Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Live mi je baš težak za 3+. Sheflid je bleda senka onog tima od prošle godine, ali primili su tek 7 golova u 5 tekmi, što i nije tako loše za tim sa dna tabele. Poredjenja radi Liverpul je primio 13!!!! Posle onih mrljavih 0:1 u Amsterdamu, gledao sam tekmu, odlučio sam da ih danas ne igram uopšte (mada sam potajno iz jinxa stavio Salahu (C) u fantaziju).

 

Meni je misterija dana ko će dobiti/izbugiti od Sevilje i ATM?

 

 

edit: Ili u Kalču je tek pakao - na prvi pogleda lagano Atalanta, Inter i Lacio. O Atalanti ne treba trošiti reči, ali Samp je uzeo Ranijeri, Inter ide Djenovi sa vezane 3 tekme bez pobede, Lacio na krilima pobede LŠ, a već su ih nalupali Atalanta, i upravo pomenuta Sampdorija. Jedino im na ruku ide užasna forma Bolonje u gostima.

 

 

Edited by John Coltrane
Link to comment

Liverpool jeste sumnjiv, no i PSG je donekle (cim ne igra Di Maria meni to nije sigurno), pa ih zato i spojih. Ovi nasi i Barsa su isto wild card.

 

Liverpool je neocekivano slab na gostovanjima, no kao domacini su mi neizbezna stvar. Mene nervira kada treba gledati u bob, da li ce tim taktizirati. Kod Bayerna recimo toga nema, a i kod Italijana je to sve redja pojava.

Edited by Miljenko
Link to comment

Vise u gostima ne smes nikoga da odigras.:isuse: Nakrcali tolike pare u tim i ne mogu bar 2 gola da ubace (kada je vec West Ham dao jedan). Sterling je bio i ostao brzanac koji moze da da 5 komada, ali i da promasi ono sto bih i ja dao.

Nista gore nego kada odmah prvi par zakaze, posle nemam volje da gledam bilo sta.

  • +1 1
Link to comment

Atalanta prodje. Sta se desava sa ovim nizim ligama kod Engleza? Toliko tesko padaju golovi, da je to cudo jedno. Na P1+ tiketu pogodih 7/14. Neverovatno skroz. Vise golova kod nas padne.

Link to comment

Bas gadna. Na kraju cu imati jedan prolaz, uz bonuse na Ajaxu.:isuse:

Jedino ako sada Inter nekim cudom ne smandrlja jos gol, a zatim i Lazio.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...