Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

1 hour ago, zverka said:

u pizdu vise materinu i bajernu i koliko moraju da se glupiraju dok konacno ne pobede. svega ovoga ne bi bilo da sam se jebeno smirio posle lidsa i uzeo pare i ne moram jos da igram, dolazi reprezentativna pauza...

Namerno nisam hteo taj par da igram. Kad god ova 2 tima igraju budu sumnjivi rezultati( Herti je sponzor bet at home).

Link to comment

I naravno ni Barsa nije dosla 3+. Da nisam uhvatio par ovih 7+ meceva, bila bi bas propast. Izuetno lose kolo (subota-nedelja). Sada na kraju je ovo bio cist penal na Mesiju, jebo ih Real.

Link to comment

Jedino dobro u Johna je sto nije igrao na AZ. Ljudi prokockali 0:4. Kakav bre debakl Uniteda i Liverpoola,,mec u Roterdamu ide u istoriju. 

Kolika bi bila ukupna kvora da smo igrali 7+ na meceve u Minhenu,Old Trafordu i Villa parku.

Link to comment

4/9 (fudbal 1/5, NFL 3/4), Atalanta je dosla 5+ i 7+, Salzburg 7+, Bayern 6+ i 7+. Losi rezultati na fudbalu u celini. Cak 4 promasaja, a da sam igrao neke velike kvote, pa i da razumem. Prvo Monaco odigrava 0-1; Young Boys los protiv slabasnog rivala; PSV jedva 2-0, nakon sto su gosti promasili sve i svasta; Barsa i Sevilja 1-1 u 10. minutu i kada sam ocekivao jos jednu goleadu, nista do kraja. Norvezani lagano (cela liga je dosla 3+) + Salzburg za prolaz jedinog glavnog tiketa. Cak 5 bonus tiketa, od toga tri 7+, dovoljno da sanira veci deo fudbalske uplate. NFL poluvreme overi se pokazase odlicnim, samo jedan pad. Plasio sam se da nakon efikasnog proslog kola (svi parovi su isli u P>), ne ulete underi, no nije se desilo. Kako je krenulo, dobro sam prosao.

Minimalni ulozi (sada ce bar biti manje prilika za izletanje).

 

 

Fudbal+NFL+MLB

 

Excelsior-De Graaschap 3+

Green Bay-Atlanta P>22.5

 

Kansas-New England P>18.5

Tampa-NY Yankees 5I >2.5 (Snell-Cole)

 

Kvote 1.72 i 1.85.

Neizbezna Holandija 2 i prilicno verovatan mec za golove. Green Bay sam imao u planu jos pred pocetak vikenda, dok je najavljeno da Kansas i New England ipak igraju nocas, te probah i njih. Na Yankeese moram probati plus, kada su ovako niske granice, nevezano ko je starter.

 

Odigrah ponovo teniski tiket i pocetak nije los (kao i juce), Badosa prolazi over na 17.5, Kvitova ide prema minusu (23.5), Fucsovics je dobio prvi set, imam over 34.5. Tu su jos Djokovic > 25.5, Kenan >18.5 i Dimitrov >35.5, za ukupnu kvotu 9.55.

 

 

Link to comment

1/2 (fudbal+NFL+MLB 1/2). Kako su se razvijali NFL mecevi, dobro je da je prosao i ovaj jedan tiket. Napad Kansasa je neprijatno iznenadio, dok je Green Bay proradio u drugoj cetvrtini. Recimo da je ovo korektno; poenta je da se ne ispucam previse do nedelje i veceg broja NFL parova (mada kolo deluje pilicno nezgodno).

Minimalni ulozi.

 

 

MLB

 

Atlanta-Miami 5I 1 (Fried-Alcantara)

Tampa-NY Yankees 5I >3.5 (Glasnow-Garcia)

 

Kvota 2.34.

Fried je bio pouzdan tokom cele sezone (7-0, 2.25 ERA, 1.09 WHIP, 50 strajkauta na 56 ininga i 19 walks.

Over na Yankeese tokom prvih 5 ininga ce biti standardna igra.

 

 

Tenis

 

Nadal-Sinner <31.5

Svitolina-Podoroska <23.5

 

Kvota 2.20.

Nadal protiv nekog na sljaci, a da nije iz samog vrha, na 31.5, deluje kao zicer. Drugi par sam malo duze birao i na kraju probah Svitolinu.

 

Fudbalski tiket, sve 2+, Bromley, Wrexham, Torquay, Yeovil, Chesterfield, Woking, Stevenage, Peterborough, WBA, Newport, Burton, Swindon, Leyton, Blackpool, Cheltenham, Portsmouth. Kvota 23.80.

 

Hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom, Sparta Prague, Herlev, Storhamar, Jokerit, Nice, Esbjerg. Kvota 4.77.

Link to comment

Ako nesto ne volim kod tenisa, to je kada cekas ceo dan da se odigraju 2 meca i drugi mozda ostane za sutra. Prvo je Svitolina sa kontrom ostala nekako u okviru minusa, a sada ce ovi igrati do prekosutra.:isuse:

Sutra bar ima par MLS parova; uz MLB dovoljno, da se tenis odigra samo rekreativno. Moj sistem se zasniva na igranju dan za danom, a tenis se tesko uklapa u to.:dry:

Edited by Miljenko
Link to comment

Kao sto procitah na nekom sajtu malopre u komentarima, sada verujem i da vanzemaljci postoje.:rolleyes::D

Ako je neki fiks ove druge runde MLB playoffa bio siguran, to je ovaj danasnji na Atlantu. Decko koji je imao 7-0 u regularnom delu, uz sjajnih 2.25 ERA, raspadne se protiv ove smesne postave Marlinsa, kod kojih je i Marte out.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...