Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Engleske nize lige kao da se igraju po dubokom snegu.:D Na 3+ tiketu sa 13 utakmica, samo 4 pogotka (to su sve najmanje kvote, 1.60-1.85). Cak ni 2+ tiket nije bio blizu. Red bi bio da uleti jedno realno kolo, pre nego sto glupa epidemija sve ponovo stopira.

 

Nemci zeznuse skroz, padose oba para. Leipzig je bio recimo 75% verovatan i imali su dovoljno vremena za treci gol, no Dortmund i 99% verovatan duel za golove i jedan bedan gol, su za verovali ili ne rubriku.:dry:

Link to comment

Preglupi rezultati i danas. City i Dortmund padaju kao ziceri, Leipzig takodje, kao malo manja sigurica. Heracles masi penal pred poluvreme i ostace 0-1. Bayern dobija crveni i ne ulazi ni u 6+.

 

Link to comment

Ne igram vise konzervativno. Danas mi prodjose dva najjaca dabla, 2.54 i 2.91 kvote, a sigurice popadase. Ajde ovaj Heracles, to mozda nisam trebao. Redovno mi je baksuz kada ne igram samo najbolje ekipe iz odredjene lige (osim kod Nemaca i Italijana).

Edited by Miljenko
Link to comment
2 hours ago, Miljenko said:

Engleske nize lige kao da se igraju po dubokom snegu.:D Na 3+ tiketu sa 13 utakmica, samo 4 pogotka (to su sve najmanje kvote, 1.60-1.85). Cak ni 2+ tiket nije bio blizu. Red bi bio da uleti jedno realno kolo, pre nego sto glupa epidemija sve ponovo stopira.

 

Nemci zeznuse skroz, padose oba para. Leipzig je bio recimo 75% verovatan i imali su dovoljno vremena za treci gol, no Dortmund i 99% verovatan duel za golove i jedan bedan gol, su za verovali ili ne rubriku.:dry:

izjebo me woking 1+ prvo pol. za 70k na 10k :D

tako da nemam vise onih bonusa.. bar sam im uzeo sa drugog naloga 20k na taj bonus.. 

3 godine sam bio cist, tako da nastavljam po tom principu do nekih novih bonusa..:lol:

Edited by Shaq
Link to comment

Ja pokusavam da sastavim neki blokada tiket, sa P/KX igrom. No za sada se nizu kola sa malo neresenih utakmica (nebitno sto mi odgovara bilo poluvreme, bilo kraj). Danas 15/22 i 4 meca tek treba da se odigraju.

Link to comment

2/6 (fudbal 2/6), Molde je dosao 6+, Atalanta 5+. Jos jedan cudan dan. Prodjose dve najvece kvote, no zato je zveknula gomila zicera. Leipzig, Dortmund, Man City, su prilicno neverovatni padovi, posebno potonja dva. Sto je najgore, nisu bili ni blizu, posto su oba para zavrsila 0-1. Heracles je vec bio wild card (mada 1.5 i nesto 3+ kvota to ne pokazuje) i tako je i prosao. Mersisajd derbi konacno dobar; Zenit i Sochi odigrase fin mec; Italijani naravno efikasni, uz brdo sansi na svakoj utakmici. Steta sto Norvezani nisu usli u 7+ (mada nije bila neka kvota, 8.48), no po kakvom su vremenu igrali, dobro je i ovako. Subote su mi tradicionalan baksuz, pa se nadam da ce se stvari danas bolje uklopiti.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Portland-LA FC 3+

LA Galaxy-Vancouver 3+

 

Feyenoord-Sparta Rotterdam 3+

Ajax-Heerenveen 3+

 

Roma-Benevento 3+

Kristiansund-Rosenborg 3+

 

Rio Ave-Benfica 3+

Tottenham-West Ham 3+

 

Kvote 2.02, 1.84, 2.30 i 2.64.

MLS kombinacija prelazi u tradiciju vec. I kod Holandjana nije bilo previse dileme sta odigrati. Benevento ce biti zanimljiv za igru i ove sezone, tim pre sto im je napad proradio u startu. Malo Norvezana nece smetati, Kristiansund i Rosenborg su pri vrhu 3+ liste (15/20 i 14/20). Na vise mesta sam citao pozitivne komentare sto se Benfice tice, mada mi nije jasno kako su onda ispali od metiljavih Grka u CL kvalifikacijama (kada uporedim sastave ovi su bar duplo jaci), te rekoh da probam (igrao sam ih jednom u tekucoj sezoni, bas kada nisu dosli, 2-0 Moreirense). PL mi je baksuzna uglavnom. Juce najsigurniji par nije dosao. Vidim da Leicester ima problema sa povredama, te odigrah jedan od poznatih lokalnih derbija.

 

Prateci tiket, sve P/KX, Brighton, Osasuna, Levante, Alaves, Uesca, Metz, Brestois, Nice, Rotor, Alcorcon, Mirandes, Girona, Tenerife. Kvota sa bonusom 903.93.

 

 

NFL

 

Pittsburgh-Cleveland P>22.5

Tampa-Green Bay P>20.5

 

Indianapolis-Cincinnati P>20.5

Tennessee-Houston P>20.5

 

Minnesota-Atlanta P>20.5

Philadelphia-Baltimore P>20.5

 

New England-Denver P>16.5

Miami-NY Jets P>17.5

 

Kvote 1.90, 2.20, 2.13 i 1.78.

Dosta podignutih granica u zadnji cas, verovatno su poluvremena popularna kod onih sto igraju NFL. Izbacih par timova nezgodnih za procenu, te nocnu tekmu.

 

Fiks NFL tiket, New England w1, Indianapolis w1, Minnesota w1, Tennessee w1, Pittsburgh w1, Chicago H2(+5.5), Baltimore w2, Miami w1, Green Bay w2. Kvota 20.86.

 

Hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Salzburg, Graz, Yekaterinburg, CSKA Moscow, Frisk/Asker, Rodovre, Aalborg. Kvota 9.16.

Edited by Miljenko
Link to comment

Može li St.Galen i u 4. kolu da pobedi sa 1:0 kod Lucerna, hoće li Fejnord dobar početak nastaviti demoliranjem gradskog rivala koji je to samo na papiru i u istoriji, može li Fonseka ne pobediti i Benevento, hoće li moćna Benfika prekinuti niz Rio Avea od 10 tekmi bez poraza u koje su ugradili 5 remija za redom i napokon da li će Bejl imati uspešan drugi debi™ protiv tima koji zapravo igra bolje bez svog trenera na klupi!?!?!

 

U svetlu samo 1 dobijenog tiketa u zadnjih mesec i po dana, u svetl užansih rezultata koji obaraju tikete na svim meridijanima, sa omraženom pauzom zbog kvalivikacija i liga nacija iza nas i sa pogledom uperenim u lomljene zuba na početku LŠ i LE idemo sa novom filozofijom koja se temlji na krilatice braće Engleza

 

 

tenor.gif?itemid=16926020

 

Smanjimo uplate, smanjimo nervozu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...