Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Pasmater

Jos pojacam uplatu zbog uhvacenog live singla pre par dana. Jebeni Mitiland vodio 3:1!!!!!!

6.29 kvota

 

a.jpg

Edited by John Coltrane
Link to comment

2/2 (fudbal 2/2), Man City je dosao 5+, prosli su kombo tiket, odnosno fiks tiket (5+ kvota). Kada sam to najmanje ocekivao, fudbal se uklopio prilicno lako (Dynamo Kiev je jedino dosao nesto teze). City raspucan; Juventus i Runavik uhvaceni 2+ varijantom. Moracu kukavicki, nema druge (nadam se da ce Nemci bar zavrsno kolo odigrati efikasno; tu verovatno necu praviti kompromis). Prijatno iznenadjenje, nakon poduze slabe serije. Videcemo da li se moze uspostaviti neki stabilan trend.

Minimalni ulozi i dalje.

 

 

Fudbal

 

Leicester-Brighton 2+

Tottenham-West Ham 2+

Thun-Young Boys 2+

Lausanne-Vaduz 2+

 

Kvota 2.08.

Preskocih Barsu danas; poprilicno su me iznervirali sa onih 0-0 u Sevilji. Tu su oba PL para, kao i Svajcarci, bez 3+ igre.

 

Prateci tiket, Lausanne 1, Young Boys X2, Leicester 1X, Tottenham 1X, Barcelona 1, A. Madrid X2, Napoli X2, Slovan B. X2, Benfica 1, Porto 1. Kvota 7.99.

 

 

Bejzbol

 

SK Wyverns-Doosan Bears 2

KT Wiz-NC Dinos <11.5

 

Tokyo Yakult Swallows-Hanshin Tigers >6.5

Yomiuri Giants-Hiroshima Toyo Carp >7.5

 

Chiba Lotte Marines-Orix Buffaloes 1

Saitama Seibu Lions-Fukuoka Softbank Hawks >6.5

 

Kvote 2.06, 2.44 i 2.33.

Flexen baca za Bearse, 2-1, 3.29 ERA, 1.22 WHIP, 35 strajkauta. Sezonska serija 3-1 za Doosan Bears. Na poslednjih 10 utakmica, Wyverns 1-9, Bears 5-5 (4 pobede u nizu).

Despaigne nastupa za Wiz, 3-3, 4.33 ERA, 1.33 WHIP, 42 Ks. Rucinski startuje za Dinos, 4-1, 2.50 ERA, 1.15 WHIP, 49 strajkauta. Sezonska serija, 2 minusa i jedan plus.

 

Japanci su tek krenuli (ovo je tek cetvrti dan regularne sezone), pa tu nemam neki trend jos uvek. Procitah ocene ekipa na par sajtova, te na osnovu toga odigrah. Domaci pitching je u NPB na poprilicno visokom nivou, dosta igraca svake godine odlazi u MLB, te ce se overi verovatno igrati redje, u odnosu na danasnji triling istih.

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Bejzbol danas veoma dobro. Fudbaleri ce se zato vratiti starom trendu. PL sa toliko ulozenog novca, je ubedljivo najveci smor za gledanje; na Leicester-Brighton vec sat vremena bez gola.:isuse:

Link to comment

2/4 (fudbal 0/1, bejzbol 2/3). Ponovo stari los trend na fudbalu, uglavnom mrljavi mecevi, gde i jedan gol jedva pada. Leicester 0-0 kod kuce, protiv tima koji je pri dnu tabele; i u Italiji se to vise retko desava (Atalanta, Lazio, pa i Inter, obicno natrpaju dosta slabijeg rivala). Lausanne tacno dva gola; Young Boys 0-1; Tottenham takodje jedva do 2+. Bilo je nekih ultra glupih rezultata juce (poput poraza Benfice od tima koji ima prosek ispod gola po mecu pre ovog kola, i daje 4 komada protiv njih). Bejzbol se fino uklopio. KBO dabl dolazi lako, dok je kod Japanaca prolaz "visio", no Chibba Lotte Marines dolaze do walk-off pobede, okrenuvsi 4-5, u bottomu 9. ininga. Korektan dan, mada sam ocekivao 3/4, nakon finog bejzbol ucinka.

Minimalni ulozi i dalje.

 

 

Fudbal

 

Atalanta-Lazio 3+

Roma-Sampdoria 2+

 

Real Madrid-Mallorca 3+

Inter-Sassuolo 2+

 

Kvote 1.83 i 1.60.

Izbacih dosta stvari koje obicno igram; Austrija, PL, Svajcarska, ne zna se ko gore dolazi, pa sam prinudjen da oprezno biram. Italijani su zahvalni od starta sezone, dok Real igra nesto bolje.

