Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Zato se YB raspucao, taman na 2:0 da uplatim golove live oni ”zaključali” i pade i treći. 

 

edit: I cetvrti a katanac stoji i dalje :lol: 

 

e ne da se usranom...

Pao ManUTD na tiketu gde mi je i YB i BMG i ATM i Lacio.

Edited by John Coltrane
Link to comment

Ja izbegavam da igram UTD, no danas se prevarih na fiks tiketu. Samo to ce i pasti za 10+ kvotu. 

Young Boys nisam smeo ni 2+.:D

Kako su Nemci kilavo odigrali ovo zadnje kolo, nijedan bonus na 6 meceva i 2 dabla koji jedva ulaze.

Link to comment

Svabe sam odigrao samo BMG jer im je trebalo za LS mada je i tu Ibisevicev gol "zakuvao" na samom kraju. Ipak ne znam sto se zalis kad je sve doslo 3+ osim Levera.

Link to comment

Lever mi je oborio treci dabl. Ocekivao sam da bar u zadnjem kolu, mogu doci ovi standardno efikasni timovi. Schalke i Werder retko igram, kao i Union Berlin, te sam njih u startu odbacio. 

Uzeo sam nesto sitno na njima, no nisam verovao da nece uleteti bar neki bonus (5+ i 7+, ili 6+ i 7+).

Link to comment

Korektan dan sam imao danas, koliko sam stigao.

Smanjene uplate, jer korona.

Pao Kaljari 7+, Trabzon 3+, Wigan 1+ prvo, Lacio 2+ prvo (tu sam hteo 1+, ali dok su oni me držali sa prihvatanjem beta pao je gol, pa sam morao da silujem 2+), a prošao Junajted 3+ u produžetku, Bilbao 2+ prvo (takodje blokirali mi na 1+, pao gol), Bilbao 4+, Liberec 1+, Barsa 4+, Lacio 3+, i naravno, lepoticu, Atletiko 3+ na kvotu 4,80

 

Naravno, sve lajv, tako da su betovi "da li će biti još jedan gol"

 

Elem, ništa ovo ne valja, da završavaju sezonu, pa od sledeće korona free

 

Link to comment

4/6 (fudbal 3/4, bejzbol 1/2). Tri prolaza na fudbalu su u sustini sasvim dobar dan, no na kraju i nisam bio odusevljen. Od 6 bonus kombinacija nije prosla nijedna, verujem da se to nikada nije desilo kod Nemaca u zavrsnom kolu. U osnovnoj 3+ varijanti je samo Lever zakazao, mada je Monchengladbach dosao kada sam vec izgubio nadu, 2+ kombinacija bez problema. Bejzbol deo donosi novi prolaz sa lepom kvotom, lakse je uklapati kada su u ponudi bar dve pristojne lige. Nije se skoro desilo da ceo period ponedeljak-subota bude ovako stabilan (bez preteranih oscilacija, posebno onih negativnih).

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

LASK-Wolfsberger 3+

Salzburg-Hartberg 3+

 

Skala-HB Torshavn 3+

Argir-Runavik 2+

Basel-Sion 2+

Newcastle-Man City 2+

 

Milan-Roma 2+

Bodo/Glimt-Sarpsborg 2+

Espanyol-Real Madrid 2+

Leicester-Chelsea 2+

 

St. Gallen-Thun 3+

Molde-Stabaek 2+

Udinese-Atalanta 2+

 

Kvote, 1.86, 1.87, 2.27 i 2.18.

Austrijanci su uobicajena stvar. Neki standardni timovi gostuju, Englezi igraju FA zavrsnicu, te to ispratih opreznije.

 

Prateci tiket, Man City 2, Real Madrid 2, Hamburger 1, Napoli 1, Atalanta 2, Salzburg 1, Molde 1, Bodo/Glimt 1. Kvota 11.97.

 

 

Bejzbol

 

Doosan Bears-NC Dinos <11.5

Tohoku Rakuten Golden Eagles-Hokkaido Nippom Ham Fighters >6.5

 

Tokyo Yakult Swallows-Yomiuri Giants 2

Saitama Seibu Lions-Fukuoka Softbank Hawks >8.5

 

Kvote 1.82 i 2.32.

