Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

2/4 (fudbal 2/3, NHL+NFL 0/1). Fudbal da kazem korektno. Kod Norvezana spojih promasaje; Ajax II tesno; Liverpool lagano, bez bonusa; na 2+ tiketu je sve doslo 3+ naravno. NHL je prvi put zatajio u finalu, te nije vredeo lagan prolaz u NFL delu. Tja, moglo je bolje. Ocekivao sam rutinskih 3/4, a mozda i kombo tiket, zasto da ne. Jedino je utesno, sto su kvote bile pristojne.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Ferencvaros-Molde 3+

Dynamo Kiev-Gent 2+

 

LDU Quito-Binacional 3+

Penarol-Colo Colo 2+

Boca Juniors-Libertad 2+

Athletico-PR-Jorge Wilstermann 2+

 

Kvote 2.05 i 2.00.

Bez previse dileme danas. Na kraju odigrah samo jedan 3+ u Copa Libertadores (Jorge Wilstermann je bio druga opcija, ali je ostalo samo 2+ ipak).

 

Prateci tiket, sve P1+, Chelsea, Walsall, Colchester, Crewe, Scunthorpe, Tranmere, Salford, Real Sociedad, Eindhoven, Ull/Kisa. Kvota 12.93.

 

MLB tiket, Minnesota 5I <5, Oakland 5I <5, Tampa 5I H1(+0.5). Kvota 3.02.

Krece playoff. I dok su NHL i NBA doigravanja bili prilicno zahvalna za poene/golove, MLB deo je dosta tezi za procenu. Rotacije su skracene (posebno kod serija na 2 ili 3 pobede), te su poeni upitni. Dovoljno je malo losije izdanje startera da par ode u plus. Zato cu i igrati ove tikete za pracenje.

Edited by Miljenko
Link to comment

Evropski hokej je doneo lep prolaz (5+ kvota, sest 5+ parova), no od fudbala tesko da ce biti nesto, a tu je ipak glavna uplata. Ocekivao sam dosta efikasnije meceve, sa malo ili nimalo publike. Ako treba da pilicarim samo sa 2+, onda je bolje i da ne igram (plus je uzasno dosadno, nikakav thrill za igru)..

Link to comment

Da li ovaj nesretni Atletico, sada kada ima dodatno pojacani napad, moze da krene sa efikasnijim fudbalom. Mene je uvek bilo strah i 2+ da ih igram (danas je 2+ na njih 1.35-1.40, fina kvota za 2 komada).:rolleyes::dry:

Link to comment

Oni imaju sjajan skor protiv Granade, ali to su uvek bile tesne pobede. Ipak dali su rano gol, pa i drugi, sve se otvorilo™ i otišlo u 7+.

Nadam se da je u Simeonea ušao ofanzvini duh, bar kad su tekme u kojima su izraziti favoriti u pitanju, jer takvom igrom potpuni smisao dobija Felix ili Lemar,  pa i insistiranje na 2 špica.

Svakako mi je bio utisak, posle prvog poluvremena, da ih treba pratiti u live na golove.

Link to comment

0/2 (fudbal 0/2), prosli su prateci hokejaski (5+ kvota) i MLB tiket (3+ kvota). Na fudbalu od 6 parova, nadjoh tri 0-0 tekme. Tu dodatni komentar nije potreban. Hokej odigrah sitno i uklopih 6 utakmica 5+ (sa produzetkom, nesto manja kvota); Danci, KHL i Cesi, zastupljeni sa po dva para. MLB takodje sitno, dolazi rutinski. Uzevsi u obzir pad glavnih tiketa, dobro sam i prosao.

Nesto preko minimalnih uloga danas (sutra je EL, pa cu probati da se ne izletim, te cu ispratiti istu jos opreznije).

 

 

Fudbal

 

Benevento-Inter 3+

Lazio-Atalanta 3+

 

Salzburg-Maccabi Tel Aviv 3+

Real Madrid-Valladolid 2+

Villarreal-Alaves 2+

 

Kvote 2.22 i 1.99.

Dabl lici na nesto sto nema gde da pusti. Mogla bi lepo uleteti dva 7+ meca, da me malo odobrovolje, nakon glupavih utakmica juce. Salzburg je dobio prvi duel, no ne verujem da ce oni taktizirati kao pojedine ekipe juce. Kod Spanaca sam imao dilemu, ali na kraju izbacih Atletico (probacu ih za vikend protiv Villarrreala). Villarreal je bio zahvalan prosle sezone, dok Real deluje metiljavo kao i prethodne sezone, no do 2+ valjda mogu.