 

Prateci tiket, Wolves 1X, Man Utd 1, Liverpool 1, Real Madrid 1, Inter 1, Roma 1, LASK 2, Salzburg X2, Molde X2, Viking 1X, Legia X2, Lech Poznan 1X. Kvota 18.56.

 

 

Bejzbol

 

KY Wiz-NC Dinos 2

SK Wyverns-Doosan Bears 2

 

Samsung Lions-Hanwha Eagles 1

Yomiuri Giants-Hiroshima Toyo Carp 1

 

Tohoku Rakuten Golden Eagles-Hokkaido Nippon Ham Fighters 1

Chibba Lotte Marines-Orix Buffaloes >5.5

 

Kvote 2.52, 2.45 i 2.19.

Min Soo Kim baca za Wiz, 1-2, 7.97 ERA, 2.02 WHIP. Mike Wright nastupa za Dinos, 5-2, 3.80 ERA, 1.29 WHIP. Poslednjih 10 meceva, Wiz 6-4, Dinos 5-5. Sezonska serija 4-0 za Dinos, tekuca 1-0.

Jong Hoon Park startuje za Wyverns, 3-2, 4.40 ERA, 1.31 WHIP, 48 strajkauta. Hui Kwan Yu nastupa za Bearse, 5-1, 3.68 ERA, 1.52 WHIP. Trend od 10 meceva, Wyverns 1-9 (7 vezanih poraza), Bears 6-4 (5 pobeda u nizu). Sezonska serija 4-1 za Bearse, tekuca 1-0 za goste.

Yoon Dong Heo startuje za Lionse, 2-0, 3.60 ERA, 1.67 WHIP. Shi Hwan Jang za Eaglese, 1-4, 6.89 ERA, 2.11 WHIP. Aktuelni trend, Lions 6-4, Eagles 3-7. Sezonska serija 2-0 za Lionse, tekuca 1-0.

Za Japan su trendovi jos uvek prekratki, te i dalje igram na osnovu najava (koji timovi imaju top budzet, odnosno ambicije da odu do kraja).

 

Link to comment

Italijani lagano. Zato su Spanci propali skroz, a ni PL nije mnogo zanimljivija (City na stranu). Osim prvopomenutih, sve neke tvrde utakmice, koje idu na nerve. Koga jos zanima da gleda nesto, gde su gol ili dva maksimum.:yawn2:

Edited by Miljenko
Link to comment

2/4 (fudbal 1/2, bejzbol 1/2, uz jedan povracaj), Atalanta je dosla 5+. Fudbal ne uspevam da uklopim ni u opreznijoj varijanti. Italijani sjajni, kako za gledanje, tako i za igru. Spanci zato smor totalni (Real da 3 komada protiv Valensije, a onda samo 2 protiv duplo slabijeg tima). Bejzbol korektno. Uhvacen jedan dabl kod Japanaca, dve kvote 1 u KBO. Ok pocetak nedelje.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

St. Gallen-Zurich 3+

Chelsea-Man City 2+

Southampton-Arsenal 2+

 

Kvota 2.20.

St. Gallen sam fiksirao u startu, dok sam kod PL imao dilemu, no na kraju stavih Arsenal i Man City po 2+.

 

Prateci tiket, Arsenal X2, Man City X2, Valencia X2, Hradec Kralove 1X, Rosenborg 1X, Braga 1X, St. Gallen 1X. Kvota 5.77.

 

 

Bejzbol

 

Saitama Seibu Lions-Fukuoka Softbank Hawks 2

Tohoku Rakuten Golden Eagles-Hokkaido Nippon Ham Fighters <9.5

 

Yokohama DeNA BayStars-Chiunichi Dragons >6.5

Yomiuri Giants-Hiroshima Toyo Carp >6.5

 

Kvote 2.46 i 1.89.

Juce je bila gomila odlaganja u KBO, a ja retko igram "dupli program", te zato probah samo Japan.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

2/3 (fudbal 1/1, bejzbol 1/2). Konacno jedan zadovoljavajuci prolaz na fudbalu, mada je Arsenal dosao prilicno tesno. Bejzbol i dalje korektno. Sa ovim dabl kvotama je i 50% prihvatljivo. Kombo je konacno bio blizu, no under pada u 7. iningu. Jos jedan ok dan.

Minimalni ulozi (posto i na fudbalu pravim vece kvote, bolje je ne zaletati se sa ulozima).

