Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Kod mene Tottenham jedva udje za 3/5, a bonus je i Villarreal 7+ (20.13 kvota). Za standarde EL, ovo mi je bilo veoma dobro vece.

 

Vec imam sve odabrano za petak-nedelja period; samo treba to iskombinovati na pravi nacin.

Edited by Miljenko
Link to comment

3/5 (fudbal 3/5), Villarreal je dosao 5+ i 7+, Benfica 5+, a prosao je i prateci hokejaski tiket (5+ kvota). Sasvim pristojan bilans prve runde EL. Takmicenje gde se obicno ne proslavim izlaznoscu. Sve je krenulo prilicno mrljavo, no Roma, Arsenal, Molde, proigrase u nastavku meca, te odmah uletese dva prolaza. Benfica je kasno dala cetvrti gol, inace je mogao uci jos jedan 7+. Napoli je neprijatno iznenadio, kako na golove, tako i u fiksu. Zvezda je odigrala dosta bolje od ocekivanog. Tottenham tesno, Villarreal odlican uz dobro izdanje Sivaspora. Milan je nekako usao u 3+, dok u Zagrebu razocarase losom realizacijom. Hokejasi se ponovo uklopise prilicno lako. Lep dan.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Aston Villa-Leeds 3+

Stuttgart-Koln 3+

 

Sassuolo-Torino 3+

De Graafschap-PSV II 3+

 

Volendam-Dordrecht 3+

MVV-Ajax II 3+

 

Cambuur-Roda 3+

Den Bosch-Excelsior 3+

 

Kvote 2.51, 2.03, 1.86 i 1.82.

Uglavnom uobicajene stvari za petak. Holandija 2 kao osnova vecine tiketa. Sassuolo je nastavio efikasan trend iz prosle sezone. Stuttgart-Koln, zanimljiv mec u najavi. Aston Villa je otvorila sezonu neocekivano dobro, a i Leeds je imao par izuzetno efikasnih utakmica.

 

Prateci tiket, sve 3+, Karlsruher, Odense, Hearts, Thun, Anderlecht. Kvota 12.54.

 

Hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Salzburg, Rodovre, Frederikshavn, Vityaz, CSKA Moscow, Magnitogorsk, Barys Astana. Kvota 9.74.

Edited by Miljenko
Link to comment

Na kraju nikom nista, a bilo je tako blizu da i sa 2 glavna tiketa, bude fin prolaz. Ajax II i Sassuolo stadose na 6+.:rolleyes:

Leeds raspucan u drugom poluvremenu, dok su Nemci propustili solidan broj sansi za treci gol.

Sada treba izmiksovati za sutra; imam cak 14 parova u planu.

Link to comment

2/4 (fudbal 2/4), Volendam je dosao 6+ i 7+, Ajax II 5+, Sassuolo 5+. I ova dva tiketa su usla jedva, nakon sto je PSV II primio drugi gol u 94. minutu. Bonusa zato nije manjkalo. Volendam raspucan, a malo je falilo da Sassuolo udje u 7+, kao i Ajax II. Excelsior na stranu, Stuttgart i Koln su razocarali, nakon brzih 1-1. Korektan dan, mada je moglo bolje.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Liverpool-Sheffield Utd 3+

PSG-Dijon 3+

 

Man Utd-Chelsea 3+

Barcelona-Real Madrid 3+

 

Venlo-Ajax 3+

Atalanta-Sampdoria 3+

 

Austria Wien-Salzburg 3+

Bayern-Eintracht Frankfurt 3+

 

Genoa-Inter 3+

Lazio-Bologna 3+

 

Dortmund-Schalke 3+

West Ham-Man City 3+

 

Kvote 1.77, 2.45, 1.77, 1.50, 2.25, 2.12.

U zadnji cas videh da Zvezda igra sutra, pa skratih igru za jedan tiket (izbacih i Leipzig, posto su me oborili u dva spojena termina; Bundes i CL). Ostalo standardno, samo top timovi. Red je da udje jedno efikasno kolo.

 

Jedan od pratecih tiketa, sve 3+, Tranmere, Stevenage, Salford, Cheltenham, Wigan, Hull, Doncaster, Burton. Kvota sa bonusom 172.50.

 

Hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Fehervar, Linz, Gruner, Storhamar, Stavanger, Leksands, Oskarshamn. Kvota 4.75.

 

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...