 

Prateci tiket, Palmeiras 3+, Caracas 2+, Junior 2+, Flamengo 3+, Dornbirn 2+, Austria Klagenfurt 2+, Kapfenberger 2+, Everton 2+, Man Utd 2+, Newcastle 3+, Man City 3+. Kvota 35.53.

 

 

MLB

 

Atlanta-Cincinnati 5I H1(+1) (Fried-Bauer)

Oakland-Chicago White Sox 5I <5 (Bassitt-Keuchel)

 

LA Dodgers-Milwaukee 5I 1 (Buehler-Suter)

Cleveland-NY Yankees 5I >3 (Carrasco-Tanaka)

 

San Diego-St. Louis 5I <5.5 (Paddack-Kwang-Hyun Kim)

Tampa-Toronto H2(+1.5) (Glasnow-Ryu)

 

Kvote 1.90, 1.97 i 2.08.

Sudar odlicnih startera na Atlanta-Cincinnati paru. Bravesi imaju dosta efikasniji napad, pa ipak probah 1 sa hendikepom. Oakland isto kao juce; odlicna forma startera navodi na novi under. Dodgersi bi trebalo da rese Brewerse rano, posto mi njihova rotacija ne deluje upecatljivo. Yankees i ovako niska granica  (nocas je bilo >2 kao najniza varijanta). Kim se pokazao fenomenalnim u regularnom delu, 3-0, 1.62 ERA, 1.03 WHIP, 39 ininga uz 24 strajkauta i 12 walks (cak i jedan SV), te zato i minus. Ryu ima iza sebe sjajnu sezonu, 5-2, 2.82 ERA, 1.16 WHIP, 67 ininga 72 Ks i 17 walks, dok Glasnow nije upecatljiv sa 4.08 ERA i 4 kvalitetna starta na 11 nastupa (Ryu ima 7/12). Kvalitetan start podrazumeva 6 ininga i ne vise od 3 primljena poena.

 

 

 

Link to comment
12 minutes ago, John Coltrane said:

Oni imaju sjajan skor protiv Granade, ali to su uvek bile tesne pobede. Ipak dali su rano gol, pa i drugi, sve se otvorilo™ i otišlo u 7+.

Nadam se da je u Simeonea ušao ofanzvini duh, bar kad su tekme u kojima su izraziti favoriti u pitanju, jer takvom igrom potpuni smisao dobija Felix ili Lemar,  pa i insistiranje na 2 špica.

Svakako mi je bio utisak, posle prvog poluvremena, da ih treba pratiti u live na golove.

Ja izbegavam live, posto sam ranije redovno gubio dosta para u istom. Samo pre meca, pa kako uleti. Za vikend ih sigurno igram protiv Villarreala. Imaju bas lep tim, steta je da se isti koristi za neke defanzivne vratolomije.

Link to comment
44 minutes ago, Miljenko said:

Ja izbegavam live, posto sam ranije redovno gubio dosta para u istom. Samo pre meca, pa kako uleti. Za vikend ih sigurno igram protiv Villarreala. Imaju bas lep tim, steta je da se isti koristi za neke defanzivne vratolomije.

 

Ja krckam na sitno, još ne mogu da se snadjem. Evo npr. Totte već sutra igra LE, a sinoć je igrao Liga Kup, plus ona vanredna kola (klubovi koji su duže igrali Evropu), plus pozitivni igrači i mogućnost ponovnog odlaganja nekig liga. Kao da sam mamuran, tumaram kroz listu.

 

 

A za Atletiko mi je baš žao obzirom da za njih navijam u ESP, imaju potencijal za mnogo dalje domete, o punjenju buranije da ne pričamo.

Link to comment

Dobro. Real je znaci no bet i ove sezone. Ne secam se da su skoro u spicu imali ovoliko igraca, kojima treba bar deset cistih sansi za jedan gol. Vinicius u kontri dodaje loptu golmanu.

Bolje neka se ugledaju na Italijane i efikasne utakmice njihovih top timova. Ovo je prvo negledljivo, a zatim stetno i za igru.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...