KBO under nam donosi sudar odlicnih startnih picera. Flexen za Bearse, 3-1, 3.26 ERA, 1.21 WHIP, 43 strajkauta. Rucinski za Dinos, 5-1, 2.67 ERA, 1.15 WHIP. 55 Ks.

Rakuten i Ham Fighters su 4 puta isli u over u tekucoj seriji (uz jedan minus), granica je niska, te ocekujem jos jedan plus.

Sanchez je fino otvorio sezonu za Giantse, 1-0, 1.59 ERA, 1.41 WHIP, tokom 5+ ininga, uz strajkaut. Tekuca serija je izjednacena, ali su gosti bolje zapoceli sezonu.

Lions i Hawks su doneli zanimljivu seriju sa puno preokreta (obicno onih koji meni ne odgovaraju), 4 plusa i jedan minus, pa ih danas ispratih poenima.

 

Vikendom su termini KBO I NPB dosta neugodni po nasem vremenu (to posebno vazi za Japan).

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

3/6 (fudbal 2/4, bejzbol 1/2), St. Gallen je dosao 5+. Na fudbalu sam imao 3 promasaja, uklopljena na 2 tiketa, pa bilans i nije bio tako los. Basel je bio na nuli do 86. minuta, pa bih trebao biti zadovoljan sa ostvarenim ucinkom. City tacno 2 komada; Englezi generalno prilicno nepouzdani. Italijani odigrase jos jedno ekstra efikasno kolo. Mozda sam odigrao malcice presiroko (Leicester-Chelsea je bio sumnjiv par na prvu loptu). Real je znacio siguran pad, tu nema zbora. Austrijanci kilavo, cim sam ih odigrao ponovo. Za LASK-Wolfsberger su rasle kvote za golove, kao da se znalo da ih nece biti. Bejzbol ponovo pogodak i promasaj, sasvim prihvatljivo. NPB par Lions-Hawks je po treci put bio koban. Umesto fiksa odigrah over, ni to nije pomoglo. Odlicna nedelja, od pocetka do kraja; retka pojava i pre epidemije.

Ispod minimalnih uloga danas (uglavnom wild card mecevi, pa je oprez neophodan).

 

 

Fudbal

 

Pescara-Empoli 2+

Odense-Lyngby 2+

Hacken-Helsingborg 2+

Breidablik-Fjolnir 2+

 

Ascoli-Crotone 2+

Maritimo-Benfica 2+

Exeter-Northampton 2+

 

Kvote 2.10 i 2.12.

Probrah dovoljno parova za dva tiketa, mada i ne ocekujem previse (obicno tada sve dodje lagano).

 

Prateci tiket, Benfica X2, Porto 2, Crystal Palace 1X, Odense 1X, Benevento 1, Cittadella 1X, Spezia 1X, Breidablik 1, Hacken 1. Kvota 10.06.

 

KBO i NPB danas imaju dan pauze. Ako MLB krene planirano krajem jula, bice sasvim dovoljno stvari za igru i van fudbala.

Edited by Miljenko
Link to comment

I to je kao bio najsigurniji danasnji par za golove. Bice uspeh, ako uleti bar ovaj drugi tiket.

 

Sada treba izanalizirati bejzbol za ujutru (KBO vec na osnovu startera znam sta mi je ciniti; za Japan jos uvek treba malo vremena za cackanje statistike).

Link to comment

1/2 (fudbal 1/2). Hacken je oborio kombo tiket na kraju, posto su kod Italijana oba para nekako usla u 2+. Korektno sve u svemu.

Minimalni ulozi danas.

 

 

Fudbal

 

Torino-Lazio 2+

Genoa-Juventus 2+

Servette-Young Boys 2+

 

Grasshoppers-Wil 2+

Lausanne-Lausanne Ouchy 2+

Barcelona-A. Madrid 2+

 

Kvote 1.77 i 1.72.

Smanjuje se polako broj zanimljivih stvari za igru, no kod Engleza, Italijana i Spanaca je ostalo dovoljno materijala.