 

 

Fudbal

 

Streymur-B36 Torshavn 3+

Juventus-Lecce 2+

Hajduk Split-Slaven 2+

Besiktas-Konyaspor 2+

 

Austria Lustenau-Horn 3+

Ried-Linz 3+

 

Kvote 2.44 i 2.06.

Prilicna papazjanija na fudbalu, sto se petka tice. Farani su prilicno zahvalna liga do sada, a i Austrija 2 je retko pravila probleme. Par meceva je u 2+ varijanti, za koju i ne treba neko posebno objasnjenje.

 

Prateci tiket, Sevilla 1, Juventus 1, Cremonese 1X, Frosinone 1X, Rijeka 1X, Hajduk Split 1, Besiktas 1X, Zemit 1. Kvota 5.40.

 

 

Bejzbol

 

Lotte Giants-Samsung Lions <10.5

Doosan Bears-NC Dinos >8.5

 

Saitama Seibu Lions-Fukuoka Softbank Hawks <10.5

Tohoku Rakuten Golden Eagles-Hokkaido Nippon Ham Fighters 1

 

Kvote 1.90 i 2.43.

Juce mi je dupli program premetio KBO. Vecina timova je imala polovican ucinak, pa sam sa razlogom izbegao isti. Japanci su i dalje u fazi istrazivanja, mada je pocetak obecavajuci.

 

Link to comment

3/4 (fudbal 2/2, bejzbol 1/2). Fudbal ponovo dobro uklopljen. Juventus je jos u toku, no 2+ je vec usao; Besiktas i Hajduk lagano, kao i oba para iz Austrije 2; ukljucih Farane oko 75. minuta na 0-2, te do kraja videh desetak dobrih sansi i kontru za 0-3 u 93. minutu. Bejzbol korektno, mada sam na Japancima ima baksuzan pad. Grand slam na 2 auta u osmom iningu mi rusi under tacno za jedan poen. KBO zato dolazi uz dosta srece, over u 9. iningu, dok minus volsebno ostaje u okviru granice. Nije bilo kombo tiketa, no fino u celini; tri lepe kvote.

Izmedju minimalnih i standardnih uloga danas (Nemci su me naplasili sa par losih kola, pa sam odlucio da ne ulecem sa nekom ogromantnom uplatom).

 

 

Fudbal

 

Leverkusen-Mainz 3+

Dortmund-Hoffenheim 3+

 

Eintracht Frankfurt-Paderborn 3+

Monchengladbach-Hertha 3+

 

Augsburg-Leipzig 3+

Wolfsburg-Bayern 3+

 

Lazio-Fiorentina 2+

Celta-Barcelona 2+

Start-Odds 2+

Valerenga-Viking 2+

 

Kvote 1.76, 1.75, 1.82 i 2.30.

Kako su Nemci odigrali zavrsnicu sezone, dobro je da se ista blizi kraju. Nadam se da ce bar zavrsno kolo doneti pregrst golova. Tu je i par parova koji na prvi pogled zahtevaju malo oprezniju igru.

 

Prateci tiket, Man Utd 2, Leipzig 2, Monchengladbach 1, Leverkusen 1, Eintracht Frankfurt 1, Young Boys 1, Trabzonspor 1, Ujpest 1. Kvota 10.24.

 

 

Bejzbol

 

Kiwoom Heroes-KIA Tigers 1

Tohoku Rakuten Golden Eagles-Hokkaido Nippon Ham Fighters 1

 

Saitama Sibu Lions-Fukuoka Softbank Hawks 2

Yokohama DeNA BayStars-Hanshin Tigers 1

 

Kvote 2.43 i 2.81.

Jokisch baca za Heroes, 6-2, 1.63 ERA, 0.94 WHIP, 40 strajkauta. Forma, Heroes 8-2, Tigers 7-3. Sezonska serija 2-2, tekuca 1-0 za KIA Tigers.

Rakuten su otvorili sezonu sa 5-2, u odnosu na 3-4 rivala. U sezonskoj seriji protiv Ham Fightersa imaju 3-1 prednost, te mi i to deluje kao zgodan razlog za igru.

Iskusni Wada startuje za Fukuoku; otvorio sezonu sa 0-0, 1.42 ERA, 1.11 WHIP, 7Ks. Softbank Hawks su dobro izbalansiran tim, koji bi bio jos jaci, da dva njihova igraca nisu ostala zarobljena na rodnoj Kubi. Sezonska serija 2-2. Da, napomena. Lionsi su dvostruki uzastopni prvaci.

Yokohama je prosle sezone imala problema sa picingom, no ovu su otvorili dosta bolje, sa samo 20 dopustenih runs na 7 utakmica. Trend timova Yokohama 5-2, Hanshin 1-6. Sezonska serija 1-0 za BayStars.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...