Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

3/5 (fudbal 1/2, MLB 2/3 uz Oakland kvota 1), Inter je dosao 5+ i 7+, Atalanta 5+. Sto se tice osnovnih stvari na fudbalu, nisam odusevljen. Italijani ocekivano raspucani, no Spanci muku muce sa golovima. Real vec ima dve 0-1 utakmice, realizacija im je nikakva i cini se da ni ove sezone nisu za igru. Da im nije bilo sudija, nema trika da bi uzeli ligu, mada ni Barsa nije briljirala. Bonus tiketi su doneli izvestan plus. Dnevni tiket je pao na Newcastle 3+ (nakon sto su prosle sve utakmice Libertadoresa); uvek sam se pitao sta cetvrta liga moze da igra protiv prve, nevezano za sastav(nema drugog sporta gde to moze da se desi). MLB korektno. Promasaje spojih; Oakland rano do 4 poena, no nisu probili 5, makar za kvotu 1; Dodgersi i Yankees ocekivano lak prolaz. Jedino mi je krivo za siri fudbalski tiket, 35+ kvota bi lepo legla.

Minimalni ulozi (odigrah za par stotina dinara, prilicno neugodni parovi, plus je to vecinom EL).

 

 

Fudbal

 

Liverpool-Arsenal 3+

Celta-Barcelona 3+

 

Dinamo Zagreb-Flora 3+

Rosenborg-PSV 2+

 

Young Boys-Tirana 3+

Basel-CSKA Sofia 2+

Tottenham-Maccabi Haifa 2+

 

Kvote 2.42, 1.66 i 1.96.

Englezi igraju kup, a to je uvek upitna stvar. Barsa je vec par sezona losa na gostovanjima, no Celta je prilicno neugodan domacin, pa ne verujem da ce izostati golovi. EL je zastupljena sa 5 utakmica, nadam se dobro uklopljenih.

 

Prateci tiket, Cluj P/K1, Lech P/KX, Granada P/KX, Rijeka P/KX, Ludogorets P/KX, Legia P/KX, Standard P/K1, Rangers P/KX, Milan P/K2, Sporting P/K1. Kvota 111.87.

 

Dodgersi lice na jedini siguran par danas, no njih i dalje nema u ponudi, te odigrah tiket za pracenje, Atlanta 5I >3, Chicago Cubs 1, San Diego 5I >3.5. Kvota 3.13.

 

Juce propustih hokej zbog tanke ponude (jedan KHL par i Ceska 2) i sve dodje lagano. Danas su sve wild card stvari u opticaju, KHL, Svajcarska, Svedska, Finska; probah par manjih kvota za 5+, no to je bas malo verovatno.

Edited by Miljenko
Link to comment

Tu sam se jedino i razmisljao, posto sam video da rastu kvote za golove. Ovi su bas losi, a i odigrano je sitno, pa se necu nervirati previse ako promasim.

Sutra idu bitnije stvari, Ajax II, AZ II, PSV II, PSG, Thun, Utrecht, mozda i Mainz nesto.:happy:

Link to comment

Meni taj Kopenhagen smrdi. Igrao sam Milana,ovaj Rio ave je jedva 1 Borac prosao. Uz Milan jos PSV w2,Totenhem +1,Young boys 1, Sporting-Lask gg, Basel daje gol, Rangers w1

Edited by Cash
Link to comment

Smotani Englezi i njihov kup.:isuse: Nikada mi nije jasno sta rade 90 minuta, a da ne daju nijedan gol. EL pomalo neocekivano donela oba prolaza. Cak je i Barsa zabila drugi sa igracem manje. Nece kombo tiket, cak i kada stavim malo parova (ovih 7 je malo za ono sto obicno igram; u nedelju ce ih biti tridesetak, ako odigram sve planirano za fudbal i NFL).

Edited by Miljenko
Link to comment

2/3 (fudbal 2/3). EL nije izdala, tu se sve lepo uklopilo. Barsa ulazi u 3+ u 95. minutu i sa igracem manje, da bi najnebitniji odigran mec pao. Ocekivao bi covek, da se igraci Liverpula i Arsenala, koji redje dobijaju sansu, potrude vise od ovoga. Uvek kazem isto, 90 minuta mlatis loptu bezveze i jos smaras i one koji gledaju (ako je bilo takvih mazohista, posto je juce bilo dosta boljeg fudbala). Korektan dan.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

PSG-Angers 3+

Breda-Ajax II 3+

 

Utrecht-Heerenveen 2+

PSV II-Telstar 2+

AZ II-MVV 2+
Thun-Xamax 2+

 

Kvote 1.70 i 1.63.

Odigrah skroz konzervativno na kraju. Razmatrah PSV II za 3+, no bolje je ne zaletati se previse. Ako nesto uleti 0-1, to je vec visa sila.

 

Prateci tiket, sve 2+, Bournemouth, Mainz, Bochum, Bayern II, Liefering, Horn, Santiago Wanderers, Brondby, Drogheda, Shamrock Rovers 2+. Kvota 5.24.

 

Hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Graz, Vienna Capitals, Bolzano, Vitkovice, Sparta Prague, Herlev, Ilves, Zug, Zvolen, Slovan Bratislava. Kvota 12.31.

 

U prvoj rundi MLB doigravanja su ostale da se zavrse jos dve serije, te cekamo drugi krug playoffa.

Link to comment

Gledam raspored fudbala. Nakon ovog vikenda, sledi reprezentativna pauza, sto ce reci smor za igru, bar kada je fudbal u pitanju. Ostaje MLB playoff i ono sto ima od hokeja. Nemci nastavljaju tek 17.10. recimo. Utesno je sto skoro dve nedelje necu imati priliku da se polakomim i grunem uplatu negde.

Lazem, 11. oktobra se igra veci deo 5 runde NFL sezone. Eto prilike za malo jaci uplatu (praticu pomenutog drugara sa poluvreme plusevima).

Link to comment

Usled slabe ponude, a i kašnjenja na Bronbi, nalupah ova 3 para i kad bih vam rekao šta je promašio lik iz Utrehta (igrali su sa igračem više zadnjih 10tak minuta) ne bi verovali - malo iskosa unutra peterca je uspeo da pogodi stativu, sa 2m.

 

 

image.png.eba52f32d693b42e68490f3ec3dee21f.png

Link to comment
42 minutes ago, Cash said:

Ako se prica onda ce sigurno biti manje od 4 gola :dry:. @John Coltrane sta cemo danas. Meni najsigurnije deluju Leipcig i Chelsea.

 

Sve mi vuče na nedelju, danas sve polufavoriti: Roma, ATM, Valerenga, Tvente, Everton, Braga, RBL mi je must obzirom da je Šalke užas.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...