 

Prateci tiket, Man Utd X2, Brentford X2, Leeds 1, Fulham X2, Sevilla X2, Barcelona 1X, Lazio X2, Juventus 2, Young Boys X2, Grasshoppers 1, Lausanne 1. Kvota 13.89.

 

 

Bejzbol

 

KIA Tigers-Hanwha Eagles 1

NC Dinos-Lotte Giants 1

 

Hokkaido Nippon Ham Fighters-Fukuoka Softbank Hawks >5.5

Saitama Seibu Lions-Orix Buffaloes >7.5

 

Tohoku Rakuten Golden Eagles-Chiba Lotte Marines >6.5

Chunichi Dragons-Hanshin Tigers >4.5

 

Kvote 1.74, 1.89 i 1.84.

Ki Young Im startuje za KIA Tigers, 4-3, 2.91 ERA, 1.15 WHIP, 39 strajkauta. Shi Hwan Jang za Eaglese, 1-4, 6.21 ERA, 2.07 WHIP, 46 Ks. Ekipni trend, Tigers 5-5, Eagles 3-7. Sezonska serija 2-1-1 za Tigerse.

Wright nastupa za Dinos, 6-2, 3.60 ERA, 1.34 WHIP, 41 strajkaut. Deset meceva unazad, Dinos 6-4, Giants 4-6.

NPB Jos nije ispunio statisticki minimum od deset utakmica, no probrah par overa, na osnovu raspolozivih parametara.

Lionsi imaju efikasan trend, dok Buffaloes nemaju upecatljiv bullpen (bar prema startu sezone). Fukuoka i Hanshin donese dve izuzetno niske granice. Rakuten ima sjajan prosek datih poena (6.0 u intervalu od 9 utakmica), pa i njih uklopih na 2 dabla iz Japana.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

2/5 (fudbal 1/2, bejzbol 1/3). Italijani dodjose lagano ponovo. Cak je i Barsa brzo prosla protiv omrazenog Atletica. Svajcarci zato kilavo; Young Boys dovoljno za prolaz jednog tiketa, no kako je metiljava Lozana ubedljivo prva u Svajcarskoj 2, to mi nikako nije jasno (na osnovu cega su kladionice uopste postavile kvote za golove; to je bila mozda i najniza 2+ kvota u danasnjoj ponudi). Bejzbol je mogao doci bolje. Japanci neefikasni, no nekako spojih jedan izlazni dabl. Nakon uspesne KBO nedelje, usledio je neprijatan pad danas. KIA Tigers su bili odlozeni, no Dinos kao da su zeleli da budu porazeni (primiti 10 poena protiv prilicno loseg napada je stvarno poduhvat, plus pune baze u bottomu 9. ininga i umesto kraja, produzetak). 3/5 je neki prihvatljiv minimum, pa danasnjim ucinkom i nisam odusevljen.

Minimalni ulozi i dalje.

 

 

Fudbal

 

Salzburg-Sturm 3+

Odds-Bodo/Glimt 3+

 

Betis-Villarreal 2+

Xamax-St. Gallen 2+

Inter-Brescia 2+

 

Kvote 1.98 i 1.70.

Salzburg lici na siguricu, dok par iz Norveske ima dugu tradiciju efikasnosti. Tu je i 2+ kombinacija, koja je prilicno verovatna.

 

Prateci tiket, Chelsea X2, Nottm Forest 1X, Valencia 1X, Inter 1, Salzburg 1, Viking 1X, Sporting 1, Norrkoping 1X, Kalmar 1X, St. Gallen X2. Kvota 7.76.

 

 

Bejzbol

 

NC Dinos-Lotte Giants 1

KIA Tigers-Hanwha Eagles 1

 

Saitama Seibu Lions-Orix Buffaloes >7.5

Hokkaido Nippon Ham Fighters-Fukuoka Softbank Hawks >5.5

 

Yomiuri Giants-Yokohama DeNA BayStars >6.5

Tohoku Rakuten Golden Eagles -Chiba Lotte Marines >6.5

 

Kvote 1.71, 1.87 i 1.85.

IZ KBO imam istu kombinaciju kao i danas, uz nadam se bolji ishod. Kod Japanaca se i dalje tesko odlucujem za fiks, te uklopih meceve koji lice na over.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...