola; Dortmund i Barsa dodjose golovima u 91. minutu. Kao i vece pre toga, preostale parove sam dobro uklopio. MLS lagano, udjose i 2 fina bonusa. Lep dan, za promenu.

Minimalni ulozi (u stvari je uplata malo ispod minimuma)

 

 

Fudbal

 

Benfica-Standard 3+

Roma-CSKA Sofia 2+

Gent-Hoffenheim 2+

Milan-Sparta Prague 2+

 

Arsenal-Dundalk 3+

Molde-Rapid Wien 2+

Qarabag-Villarreal 2+

Antwerp-Tottenham 2+

 

Kvote 2.27 i 2.36.

Arsenal ce sigurno izvesti kombinovani sastav, kao i prethodnih sezona, no protivnik je iz Irske, pa ipak ocekujem golove. Benfica-Standard je zanimljiv mec u najavi, te na kraju njih uzeh 3+. Ostalo oprezno.

 

Prateci tiket, Leicester P/K2, Tottenham P/K2, Lille P/K1, Villarreal P/K2, Benfica P/K1, Granada P/K1, Roma P/K1. Kvota 12.04.

 

Hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Gruner, Storhamar, CSKA Moscow, Oskarhamn, Orebro. Kvota 4.08.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...